Rom --V5 ÇIKTI--MIUI 12 Android 9 Eu Rom for MiMax2 TEAM BEAST v5.0-

ozdemiraltuntas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özdemir
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Yukarıdada yazdığım gibi uzun süre kullandığım bir romdu bu. Fakat bir ay geçmeden kendi kendine bazı uygulamaları çalışmaz hale sokuyor, Google Play mağazası çalışmıyor veya stok kamerası hiç olmuyordu. Bu kullandığım MIUITR 12 romunda şimdilik sadece parmak izi okuma, telefonu her kapatıp açılışında yeniden tanıtıyorum. Onuda düzelteceklerdi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ya işte o link bende yok. SD katımda yüklü bu rom

Beraweasley

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Bera
Cihazım
Mi Max 2
Konular
1
Yukarıdada yazdığım gibi uzun süre kullandığım bir romdu bu. Fakat bir ay geçmeden kendi kendine bazı uygulamaları çalışmaz hale sokuyor, Google Play mağazası çalışmıyor veya stok kamerası hiç olmuyordu. Bu kullandığım MIUITR 12 romunda şimdilik sadece parmak izi okuma, telefonu her kapatıp açılışında yeniden tanıtıyorum. Onuda düzelteceklerdi

hocam iletme şansınız var mı acaba haritalar drive fotoğraflar ve gmaildeki açılmama sorunu google ürünlerini aktif kullanan ben için büyük bir sorun ama android 9 güzelliklerinden de vazgeçilmiyor

ozdemiraltuntas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özdemir
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Bu konularda ben biraz teknoloji yoksunuyum. Bana nasıl yapabileceğimi söylerseniz yardımcı olurum elbette

Beraweasley

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Bera
Cihazım
Mi Max 2
Konular
1
Bu konularda ben biraz teknoloji yoksunuyum. Bana nasıl yapabileceğimi söylerseniz yardımcı olurum elbette
hocam drive mega OneDrive gibi bir bulut servisine yükleyebilirsiniz. oradan paylaşım linki ile biz direk erişebiliriz roma. xda vb yerlerde de hep beast is öneriyorlar ama 1 haftadır Google ürünleri sorunlu.

Erdinçer

Xiaomi Mi Max 2™
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferdi
Cihazım
Mi Max 2
Konular
90

Hocam mi hesabına giriş yapabiliyor musunuz peki

Haritaci41

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖZEN
Cihazım
Mi max 2
Konular
4
Ya bi sorunum var benim. Greshan dan buna geçtim dün kurdum. Magisk de kurdum sonra . Ama magisk te modüller yüklenmedi. 2 senedir kullandığım bir kamera modülü var inanılmaz memnunum onu yüklemeye çalıştım yüklem.iyor tekrar greshana geçtim sırf bu yüzden ama magisk ten sadece o camera değil hiç bir modül yüklenmiyor dünden beri sinir oldum. Neden böyle bir sorun var acaba ? Twrp ile yuklerdim hep room ları. Bu roomu yüklemek için oxygen kurup onla yükledim mecburen greshanida oxygen le yükledim..

Bir de her room kurduğumda bu yurt dışına mesaj gönderme olayı var ? Bu daha önce de var mıydı her roomda ya da ben mi fark etmedim ? İlla bir seferlik alacak mı bu parayı bu yani. Ne saçma bir şey ya.

Haritaci41

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖZEN
Cihazım
Mi max 2
Konular
4
Son mesajıma Hiç kimse cevap vermedi yav facepalm~~

ozdemiraltuntas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özdemir
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Ya bi sorunum var benim. Greshan dan buna geçtim dün kurdum. Magisk de kurdum sonra . Ama magisk te modüller yüklenmedi. 2 senedir kullandığım bir kamera modülü var inanılmaz memnunum onu yüklemeye çalıştım yüklem.iyor tekrar greshana geçtim sırf bu yüzden ama magisk ten sadece o camera değil hiç bir modül yüklenmiyor dünden beri sinir oldum. Neden böyle bir sorun var acaba ? Twrp ile yuklerdim hep room ları. Bu roomu yüklemek için oxygen kurup onla yükledim mecburen greshanida oxygen le yükledim..

Bir de her room kurduğumda bu yurt dışına mesaj gönderme olayı var ? Bu daha önce de var mıydı her roomda ya da ben mi fark etmedim ? İlla bir seferlik alacak mı bu parayı bu yani. Ne saçma bir şey ya.
Maalesef BeastOS'da bu gibi problemler olabiliyor. O yüzden MIUITR ile rahat ettim. Ayrıca yurtdışına bir seferlik mesaj gönderme hep vardı

Haritaci41

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖZEN
Cihazım
Mi max 2
Konular
4
Maalesef BeastOS'da bu gibi problemler olabiliyor. O yüzden MIUITR ile rahat ettim. Ayrıca yurtdışına bir seferlik mesaj gönderme hep vardı
Sorunu tekrar kurarak hallettim. İlginç olan su ki room u ilk kurduğumda eski sürüm magisk le gcam yükleniyor. Ama yeni sürüme yükseltince hiç bir şey magisk ile yüklenmiyor çok ilginç

Üst Alt