Satış Vodafone Faturalı tarifeler 2024 güncel

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
emo1616 hocam forumumuzda ücretli onarım yapılabilmesi için teknisyen rütbesine sahip olunması gerekmektedir fakat bu konu onarım değil satış kategorisinde değerlendirilmiştir ve SMS onayı olan tüm üyelerimiz forumumuzda satış yapabilmektedir.
Forumda satış ve ücretli onarımlar yapılmaktadır admin bişey demiyorum buna ama haber konusu altında insanlara ücreti karşılığında işlem yapılabiliyor mu ?
Yada şöyle desem daha doğru geçiş işlemi ücretsiz olan bir şeyi ücreti karşılığında paket yapıyorum forum üyelerine diye bir durum olursa yasak diye biliyorum burası herkesin ücretsiz şekilde yararlanması için bir forum diye biliyorum

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Forumda satış ve ücretli onarımlar yapılmaktadır admin bişey demiyorum buna ama haber konusu altında insanlara ücreti karşılığında işlem yapılabiliyor mu ?
Yada şöyle desem daha doğru geçiş işlemi ücretsiz olan bir şeyi ücreti karşılığında paket yapıyorum forum üyelerine diye bir durum olursa yasak diye biliyorum burası herkesin ücretsiz şekilde yararlanması için bir forum diye biliyorum
Konu vodafone'a özgü olduğu için vodafone başlığı altında ve bu başlık altında "satış" ön eki kullanılamıyor.

Konu hizmet satışı olarak değerlendirilmektedir. Daha önce size ait olan hizmet satışı konusunda olduğu gibi bu konuda da bir sorun görülmemiştir.

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
198
Hocam sizin amacınız nedir anlamadım ? O zaman bu forum daki ücretli olan kısımda kapatılsın işlem ücreti alıyor isem Buda aynı mantik değil mi ben bizim insanımızı anlamakta zorluk çekiyorum alan memnun satan memnun nedir bu çomak sokmak ? Varsa ücretsiz yapan yapsın nedir bu konupatmak yada kilitlemek
Ben yine şahsım adına yazayım. Sizin (bakın hep siz diye konuştum) satış yapmanız falan umrumda bile değil. Ama ben fikrimi belirtince bana sor bakalım etrafına (sen, birinci tekil şahıs) diye hitap etmeniz beni ziyadesi ile sinir etti 😎
Fikrimi yine yineliyorum. Benim tecrübeme göre. Vodafone bu ülkede kullanılmaz. İsterse 100GB internet 10.000 dakika sınırsız SMS paketi ve bu paketi 100₺ ye versin genede almam kullanmam, kullanana mani olmam. Bana fikir sorana alma derim. Konu altında da fikrimi alenen beyan edebilirim. Almayın bence dostlar. Telekom alın Türkcell alın ama Vodafone a bulaşmayın. Söyleyeceklerim bunlar. 😎
Amacım polimik yaratmak falanda değil. Kimse yanlış anlamasın. Üslup önemli. Bi özrü hak ediyorum bence 🙂

Lor24

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Remzi
Cihazım
GM 9
Konular
28
Ben yine şahsım adına yazayım. Sizin (bakın hep siz diye konuştum) satış yapmanız falan umrumda bile değil. Ama ben fikrimi belirtince bana sor bakalım etrafına (sen, birinci tekil şahıs) diye hitap etmeniz beni ziyadesi ile sinir etti 😎
Fikrimi yine yineliyorum. Benim tecrübeme göre. Vodafone bu ülkede kullanılmaz. İsterse 100GB internet 10.000 dakika sınırsız SMS paketi ve bu paketi 100₺ ye versin genede almam kullanmam, kullanana mani olmam. Bana fikir sorana alma derim. Konu altında da fikrimi alenen beyan edebilirim. Almayın bence dostlar. Telekom alın Türkcell alın ama Vodafone a bulaşmayın. Söyleyeceklerim bunlar. 😎
Amacım polimik yaratmak falanda değil. Kimse yanlış anlamasın. Üslup önemli. Bi özrü hak ediyorum bence 🙂
Özür dilerim hocam kusura bakmayın tercih meselesi bu her kim ne ile memnun ise onu kullanabilir 🙏

