Yardım Viomi S9 Mop modunda su gelmiyor

muratcl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Viomi s9
Konular
2
Merhaba. Viomi S9 robot süpürge aldık. Su haznesine su dolduruyoruz. Mop aparatını takıyoruz, "vacuum + mop" veya "mop" modunu seçiyoruz. Çalıştırdığımızda mop aparatına su akmıyor, ıslanmıyor. En üst su seviyesinde bile hiç akmıyor.

Not: Aynı cihazın eşini sorunsuz şekilde kullanıyorum ve çok memnunum. İkisinde de aynı işlemleri yapıyoruz ancak böyle bir problemimiz var. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

muratcl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Viomi s9
Konular
2
Merhaba. Viomi S9 robot süpürge aldık. Su haznesine su dolduruyoruz. Mop aparatını takıyoruz, "vacuum + mop" veya "mop" modunu seçiyoruz. Çalıştırdığımızda mop aparatına su akmıyor, ıslanmıyor. En üst su seviyesinde bile hiç akmıyor.

Not: Aynı cihazın eşini sorunsuz şekilde kullanıyorum ve çok memnunum. İkisinde de aynı işlemleri yapıyoruz ancak böyle bir problemimiz var. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Problem çözüldü, cihazı sorunsuz kullanıyoruz. Tereddütsüz tavsiye edebileceğim bir süpürge.

muratcl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Viomi s9
Konular
2
Merhaba nasıl çözdünüz aynı sorunu yaşıyorum
Merhaba. Su haznesinin altında bulunan, suyun akması gereken çıkışlara çok ince telle hafif girip çıktık ve akmaya başladı. Hiç ihtimal vermiyordum, sıfır ürünün delikleri tıkalı olamaz diyordum ama işe yaradı. Umarım sizin probleminiz de çözülür.

Fato6601

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatma
Cihazım
S9
Konular
0
Merhaba. Su haznesinin altında bulunan, suyun akması gereken çıkışlara çok ince telle hafif girip çıktık ve akmaya başladı. Hiç ihtimal vermiyordum, sıfır ürünün delikleri tıkalı olamaz diyordum ama işe yaradı. Umarım sizin probleminiz de çözülür.
3 tane çok küçük delik, orayı mı? Yaptım yine su vermedi. Kafayı yedirecek ya.

ilkergoren

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ilkergoren
Cihazım
g925f
Konular
0
Bu problem çok kişinin başına geliyor.suya sirke deterjan ve benzeri biseyler karistirirsaniz aparatları icinde mıknatıs var ve paslanma yapıyor oda boruları tıkıyor bundan dolayı su gelmiyorsun.diger bir sebebi ise içerdeki suyu pompalayan minik motorun arıza yapmasıdır.

Sheirlee

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
Viomi S9 UV
Konular
0
Aynı sorun bizde de var, mop yaparken alttaki 3 adet delikten su gelmesi gerekirken gelmiyor. Ürünü yeni aldık. Delikleri ince bir iğne ile acmaya calistik ama zaten acıkmiş, işe yaramadi maalesef. Başka çözüm önerisi var midir acaba?

Sheirlee

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
Viomi S9 UV
Konular
0
Aynı sorun bizde de var, mop yaparken alttaki 3 adet delikten su gelmesi gerekirken gelmiyor. Ürünü yeni aldık. Delikleri ince bir iğne ile acmaya calistik ama zaten acıkmiş, işe yaramadi maalesef. Başka çözüm önerisi var midir acaba?
Asagidaki proseduru uyguladiktan sonra sorun cozuldu!

Preparation tools:

1. Battery 1.5v, 4 pcs, or other equipment that can be combined to supply DC power 6-7V

2. 2 wires

3. Tape

How to use: After pressing the video connection, directly supply power to the water tank, and you can activate the water tank when you hear the sound of pumping water from the water tank. For detailed operation, please click this link to view the operation video:

Jenny

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cennet
Cihazım
Viomi S9
Konular
0
Aynı sorun bizde de oldu uzun süre kullanmayinca pompa hava yapmış. Akvaryum pompalarindaki mantık gibi düşünün içindeki havanın çıkarılması gerekiyor

Üst Alt