Yardım Viomi S9 Mop modunda su gelmiyor

cenkbirge

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cenk
Cihazım
viomi s9
Konular
0
Sorunu çözemedik malesef başka nasıl çözüm yolu olabilir?

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
149
Sorunu çözemedik malesef başka nasıl çözüm yolu olabilir?

Su delikleri tıkanmış olabilir, su koyarken herhangi bir şekilde içine koku yada ufakta olsa kimyasal herhangi bir madde koyuyorsanız zamanla delikler tıkanabiliyor cihaz mop modunda su basamıyor delikleri kontrol edin ve beyaz sirke ile hafifçe bir kulak çubuğu yardımıyla delikleri temizleyin derim. Onun dışında donanımsal bir sorunda olabilir.

cenkbirge

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cenk
Cihazım
viomi s9
Konular
0
Asagidaki proseduru uyguladiktan sonra sorun cozuldu!

Preparation tools:

1. Battery 1.5v, 4 pcs, or other equipment that can be combined to supply DC power 6-7V

2. 2 wires

3. Tape

How to use: After pressing the video connection, directly supply power to the water tank, and you can activate the water tank when you hear the sound of pumping water from the water tank. For detailed operation, please click this link to view the operation video:
Merhabalar Dediğiniz yöntemi denedik ve oldu açıldı pompa. Ama 1 adet powerbank ve bir adet usb kablosu ile hallettim videodaki gibi pil kullanmadım. Powerbankin usb çıkışına usb kabloyu taktım diğer ucunu kesip 2 ayrı olacak şekilde ayırdım. Toz hasnesinin yanındaki su motorunun da aynı zamanda hemen yanındaki yerden kabloları temas ettirerek motorun çalışmasını sağladım ve düzeldi.

seboistster

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Viomi
Konular
0
Aynı sorun bizde de oldu uzun süre kullanmayinca pompa hava yapmış. Akvaryum pompalarindaki mantık gibi düşünün içindeki havanın çıkarılması gerekiyor
Merhaba,nasıl cıkarılıyor içindeki hava?

antonow

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mertergeç
Cihazım
mi 10t pro
Konular
1
Arkadaşlar sizdede parkede falan giderken tak tak tak diye ses çıkarıyormu? Sorun aslında ana fırçanın takıldığı dış aparatın yere değmesinden kaynaklanıyor.Sanırım fırçayı iyice yere yaklaştırmak istiyor ve o esnada yere çok yakın olduğu için bu sesi çıkarıyor.Servis bu normal bizdede aynısı oluyor diyor. Ama ilk aldığımda böyle birşey yoktu. Sizde durum nasıl?

Tcetin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tuğrul
Cihazım
Viome S9
Konular
0
Havayı nasıl alıyoruz

mehmet8787

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet emin
Cihazım
Viomi s9
Konular
0
Merhabalar Dediğiniz yöntemi denedik ve oldu açıldı pompa. Ama 1 adet powerbank ve bir adet usb kablosu ile hallettim videodaki gibi pil kullanmadım. Powerbankin usb çıkışına usb kabloyu taktım diğer ucunu kesip 2 ayrı olacak şekilde ayırdım. Toz hasnesinin yanındaki su motorunun da aynı zamanda hemen yanındaki yerden kabloları temas ettirerek motorun çalışmasını sağladım ve düzeldi.
Video linki acilmiyor nasıl ulaşabilirim video ya yardımcı olursanız çok memnun olurum

Üst Alt