Yardım WhatsApp'dan"Giriş Yapmak İçin Resmi WhatsApp Uygulamasına Sahip Olmanız Gerekir " Hatası Alıyorum

• Konbuyu başlatan Masra
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 466
  • Görüntüleme 32K

palermo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Palermo
Cihazım
Note5
Konular
1
Cihazda mi kilidi yani bootloader kilidi aciksa kilitleyip öyle densene reis tahminimce ya bootlooder kilidinde kaynakli yada imeilden
Yazılımı güncelledim, bootloader kilitdi yok gene aynı uyarı %100 numarama nasıl olduysa bu telefonda engelleme yapmışta nasıl anlıyor bu telefon olduğunu... imei de farklı mobil veya wifi internet durum aynı , inş bir çözüm bulan olur

Masra

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Semai
Cihazım
Redmi note 8pro
Konular
30
Yazılımı güncelledim, bootloader kilitdi yok gene aynı uyarı %100 numarama nasıl olduysa bu telefonda engelleme yapmışta nasıl anlıyor bu telefon olduğunu... imei de farklı mobil veya wifi internet durum aynı , inş bir çözüm bulan olur
Gevur tohumu whatsap nasil ayni cihazdan girdiğimizi anliyor akil sır erdiremiyorum yani cihaz stockrom olsun custom rom olsun hala görüyor bu işte bi bit eniği vardir hocam

palermo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Palermo
Cihazım
Note5
Konular
1
Gevur tohumu whatsap nasil ayni cihazdan girdiğimizi anliyor akil sır erdiremiyorum yani cihaz stockrom olsun custom rom olsun hala görüyor bu işte bi bit eniği vardir hocam
Mutlaka bir şey var ama nedir bilemiyoruz... inş bilen birisi çıkar da bilgilendirir. 6 yıldır orjinal whatsapp kullanıyorum, bir gün olsun abidik gubidik uygulama yüklemedim rootlama yapmadım, kaç kez mail attım taslak bir cevapları var gönderip gönderip duruyorlar.

taner2323

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Taner
Cihazım
12t
Konular
0
Arkadaşlar Q koduyla bağladım 2 adet bağlı cihaz var biri whatsap ın kendisi diğeride modlu whatsap pc de bağlı değilim 3. cihazı bağlamak istediğimde daha fazla cihaz bağlayamasınız diyor diğerlerinden çıkın diyor 2 adet bağlı normalde 4 cihaz bağlıyorduk ne olduda bu hatayı alıyorum farlı 5 adet molu whatsap dan denedim olmadı lütfen yardım

Masra

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Semai
Cihazım
Redmi note 8pro
Konular
30
Arkadaşlar Q koduyla bağladım 2 adet bağlı cihaz var biri whatsap ın kendisi diğeride modlu whatsap pc de bağlı değilim 3. cihazı bağlamak istediğimde daha fazla cihaz bağlayamasınız diyor diğerlerinden çıkın diyor 2 adet bağlı normalde 4 cihaz bağlıyorduk ne olduda bu hatayı alıyorum farlı 5 adet molu whatsap dan denedim olmadı lütfen yardım
Dostum normalde whatsap hangi telefonda bağli ? Ordan ayarlarsan kaç tane cihaz bağli kaldigini ayarlaman lazim eğerki anlamadiysan dediğimi whatsap sil yeniden yükle yada verileri temizle Qr kod ile tekrar bağla büyük ihtimalle fazladan bağli cihaz var umarım ne demek istediğimi anlatabilmişimdir

palermo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Palermo
Cihazım
Note5
Konular
1
bende karekod ile whatsapp giriş yapmayan cihaz ile bağlanıyordum, cihazın yazılım versiyonunu yükselttikten sonra kara kod ilede giriş yapmaz oldu... Nasıl bir engelleme sistemleri var karekod ile bağlanmayıda engelledi...

Çözüm arıyoruz, tecrübeli arkadaşları bekliyoruz...

Masra

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Semai
Cihazım
Redmi note 8pro
Konular
30
bende karekod ile whatsapp giriş yapmayan cihaz ile bağlanıyordum, cihazın yazılım versiyonunu yükselttikten sonra kara kod ilede giriş yapmaz oldu... Nasıl bir engelleme sistemleri var karekod ile bağlanmayıda engelledi...

Çözüm arıyoruz, tecrübeli arkadaşları bekliyoruz...
Hocam telefon numarasinin belirli sayida bir cihaz bağlanabilir sen o sayiyi aştiğin icin yeni cihaz için bağlanmana izin vermiyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam telefon numarasinin belirli sayida bir cihaz bağlanabilir sen o sayiyi aştiğin icin yeni cihaz için bağlanmana izin vermiyor
Çözümü basit whatsapı ilk hangi cihaz ile açtiysan o cihazdan ayarlarsan bağli olan gereksiz cihazları kaldırman lazım onuda internetten araştir whatsap numarama bağli cihazlar diye

palermo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Palermo
Cihazım
Note5
Konular
1
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Çözümü basit whatsapı ilk hangi cihaz ile açtiysan o cihazdan ayarlarsan bağli olan gereksiz cihazları kaldırman lazım onuda internetten araştir whatsap numarama bağli cihazlar diye
Bağlı cihazlarda hiç bir cihaz yok hocam, webden qr ile bağlanıyorum açılıyor ama uyarı veren telefondan 2 cihaz olarak eşleştirme yap dediğimde qr kodu okuttuğumda uygulama kendi kendine pat kapanıyor (2-3 gün önce bağlanıyordu)

taner2323

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Taner
Cihazım
12t
Konular
0
aynen arkadaşlar şu anda resmi watsapa bağlı sadece bir tane hesap var oda 1 tame modlu whatsap başka yok yani 2. cihazı bağlamıyor

isa_yolcu55

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
isa
Cihazım
note8 pro
Konular
0
Arkadaşlar sorunu bende kendimce çözdüm, başka bir WhatsApp hesabinda ayarlara girip whatsabi aktar dedim. Aktardiktan sonra WhatsAppin blokladigi telefondan whatsaba girdim sonra çıkış yapıp eski numaramla açtım ve çalıştı. Aktarma yapınca engeli kaldırdı galiba

Üst Alt