Yardım WhatsApp'dan"Giriş Yapmak İçin Resmi WhatsApp Uygulamasına Sahip Olmanız Gerekir " Hatası Alıyorum

• Konbuyu başlatan Masra
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 454
  • Görüntüleme 30K

alimitnick

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Redmi note 125G
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Arkadaşlar redmi modeller anladığım kadarıyla bu sorunla karşılaş mıyor öyle mi?

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Xiaomi
Konular
155
Arkadaşlar redmi modeller anladığım kadarıyla bu sorunla karşılaş mıyor öyle mi?

Şimdi şöyle bir durum var hocam daha öncesinde modlu apk kullanıyorsanız belirli bir zaman sonra numaranız banlanıyor, çeşitli root vs gibi yöntemlerde fark etmiyor numara banlandığı için tek çare ya numaranın son 2-3 hanesini değiştirmek yada numarayı komple değiştirmek ben o şekil sorun yaşadım ayrıca redmi yada xiaomi farketmiyor. Rootlu ve çeşitli yöntemleride denemiştim sorun yaşadığım cihaz xiaomi 13 ultra ve note 13 pro+ idi.

alimitnick

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Redmi note 125G
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Şimdi şöyle bir durum var hocam daha öncesinde modlu apk kullanıyorsanız belirli bir zaman sonra numaranız banlanıyor, çeşitli root vs gibi yöntemlerde fark etmiyor numara banlandığı için tek çare ya numaranın son 2-3 hanesini değiştirmek yada numarayı komple değiştirmek ben o şekil sorun yaşadım ayrıca redmi yada xiaomi farketmiyor. Rootlu ve çeşitli yöntemleride denemiştim sorun yaşadığım cihaz xiaomi 13 ultra ve note 13 pro+ idi.
Bende WhatsAppın xiaomiye garezi var diye banlıyor sanmıştım😀. Sağolun bilgilendirme için.

Üst Alt