Soru VoWifi modem ayarları

Seyirciyok

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Seyirci
Cihazım
mi9tpro
Konular
3
QuickShortcutMaker kullanarak modem ayarlarını yaptım programın arama kısmına "modem config" yazınca vodafone türkiye "turkey" (yol uzantısı eu/vodafone/volte ) ayarları çıkıyor seçtim telefonun kendi ayarlarından volte vs etkin ve seçenek wifi üstünden olarak seçmiştim vowifi sembolü sanırım altta ahize üstünde sinyal wifi sinyal göstergesi geldi uçak moduna aldım wifi açıkken arama yapıyor ama volte vowifi falan yazmıyor diğer resimlerde gördüğüm gibi değil ceptelefonunu aradığımda konuşmada HD yazıyor kendi standart ayarları var ilk sırada en tepede geri o ayara çektim yine çalışıyor
bilen kişiler yardımcı olursa sevinirim google playden indirip kullandığım program doğru düzgün ayarları yapıyormudur bikaç çeşit seçenek var onlardan asıl hangisini seçmem lazım bu konuda yardıma ihtiyacı olan biri varsa anlatımlı resimlerini müsait bi ara paylaşırım istek olursa

başka kaynaktan alıntı

1)VoWifi *#*#869434#*#*
2)VoLte *#*#86583#*#*

Bu iki kodu sırayla numara çevirme yerine yazın was disabled yazısı gelecek.
ben öncedende denemiştim fakat kapatıp tekrar açtım

Sonra ayarlarda hat seçeneklerinde volte ve wifi aramasını etkin hale getirin wifi araması altındaki ağ tercihleri seçeneğini wifi tercih et seçin.

Vowifi yi tam etkin hale getirmek için google playden quick shortcut maker indirin uygulamaya girdikten sonra arama yerine modem config yazın çıkan uygulamaya tıklayın alta açılacak ve TRY'ı tıklayın ve listenin gerikalanını yukarıda anlattım

güncelleme : bikaç resim ekledim

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:

attcaksaw

Cezalı Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Bar Şefi
Konular
99
Global rom'a geçtim ne volte simgesi açık gözüküyor nede wowifi ayarlarda 2 side açık mi room kullanırken kullanabiliyordum wowifiyi.

Oyla:
Üst Alt