Mod WaEnhancer(WhatsAppPlus+) [ROOT]

rastalgun

This is the way
Yönetici
Destek Ekibi
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RasAlghun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
33
Kodlar açık olmasa ve geliştirici dışında 7 kişi daha projeye destek vermiş sorun olacağını düşünmüyorum. Kötü niyetli birşey olsa ortaya konusunu açmaz hocam.
Biliyorum hocam siz araştırıp yayınlıyorsunuz güvenerek takip ediyorum sizi, ben bu geliştiricelere güvenemiyorum haha--

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Star
Konular
155
Root atmıyorsan modlu apk kullanmaya mahkumsun hocam başka bi yolu yok

Geliştiricilerin çoğu geliştirmeyide bıraktı zaten apk sürümleri, dediğin gibi yolu yok. Şuan waenchanher kullanıyorum başka bir cihazımda diğerine root atmayı göze almadım. Normalde yd cihaz kullanan birisiyim ben, alırım garanti derdimde olmaz bir şekilde çözdürür kullanırım veya alırım yasal süre içinde kullanır cihazı beğenmezsem geri satarım. Ama söz konusu yurtiçi cihaz olursa ve garanti varsa ki Samsung biraz kıl bu konuda girişmeyi düşünmedim.

iLK3R!

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
113
Geliştiricilerin çoğu geliştirmeyide bıraktı zaten apk sürümleri, dediğin gibi yolu yok. Şuan waenchanher kullanıyorum başka bir cihazımda diğerine root atmayı göze almadım. Normalde yd cihaz kullanan birisiyim ben, alırım garanti derdimde olmaz bir şekilde çözdürür kullanırım veya alırım yasal süre içinde kullanır cihazı beğenmezsem geri satarım. Ama söz konusu yurtiçi cihaz olursa ve garanti varsa ki Samsung biraz kıl bu konuda girişmeyi düşünmedim.
Valla hocam cihaz konusunda benimde aklımda samsung fe var ama ona da root atmak işi bir hayli sorun ayrıca 2 yıl beklemekte çok zoruma gider.

Schwzz

Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Star
Konular
155
Valla hocam cihaz konusunda benimde aklımda samsung fe var ama ona da root atmak işi bir hayli sorun ayrıca 2 yıl beklemekte çok zoruma gider.

Ya şimdi bir şekilde ücretli toollarla gizleniyor ediyorda ne gerek var :) Bu işi sürekli yapan birisi olsam neyse. O yüzden riske etmeyede gerek yok, parayada kıymaya gerek yok.. Kendi yağımızda öyle kavruluyoruz. O yüzden cihaza hiç bi işleme girişmedim, anlarız ederiz ama para ve boşa zaman kaybı.

iLK3R!

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
113
Ya şimdi bir şekilde ücretli toollarla gizleniyor ediyorda ne gerek var :) Bu işi sürekli yapan birisi olsam neyse. O yüzden riske etmeyede gerek yok, parayada kıymaya gerek yok.. Kendi yağımızda öyle kavruluyoruz. O yüzden cihaza hiç bi işleme girişmedim, anlarız ederiz ama para ve boşa zaman kaybı.
Şöyle ki ben bu cihazın aldığımda bile son garanti süresinin bitmesini 4 gözle bekledim tabi o zaman modlar daha kolaydı sorun olmuyordu. Şuan ki durum da beklemek gerçekten bana bir zulüm olacaktır.:D

Schwzz

Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Star
Konular
155
Şöyle ki ben bu cihazın aldığımda bile son garanti süresinin bitmesini 4 gözle bekledim tabi o zaman modlar daha kolaydı sorun olmuyordu. Şuan ki durum da beklemek gerçekten bana bir zulüm olacaktır.:D

Al sat yapan birisiyim, o yüzden riske girmiyorum bu tip cihazlarda. Yd de bolibol sıkıntı yok.

Kensie

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
0
Cihazım
Mİ 10t
Konular
46
Hocam bu orijinal whatsapp için uygun mu?

Üst Alt