Yardım WhatsApp'dan"Giriş Yapmak İçin Resmi WhatsApp Uygulamasına Sahip Olmanız Gerekir " Hatası Alıyorum

• Konbuyu başlatan Masra
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 288
  • Görüntüleme 16K

Erhankaan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erhan
Cihazım
Mi 8
Konular
22
Arkadaşlar artık modlu whatsapp'lar tarihe karıştı diyebiliriz. Bunun çözümü için şu anda tek yöntem var onda da cihazınız rootlu olması ve lposed kurmanız gerekmektedir. şu anda kendi cihazımda çift hatlı olarak whatsapp ve whatsapp business'ta kullanabiliyorum. biraz zahmetli bir iş kullanmak istiyorsanız ve risklerine girmeniz gerekmektedir.
nasil kurulum yapabiliriz benim cihaz root lu ve ls posed var tarif edermisiniz yada cozum yontemini paylasirmisiniz

qokhandede

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
5
nasil kurulum yapabiliriz benim cihaz root lu ve ls posed var tarif edermisiniz yada cozum yontemini paylasirmisiniz
lposed'den mdgwa modulünü kurun whatsapp'ınızın modülde belirtilen uygun sürüm olması gerekiyor. uygulamayı açtıktan sonra gerekli ayarları yapabilirsiniz.

Nethernet

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
mi8
Konular
8
lposed'den mdgwa modulünü kurun whatsapp'ınızın modülde belirtilen uygun sürüm olması gerekiyor. uygulamayı açtıktan sonra gerekli ayarları yapabilirsiniz.
Nasıl yapacağımız hakkında yönlendirebilirmisiniz cihaz note11 pro

Erhankaan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erhan
Cihazım
Mi 8
Konular
22
telefonum orjinal whatsappi da riskli uyguLama olarak goruyor bu işlem çözermi peki

palermo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Palermo
Cihazım
Note5
Konular
1
Bende yıllardır orjinal wp kullanıyordum 3-4 gün önce msjlar gitmemeye başladı ve sonrasında "bu telefonda kullanılamaz" diye uyarı verdi, talep oluşturduk düzeldi giriş yaptım ama 1 gün sonra tekrar gitti , talep oluşturdum şimdi tekrar düzeltildi cevabı geldi ama bu seferde "resmi whatsapp" hatası çıkıyor. En güncel versiyon kurulu ama hatadakli whatsapp sitesine tıklayıp indirdim daha güncel bir versiyondu ama hata bunda da veriyor.

Lütfen çözüm konusunda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Telefonumda lb açık, android 8.1, miui global 10.3

ZihinbaZ

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nursin
Cihazım
Xiaomi Mi Mix 2
Konular
2
Bende yıllardır orjinal wp kullanıyordum 3-4 gün önce msjlar gitmemeye başladı ve sonrasında "bu telefonda kullanılamaz" diye uyarı verdi, talep oluşturduk düzeldi giriş yaptım ama 1 gün sonra tekrar gitti , talep oluşturdum şimdi tekrar düzeltildi cevabı geldi ama bu seferde "resmi whatsapp" hatası çıkıyor. En güncel versiyon kurulu ama hatadakli whatsapp sitesine tıklayıp indirdim daha güncel bir versiyondu ama hata bunda da veriyor.

Lütfen çözüm konusunda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Telefonumda lb açık, android 8.1, miui global 10.3
Ayni sorunu bende yasiyorum ve denemedigim yontem kalmadi. Hala ayni.

qokhandede

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
5
Nasıl yapacağımız hakkında yönlendirebilirmisiniz cihaz note11 pro
aslında açıkça anlatmıştım ama takıldığınız yer neresidir? ispanyolca olmasına rağmen altyazıyı türkçe yapıp deneyebilirsiniz.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

telefonum orjinal whatsappi da riskli uyguLama olarak goruyor bu işlem çözermi peki
başıma gelmediği için birşey diyemeyeceğim. denemekte fayda var ama

palermo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Palermo
Cihazım
Note5
Konular
1
aslında açıkça anlatmıştım ama takıldığınız yer neresidir? ispanyolca olmasına rağmen altyazıyı türkçe yapıp deneyebilirsiniz.

başıma gelmediği için birşey diyemeyeceğim. denemekte fayda var ama
Hocam bu linkteki videou izledim ama bizim yaşadığımız bu "resmi whatsapp" hatasısı ile alakalı bir şey yok, lütfen deneyip çözüme kavuşturan biri olursa bilgi verirse sevinirim.

kullanıcı adımı telegramdan yazın çözelim ücrret karşılığında
Teşekkürler hocam, ücretsiz olarak destek arıyorum, bilginizi bizimlede paylaşırsanız şimdiden teşekkürler..

taner2323

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Taner
Cihazım
12t
Konular
0
Bu kodda iken telefona kayitli olan kisilerin ismi degilde sadece numarasi yaziyor ve 15 gün sonra tekrar yapmam gerkekiyor ben anlamiyorum yani baska cihazdan girebiliyorum ama orjinal cihazda giremiyorum stockrom denedim custom rom denedim magisk veya kernelsu denedim rootsuz denedim yine ayni hata aliyor bu WhatsApp benim cihazimi engelledimi anlamiyorum engellemiş olsa stockrom veya customrom döndüğümde düzelmesi lazim
hOCAM bu yöntem işe yaramıyor kodu okumuyor her yerden denedim

Masra

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Semai
Cihazım
Redmi note 8pro
Konular
29
hOCAM bu yöntem işe yaramıyor kodu okumuyor her yerden denedim
karekod okuyor efendim siz yapamamışssınız geçen gün yanlışlıkla twrp şifreledim o gün whatsappa sorunsuz bir sekılde gırdım şimdi twrp nasıl şifrelerim acaba ?*

Üst Alt