Mod WaEnhancer(WhatsAppPlus+) [ROOT]

ckarakaya

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Canan
Cihazım
İPhone SE
Konular
2
Merhaba arkadaşlar, resmi olanın üretimi durdurulduktan sonra şu anda piyasada çok sayıda lsposed çatalı var, bu nedenle WaEnhancer ile maksimum uyumluluk sunmak için, şu anda LSPlant'a (lsposed'ın çekirdeği) katkıda bulunan JingMatrix çatalını öneriyorum ve kullanıyorum. güvenilir ve aynı zamanda güncelleme sürümlerini takip edeceğim tek kişi.

Şu anda Android 8~Android 15 beta 4'ü desteklemektedir

Depo bağlantısı:
Önerilen sürüm:

Daha yeni foruma girebildim bugün iş yüküm bir hayli fazlaydı hocam.

Tam olarak çalışmayan durum nedir ?
Lsposed i ve yeni Apk yı güncelledim sorun yok. Teşekkürler.

M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

PoeticaArts

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmetcan
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Konular
10
Merhaba arkadaşlar, resmi olanın üretimi durdurulduktan sonra şu anda piyasada çok sayıda lsposed çatalı var, bu nedenle WaEnhancer ile maksimum uyumluluk sunmak için, şu anda LSPlant'a (lsposed'ın çekirdeği) katkıda bulunan JingMatrix çatalını öneriyorum ve kullanıyorum. güvenilir ve aynı zamanda güncelleme sürümlerini takip edeceğim tek kişi.

Şu anda Android 8~Android 15 beta 4'ü desteklemektedir

Depo bağlantısı:
Önerilen sürüm:

Daha yeni foruma girebildim bugün iş yüküm bir hayli fazlaydı hocam.

Tam olarak çalışmayan durum nedir ?
Hocam sizin bu forumda verdiğiniz LSPosed hangisi acaba? Ben sizin verdiğinizi kurmuştum da... Şu an Whatsapp'ta herhangi bir sorun yaşamıyorum

iLK3R!

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
113
Lsposed i ve yeni Apk yı güncelledim sorun yok. Teşekkürler.
Bende az önce güncel LSposed ve uygulamayı güncelledim şuan için sorunsuz. Bazı cihazlarda uyumsuzluk olabileceği belirtilmiş.
Hocam sizin bu forumda verdiğiniz LSPosed hangisi acaba? Ben sizin verdiğinizi kurmuştum da... Şu an Whatsapp'ta herhangi bir sorun yaşamıyorum
Klasörü güncelledim üzerine kurulum yapabilirsiniz ben bu şekilde yaptım sorunsuz çalışmakta.

PoeticaArts

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmetcan
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Konular
10
Bende az önce güncel LSposed ve uygulamayı güncelledim şuan için sorunsuz. Bazı cihazlarda uyumsuzluk olabileceği belirtilmiş.

Klasörü güncelledim üzerine kurulum yapabilirsiniz ben bu şekilde yaptım sorunsuz çalışmakta.
Şu an yüklü olanı silmem mi gerekiyor acaba? Düzeltme: Üzerine kurabilirsiniz yazmışsın...

iLK3R!

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
113
Şu an yüklü olanı silmem mi gerekiyor acaba? Düzeltme: Üzerine kurabilirsiniz yazmışsın...
Zaten tek bir modül üzerinden gidip uygulamayı güncelliyorlar o yüzden sorun çıkaracağını sanmıyorum.

PoeticaArts

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmetcan
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Konular
10
Zaten tek bir modül üzerinden gidip uygulamayı güncelliyorlar o yüzden sorun çıkaracağını sanmıyorum.
Yok mu aramızda yazılım bilen şu açık kaynağı kendimize göre düzenlesek böyle güncel olarak. Sürekli sağda solda güncelleme beklemesek :'(

iLK3R!

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
113
Yok mu aramızda yazılım bilen şu açık kaynağı kendimize göre düzenlesek böyle güncel olarak. Sürekli sağda solda güncelleme beklemesek :'(
Bence buna bile şükür hocam hiç olmasa iyi kötü uğraşanlar var, diğer türlü whatsapp kullanmak gerçekten çok sıkıcı olurdu.

PoeticaArts

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmetcan
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Konular
10
Bence buna bile şükür hocam hiç olmasa iyi kötü uğraşanlar var, diğer türlü whatsapp kullanmak gerçekten çok sıkıcı olurdu.
Çok haklısınız, modlu whatsapp'a alıştığımdan beri orijinal'den nefret eder oldum .

rastalgun

This is the way
Yönetici
Destek Ekibi
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RasAlghun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
33
Son sürümde kişilere erişim istiyor ve depolama erişimi zaten root erişimi mevcut pek güven vermiyor artık geliştirici.

iLK3R!

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
113
Son sürümde kişilere erişim istiyor ve depolama erişimi zaten root erişimi mevcut pek güven vermiyor artık geliştirici.
Kodlar açık olmasa ve geliştirici dışında 7 kişi daha projeye destek vermiş sorun olacağını düşünmüyorum. Kötü niyetli birşey olsa ortaya konusunu açmaz hocam.

Üst Alt