Unclok yapamıyorum yardım edin lütfen

• Konbuyu başlatan Oflu
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 27
  • Görüntüleme 2K

Oflu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi 9
Meslek
Finansçı
Konular
6
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
izinlerin hepsini verdim fakat böyle bi hata alıyorum.

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Bilgisayar ve Unlock programı 64bit mı?
Hocam sanırsam mi unlock tool ile flash tool u karıştırdın :)

Bu sorunun iki nedeni var, developer romda değilsiniz veya cihazdaki.mi hesabıyla mi unlock tool a girilen hesap farklı.

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
Hocam sanırsam mi unlock tool ile flash tool u karıştırdın :)

Bu sorunun iki nedeni var, developer romda değilsiniz veya cihazdaki.mi hesabıyla mi unlock tool a girilen hesap farklı.

Unlock ta 32bit te sorun çıkarıyor. Ben 2. Aşamada hesap bilgilerini soracaktım. Zaten siz cevapladiniz, gerek kalmadı :)

Son düzenleme:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Unlock ta 32bit te sorun çıkarıyor. Ben 2. Aşamada hesap bilgilerini soracaktım. Zaten siz cevapladiniz, gerek kalmadı :)

Yalnız telefondan mı hesaba giriş yapılmasına gerek yok. Bugün Çin romu EDL Modda sıfır kurulum yapıp, Unlock ile sms onayı alınmış hesaba giriş yaparak sorunsuzca Unlock işlemini yaptım.
Mi unlock tool un 32/64 şeklinde 2 farklı sürümü yok diye biliyorum.. Telefondan mi hesabına giriş yapmadan açmaya çalışınca hesaplar farklı hatası veriyordu bana hep.

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99

Yalnız telefondan mı hesaba giriş yapılmasına gerek yok. Bugün Çin romu EDL Modda sıfır kurulum yapıp, Unlock ile sms onayı alınmış hesaba giriş yaparak sorunsuzca Unlock işlemini yaptım.
Cihazda Mi hesabı açılmadan cihazları eşleştirme yapamaz ki? Belki sizde şöyle birşey olmuş olabilir mi?
Telefonda rom yüklemeden önce hesabı girmişsinizdir, daha sonra Unlock yapmak için cihazı sıfırlayıp romu yüklemişsinizdir. Ama hesabı kaldırmadığınız için hepimizin malumu olduğu üzere cihazın çalınma önlemi devrede olduğundan tekrar hesabı açmaya gerek kalmadan Unlock işlemi yapılmıştır.
Zaten şöyle de bir durum var. Eğer telefonda hesap açmaya gerek olmasa, uygulama içine "cihazdaki hesap ile eşleşmiyor" şeklinde bir hata mesajını niye koysunlar?

Sent from my MI PAD 2 using Tapatalk

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
Mi unlock tool un 32/64 şeklinde 2 farklı sürümü yok diye biliyorum.. Telefondan mi hesabına giriş yapmadan açmaya çalışınca hesaplar farklı hatası veriyordu bana hep.

Cihazda Mi hesabı açılmadan cihazları eşleştirme yapamaz ki? Belki sizde şöyle birşey olmuş olabilir mi?
Telefonda rom yüklemeden önce hesabı girmişsinizdir, daha sonra Unlock yapmak için cihazı sıfırlayıp romu yüklemişsinizdir. Ama hesabı kaldırmadığınız için hepimizin malumu olduğu üzere cihazın çalınma önlemi devrede olduğundan tekrar hesabı açmaya gerek kalmadan Unlock işlemi yapılmıştır.
Zaten şöyle de bir durum var. Eğer telefonda hesap açmaya gerek olmasa, uygulama içine "cihazdaki hesap ile eşleşmiyor" şeklinde bir hata mesajını niye koysunlar?

Sent from my MI PAD 2 using Tapatalk

UZaktan Yardım Ettiğim Arkadaşa Ulaştım,
Unlock İşlemini Yaparken BEn Mi Hesabına Giriş Yapmasını Hiç Söylememiştim. Ama Arkadaş Giriş Yapmış :) Normalde Offical ve Buradaki Anlatımlarda ve Sİzinde Dediğiniz Gibi, Giriş Yapılması GErekiyordu. Acaba Dedim Miui Bunu Kaldırdı Mı Dİye Düşünmüştüm :)
Yanlış bilgilendirme Olmasın diye MEsajımı Düzeltiyorum Hemen.

Oflu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi 9
Meslek
Finansçı
Konular
6
İyi güzelde sorun nasıl çözülecek o konuda bi anlaşsak

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
İyi güzelde sorun nasıl çözülecek o konuda bi anlaşsak
Unlock yapabilmek için dev. romda olmalısınız ve cihazdaki mi hesabıyla unlock tool daki aynı olmalı. Tabiki unlock yetkiniz olmalı.

Redmi Note 3 Snapdragon cihazımdan gönderildi

Oflu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi 9
Meslek
Finansçı
Konular
6
Unlock yapabilmek için dev. romda olmalısınız ve cihazdaki mi hesabıyla unlock tool daki aynı olmalı. Tabiki unlock yetkiniz olmalı.

Redmi Note 3 Snapdragon cihazımdan gönderildi
Developer romu nasıl yüklerin.Şahsen romu yüklemek için unclock yapıyordum.

Üst Alt