Rom --V5 ÇIKTI--MIUI 12 Android 9 Eu Rom for MiMax2 TEAM BEAST v5.0-

BaraCuda

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
B. A.
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
39
iyi akşamlar arkadaşlar bu romu kuralı 2 gün falan oldu google maps te sorun yaşayan varmı acaba sürekli kapanıyor hata bildirimi geliyor playstore dan kurdum direk silip yeniden kurarsam ilk seferinde çalışıyor sonra kapanmaya başlıyor birde romu kurduktan sonra wipe dalvik cache yapmayı unuttum sanırım onla alakalı olabilirmi? tekrar temiz kurulum yapsam düzelirmi acaba?
google maps bende de sık sık kapanıyor fakat bende hata bildirimi gelmiyor. Kendi kendine kapanmasın diye ğil tasarrufunu kapattım arka planda kilitledim fakat olmadı.

canturk16

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şentürk
Cihazım
Mi Note Pro
Konular
5
Aynı s
iyi akşamlar arkadaşlar bu romu kuralı 2 gün falan oldu google maps te sorun yaşayan varmı acaba sürekli kapanıyor hata bildirimi geliyor playstore dan kurdum direk silip yeniden kurarsam ilk seferinde çalışıyor sonra kapanmaya başlıyor birde romu kurduktan sonra wipe dalvik cache yapmayı unuttum sanırım onla alakalı olabilirmi? tekrar temiz kurulum yapsam düzelirmi acaba?
Örün bende de var, ben romu epeydir kullanıyorum, ilk çıktığından beri..Daha önce yapmıyordu, son bir aydır yapmaya başladı,kaldırdım.kurdum, ama olmadı.
Birkaç uygulamada da aynı sorun var, Tarihte bugün, Cumhuriyet gazetesi uygulamasında da aynı sorun var..
Haritalar da Yandex e geçtim..

darkaltair

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Toprak
Cihazım
Mi Max 2
Konular
0
Merhaba. Karşı tarafın kendi sesini duyması konusunu çözen var mı hocam bu romda?
Beğenerek kullanacağım bir rom kurdum onda da yankı çıktı karşı tarafta.
Bir kaç kişiyle de denedim sonuç hüsran maalesef.

BaraCuda

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
B. A.
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
39
Merhaba. Karşı tarafın kendi sesini duyması konusunu çözen var mı hocam bu romda?
Beğenerek kullanacağım bir rom kurdum onda da yankı çıktı karşı tarafta.
Bir kaç kişiyle de denedim sonuç hüsran maalesef.
Görüşmelerde sıkıntı yok bu romda.

ozdemiraltuntas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özdemir
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Bende ilk başta BeastOS yüklemiştim ve çok hoşuma giderek kullanmıştım. Sizlerin yazdıkları gibi harita, sağlık, adımsayar ve bazı uygulamalar her nedense sonradan kendi kendine çalışmaz olmaya başladı. Şu anda bir arkadaşımın gönderdiği MIUI 12 ve Android 9 romunu deniyorum. Bunda o sorunların hiç biri olmaması, çok akıcı, batarya performansının gayet iyi olması ve birde stok kameranın çalışıyor olması çok hoşuma gitti. Yüz tanıma çalışıyor ama sadece parmak izi okuması her kapanıp açıldığında yeniden tanıtmak gerekiyor ve radyo yok. Şu an bu romda çok mutluyum.

Erdinçer

Xiaomi Mi Max 2™
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferdi
Cihazım
Mi Max 2
Konular
90
Bende ilk başta BeastOS yüklemiştim ve çok hoşuma giderek kullanmıştım. Sizlerin yazdıkları gibi harita, sağlık, adımsayar ve bazı uygulamalar her nedense sonradan kendi kendine çalışmaz olmaya başladı. Şu anda bir arkadaşımın gönderdiği MIUI 12 ve Android 9 romunu deniyorum. Bunda o sorunların hiç biri olmaması, çok akıcı, batarya performansının gayet iyi olması ve birde stok kameranın çalışıyor olması çok hoşuma gitti. Yüz tanıma çalışıyor ama sadece parmak izi okuması her kapanıp açıldığında yeniden tanıtmak gerekiyor ve radyo yok. Şu an bu romda çok mutluyum.

Hangi romu kullanıyorsunuz hocam biz de deneyelim...

teuiram

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
korkmaz er
Cihazım
mı max 3
Meslek
Dekorasyon
Konular
1
BEAST-OS_MIUI12_20.6.18_MAX2_TEAM-BEAST V5
ındırme lınkı nerde mıllet bılen varmı lutfen yada dah aust surum cıktmı mesela androıd 10 ve mıuı 12 gıbı bırlsesık surum
ben bır cok rom denedım ama
ya kamera ya play yada baska sorunları oluyor
bunda bıle surum androıd 9 --- 10 olan surum cıkmadımı

ozdemiraltuntas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özdemir
Cihazım
Xiaomi