Rom --V5 ÇIKTI--MIUI 12 Android 9 Eu Rom for MiMax2 TEAM BEAST v5.0-

HER0

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BERTUĞ
Cihazım
Mİ MAX 2
Konular
0
Play storeden oyun yüklerken oyunu yapanın sayfasına giriyorum başka hangi oyunlar var diye atıyor ne yapabilirim?

ua_mustafa_20

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
poco x3 nfc
Meslek
profesyonel işsiz
Konular
87
Play storeden oyun yüklerken oyunu yapanın sayfasına giriyorum başka hangi oyunlar var diye atıyor ne yapabilirim?
bu romu bir süre kullandım. sürekli çökmeler yaşadım sebepsiz. sonunda bıraktım. bi sorun var çözülemeyen. sonra geliştirici ekibi dağıldı zaten

mtalpan1976

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mete
Cihazım
mi max 2
Konular
0
Merhaba. bu romda Enpara cep uygulamasını kullanamıyorum. Başta root tan dolayı uyarı veriyor, bilgilerimi girip doğrulama sms ile gelen doğrulama kodunu girince öylece duruyor, açmıyor. Var mıdır çözümü?

Uğur Uruk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Uğur Uruk
Konular
6
Merhaba. bu romda Enpara cep uygulamasını kullanamıyorum. Başta root tan dolayı uyarı veriyor, bilgilerimi girip doğrulama sms ile gelen doğrulama kodunu girince öylece duruyor, açmıyor. Var mıdır çözümü?
Bende de aynı durum var başlangıç ekranına atıyor. Rom değiştirmek zorunda kaldım halbuki çok memnundum... :(

Kafkef

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Volkan
Cihazım
Pocophone F1
Konular
5
geliştiricinin sayfasında 18 şubat 2021 yükleme tarihli

MIUI_v12.5.1.0_Q10.0_Oxygen_Team_O2_Prime.zip​

isimli rom var. stabilmidir acaba forum konusu var mıdır?

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

MIUI_MIMAX2_v12.0.3.0.QDDMIXM_QKQ1.200114.002_10.0-Public.zip​

6 ocak 2021

Onurk7324

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Xiaomiceist
Cihazım
Xiaomi Mi Max 2
Konular
15
geliştiricinin sayfasında 18 şubat 2021 yükleme tarihli

MIUI_v12.5.1.0_Q10.0_Oxygen_Team_O2_Prime.zip​

isimli rom var. stabilmidir acaba forum konusu var mıdır?

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

MIUI_MIMAX2_v12.0.3.0.QDDMIXM_QKQ1.200114.002_10.0-Public.zip​

6 ocak 2021
Team O2'nin yaptığı Oxygen OS 10.5.6 romunu kullanıyorum Android 10. Gayet stabil ve düzgün çalışıyor. MIUI'a dönmek istediğim için bunu kuracağım. Bunun da düzgün çalışacağından hiç şüphem yok. 12.5'i yükleyince buraya yeniden izlenimlerimi yazacağım.

Kafkef

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Volkan
Cihazım
Pocophone F1
Konular
5
Team O2'nin yaptığı Oxygen OS 10.5.6 romunu kullanıyorum Android 10. Gayet stabil ve düzgün çalışıyor. MIUI'a dönmek istediğim için bunu kuracağım. Bunun da düzgün çalışacağından hiç şüphem yok. 12.5'i yükleyince buraya yeniden izlenimlerimi yazacağım.
Annemin telefonuna kurduk hata ile karşılaşmadım sadece sesi biraz az çıkıyor gibi o kadar da olsun. Kaç yıllık telefon Android 10 miui 12.5 oldu. Ömrü uzadı resmen telefonun. Ana konusu açılmalı bence bu romun.

Onurk7324

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Xiaomiceist
Cihazım
Xiaomi Mi Max 2
Konular
15
Annemin telefonuna kurduk hata ile karşılaşmadım sadece sesi biraz az çıkıyor gibi o kadar da olsun. Kaç yıllık telefon Android 10 miui 12.5 oldu. Ömrü uzadı resmen telefonun. Ana konusu açılmalı bence bu romun.
Evet bende kurdum. Gayet stabil çalışıyor. Sesi az çıkıyor demişsiniz öyle bir şey ile karşılaşmadım. Sadece kendi kamera uygulaması 4K video çekmiyor en fazla 1080p çekiyor. 4K için Play Storedan Google Camera indirmek gerekiyor. Bir de Mi Remote ve Music yok onlar da Play Store'da var. Mükemmel Karanlık mod da var her uygulama karanlık mod ile çalışıyor.

ForeverXiaomi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nazmi
Cihazım
R N 8 Pro
Konular
3
Evet bende kurdum. Gayet stabil çalışıyor. Sesi az çıkıyor demişsiniz öyle bir şey ile karşılaşmadım. Sadece kendi kamera uygulaması 4K video çekmiyor en fazla 1080p çekiyor. 4K için Play Storedan Google Camera indirmek gerekiyor. Bir de Mi Remote ve Music yok onlar da Play Store'da var. Mükemmel Karanlık mod da var her uygulama karanlık mod ile çalışıyor.
hocam nasıl kurdunuz ,sadece sistemi mi sildiniz yoksa herşeyi mi

Onurk7324

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Xiaomiceist
Cihazım
Xiaomi Mi Max 2
Konular
15
hocam nasıl kurdunuz ,sadece sistemi mi sildiniz yoksa herşeyi mi
Kurmayın hocam. Hızlı şarj yok. Hes uygulamasını her açtığımda yeniden kayıt yapıyor. Çok ram harcıyor. Uygulama açılışları çok yavaş. Beast os'a geri döndüm. Cihaza sd kart takıp rom dosyasını sd karta taşıyın. Orange fox recovery'den Micro SD ve otg dışında hepsini seçip wipe yapın. File kısmına gelip üstten geriye dokunup sdcard1'e girin. Oradan romu seçip yükleyin.

Üst Alt