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Lor24 nick'li arkadaşımız bir GSM operatörünün imkânlarından isteyen forum üyelerinin faydalanması için bir satış postu açıyor. Bu hizmetinin karşılığında da belli bir ücret talebinde bulunuyor. İsteyen kabul eder istemeyen şöyle bir okur geçer öyle değil mi? Ama yok, sanki mal bulmuş mağribi gibi herkes birbirine laf sokma telaşında. Arkadaşın yanında olanlar komik SS ve yorumlarla cansiperane savunma gayretinde, karşısında olanlar ise söz konusu operatörü gömme sevdasında. Bazıları da hadiseyi kişisellestirerek amiyane tabirle " ele veriyor talkımı kendi yutuyor salkımı "
Bütün bu olanlar ise bir aile gibi gördüğümüz miuiturkiye forumunun ne işleyişine ne de hizmet kalitesine yakışmıyor..
Sayın Lor24 Siz bir hizmet sunuyor ve karşılığında belli bir ücret talep ediyorsunuz ki hakkınızdır. İsteyen alır kullanır istemeyen tarafına bile bakmaz. Ne var ki diğer GSM operatörleri gibi Vodafone' un da hizmet kalitesini hemen herkes biliyor. Yani ne sizin övmeniz ne de birilerinin yermesi varolan gerçeği değiştirmez. Bence eleştirel yaklaşımlara cevap yetiştirme gayretiniz de konu içinde kirliliğe neden oluyor. Konuyu görenler eğer isterlerse size ulaşmakta sıkıntı çekmeyecektir.
Gerisi sadece laf-ı güzaf..

bekobaba142

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Beko
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
23
Gönderdiğiniz ekran görüntülerinde operatör ismi göremedim ben 😎
Gönderecekseniz benimki gibi gönderin. Bakın benimkinde operatör ismi görünüyor. 😎
İstanbul Kağıthane Çeliktepe de gayet yeterli bir hız. 😎
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Yani açıkçası inandırmak gibi bir çabam yok. Ben geçtim memnunum. Çevremden 3 4 kişiyi daha geçirdim hepsi memnun. Lor24 hocamı da tanımıyorum. Tarife çok uygun bir tarife.

Lor24

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Remzi
Cihazım
GM 9
Konular
28
Lor24 nick'li arkadaşımız bir GSM operatörünün imkânlarından isteyen forum üyelerinin faydalanması için bir satış postu açıyor. Bu hizmetinin karşılığında da belli bir ücret talebinde bulunuyor. İsteyen kabul eder istemeyen şöyle bir okur geçer öyle değil mi? Ama yok, sanki mal bulmuş mağribi gibi herkes birbirine laf sokma telaşında. Arkadaşın yanında olanlar komik SS ve yorumlarla cansiperane savunma gayretinde, karşısında olanlar ise söz konusu operatörü gömme sevdasında. Bazıları da hadiseyi kişisellestirerek amiyane tabirle " ele veriyor talkımı kendi yutuyor salkımı "
Bütün bu olanlar ise bir aile gibi gördüğümüz miuiturkiye forumunun ne işleyişine ne de hizmet kalitesine yakışmıyor..
Sayın Lor24 Siz bir hizmet sunuyor ve karşılığında belli bir ücret talep ediyorsunuz ki hakkınızdır. İsteyen alır kullanır istemeyen tarafına bile bakmaz. Ne var ki diğer GSM operatörleri gibi Vodafone' un da hizmet kalitesini hemen herkes biliyor. Yani ne sizin övmeniz ne de birilerinin yermesi varolan gerçeği değiştirmez. Bence eleştirel yaklaşımlara cevap yetiştirme gayretiniz de konu içinde kirliliğe neden oluyor. Konuyu görenler eğer isterlerse size ulaşmakta sıkıntı çekmeyecektir.
Gerisi sadece laf-ı güzaf..
Haklısınız hocam diyecek söz bulamadım ağzınıza sağlık ben memnun olduğum için yorumlar a cevap verdim

hiboz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hiboz
Cihazım
12 lite
Meslek
muallim
Konular
3
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
@Lor24 hocama teşekkür ederim. bugün itibariyle bu tarifeye geçiş yaptım.

Ekli dosyalar

• IMG_20231119_152752.jpg
    IMG_20231119_152752.jpg
    62,9 KB · Görüntüleme: 48

Lor24

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Remzi
Cihazım
GM 9
Konular
28
Evet arkadaşlar kampanya halen devam etmektedir elinizi çabuk tutun fırsattan yararlanın özel mesaj atmanız yeterli olacaktır

Üst Alt