Yardım Volte Kodu Girdim Simge Yok(QSM ile olmuyor)

Sefa B.

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Xiaomi
Konular
16
Açmak için hangisini seçmem lazım (En aşağıdaki fotoğrafın olduğu yeri açmak için=Ayarlar/Telefon hakkında/Dahili depolama alanı 3 kez dokunun. Kart 1. slottaysa telefon bilgileri 1'i seçin,2. slottaysa 2'yi seçin.)
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Edit: 4.5G oldu, sıra voltedeburadan devam edelim.

Son düzenleme:

colins

Sch
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Colins
Cihazım
Mi 9se
Konular
4
İm
Ama 4.5g paketleri alamıyorum ve turkcell kapalı sanıyor :)
İmei mi atıldı cihaza? İmei atılmış cihazlarda 4.5g paketi satin almaya çalıştığınızda operatör telefonu 4.5g uyumlu olarak görmediği için, 4.5g paketi satin alınamıyor. 3g paketlerini almaniz gerek

Düzeltme: yazım yanlışı

Oyla:

Sefa B.

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Xiaomi
Konular
16
İm
İmei mi atıldı cihaza? İmei atılmış cihazlarda 4.5 paketi satin almaya çalıştığınızda operatör telefonu 4.5 uyumlu olarak görmediği için, 4.5 paketi satin alınamıyor. 3g paketlerini almaniz gerek
Atılmadı, aldığım gibi kullanıyorum.

Oyla:

Sefa B.

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Xiaomi
Konular
16
*#*#86583#*#* kodunu arama kısmına yazdım en altta disabled diye bir yazı çıktı. Sizde enabled yazarsa kodu tekrar girin.

İkinci ve üçüncü seçenek açılıyor.(Önceden tıklayınca da açılmıyordu.Yazıları silik renkliydi.) Volte'yi böyle açtım. Ancak turkcell hala 4.5g uyumsuz diyor. Onu müşteri hizmetleri ile konuşup halletmeyi düşünüyorum. Volte'yi açınca internetin hızlandığını hemen farkettiriyor. Volte'yi açmadıysanız açmanızı öneririm. Ekran fotosunu aldığım yeri açmak için:Ayarlar/Telefon hakkında/Dahili depolama alanı 3 kez dokunun. Kart 1. slottaysa telefon bilgileri 1'i seçin,2. slottaysa 2'yi seçin.
Edit(Aynı zamanda not): imeimi sordurttum. Kayıtlı, rn7 diyor.

Son düzenleme:
Oyla:

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
*#*#86583#*#* kodunu arama kısmına yazdım en altta disabled diye bir yazı çıktı. Sizde enabled yazarsa kodu tekrar girin.

İkinci ve üçüncü seçenek açılıyor.(Önceden tıklayınca da açılmıyordu.Yazıları silik renkliydi.) Volte'yi böyle açtım. Ancak turkcell hala 4.5g uyumsuz diyor. Onu müşteri hizmetleri ile konuşup halletmeyi düşünüyorum. Volte'yi açınca internetin hızlandığını hemen farkettiriyor. Volte'yi açmadıysanız açmanızı öneririm. Ekran fotosunu aldığım yeri açmak için:Ayarlar/Telefon hakkında/Dahili depolama alanı 3 kez dokunun. Kart 1. slottaysa telefon bilgileri 1'i seçin,2. slottaysa 2'yi seçin.
Edit(Aynı zamanda not): imeimi sordurttum. Kayıtlı, rn7 diyor.
Hocam güzel güzel açıklamışsınız elinize sağlık, volte nin internet hızınıza katkısı olacağını sanmıyorum, volte kapalı iken test yaptım 180mbps hız aldım açıkken yaptım 178mbps hız aldım.

Oyla:

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Ama 4.5g paketleri alamıyorum ve turkcell kapalı sanıyor :)
Hattını; Türsel'in tanıdığı bir telefona takarak, 4G aboneliğini aktif ederek Xiaomi telefona takıp kullanabilirsin. Ben bu sorunu bu şekilde aşmıştım.

Oyla:
Üst Alt