Rehber Viper4AndroidFX Kullanımı ve Özel Ses Modları (Viper Codec)

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
Hocam ben kurdum seste etkiside oldu bayağı hoşuma gitti fakat konudaki gibi altta kulaklık bluetooth vs seçenekleri yok ve legacy modu açık olmazsa çalışmıyor bi yanlışlık vs yapmadım değil mi sonuçta çalıştı
Hocam aşağıda anlatmıştım, uygularsanız düzeliyor.
Hocam sürüm güncellenmiş ondan dolayı özelikler erişimi değişmiş. Aşağıdaki linke eski sürümü upload ettim. İndirip kurarsanız düzeliyor. Olurda yükleme hatası alırsanız, sadece mevcut Viper uygulamasını kaldırıp(modüllerden değil ana ekrandaki) linktekinin kurulumunu yapıp deneyelim.

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
Teşekkürler hocam şu an çalışıyor dediğim gibi, eski sürümü kursam bi fark olur mu?
Yeni versiyonda aktif olana otomatik olarak (hoparlör, kulaklık, bluetooth arası) geçiş yapıyor. Siz bilirsiniz hocam, eski sürümün ara yüzü daha kullanışlı gibiydi.

Bu arada eski sürüme ait profiller yeni sürümde çalışmıyor, eğer profil ayarlarınız yoksa yeni sürümüde kullanabilirsiniz.

blackeagle1903

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğan Yılmaz
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
23
Yeni versiyonda aktif olana otomatik olarak (hoparlör, kulaklık, bluetooth arası) geçiş yapıyor. Siz bilirsiniz hocam, eski sürümün ara yüzü daha kullanışlı gibiydi.

Bu arada eski sürüme ait profiller yeni sürümde çalışmıyor, eğer profil ayarlarınız yoksa yeni sürümüde kullanabilirsiniz.
Teşekkür ederim hocam o zaman bu sürüm yeterli :)

korkmaz_44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Korkmaz
Cihazım
Lenovo p1a42
Konular
2
Mi earbuds basic 2 kulaklık için VDC dosyası var mı?

korkmaz_44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Korkmaz
Cihazım
Lenovo p1a42
Konular
2
Merhaba, Mi Airdots kullaklığım için DDC dosyasına ihtiyacım var. Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz?

otgunn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdem
Cihazım
Pocophone F1
Konular
14
MIUI 12 EU Stable rom kullanıyorum. Daha önce denemiştim o zamanlar cihazda magisk de vardı. Modül yüzünden o kadar cok uğraşmıştım ki..
Harika bir program gerçekten ama modüller çok can sıkıcı. Bir restart atıyoruz hop telefon kalıyor mi logosunda. Fastboota düşüyor vs. En son ekran dokunmatiğim çalısmıyordu TWRP menüsünde. :) Çözümü bulana kadar akla karayı seçmiştim hocam :) Uyumsuz modül eziyet oluyor diye cesaret edemiyorum. Keşke farklı bir yolu olsa :)

yigitcandur

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yiğit
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
0
Redmi Note 7 kullanıyorum son versiyonu indirdim driverı da kurdum ancak çalışmıyor. Yukarıda olan driver sekmesinde
Nen etkinleştirme: Hayır
Etkinleştirme: Hayır
Durum: Normal değil
Ses formatı: Desteklenmiyor
İşleme: Hayır
Örnekleme hızı: 0
Neden böyle bir hata var 2 farklı kulaklıkta denedim ancak çalışmadılar. Nasıl çözebilirim?

yigitcandur

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yiğit
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
0
3 5 defa modül kaldırıp yükledim ancak düzelmedi. Haylou gt1 kullanıyorum hangi ddc kullanmalıyım ona yakın bir şey var mı daha önce haylou gt1 yapan olmamış.

Üst Alt