Yardım twrp yüklerken brick oldu

xburakatli

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
mi a2 lite
Meslek
ATT
Konular
3
twrp yüklerken birden kapandı ve sürekli açılıp kapanıyor. acil destek lütfen yola çıkacağım yedek telefon yok

Singe

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cenk
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Konular
17
Güç tuşuna ve ses kısma tuşuna fastboot ekranı gelene kadar basılı tut
twrp boot et ve magisk.zip'i flashla

Oyla:

furkan5500

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi Mi a2
Konular
16
Usb hata ayıklama açık mı ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Eğer açıksa xiaomi sitesinden stock romunu indir fastboot moduna gir, bilgisayarına da miFlash ı indir. ordan güzelce rom at. telefon sıfırlanır ama tek çaresi bu. söylediğim adımların hepsi youtubeda var. eğer hata verirse buraya yaz

Oyla:

xburakatli

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
mi a2 lite
Meslek
ATT
Konular
3
Güç tuşuna ve ses kısma tuşuna fastboot ekranı gelene kadar basılı tut
twrp boot et ve magisk.zip'i flashla

twrp ekranında dokunmatik çalışmıyor ve cihaz hafızasını görmüyor. önceden adb sideload açılıyordu şuan tuğla oldu hiçbir işlevi yok

Usb hata ayıklama açık mı ?

Eğer açıksa xiaomi sitesinden stock romunu indir fastboot moduna gir, bilgisayarına da miFlash ı indir. ordan güzelce rom at. telefon sıfırlanır ama tek çaresi bu. söylediğim adımların hepsi youtubeda var. eğer hata verirse buraya yaz

bunların hepsini denedim belki yanlış yapıyorumdur biri twden bağlanıp yardım edebilir mi

Oyla:

furkan5500

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi Mi a2
Konular
16
sakin ol xburakatli bir hafta önce başıma geldi. ve 3 gün yataktan çıkmadan uğraştım yardımcı olurum zamanın, internetin ve bilgisayarın varsa.

eğer telefon fullbrick olduysa edl rom gerekir. onda da telefonun içini açmak gerekir o da seni aşar. garanti varsa garantiye, garantisi yoksa bilen bir tamirciye. half brick olduysa rom ile çözebilirsin

twrp ekranında dokunmatik çalışmıyor ve cihaz hafızasını görmüyor. önceden adb sideload açılıyordu şuan tuğla oldu hiçbir işlevi yok

bunların hepsini denedim belki yanlış yapıyorumdur biri twden bağlanıp yardım edebilir mi
denedin hata mı verdi ne oldu da yapamadın?

Oyla:

xburakatli

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
mi a2 lite
Meslek
ATT
Konular
3
sakin ol xburakatli bir hafta önce başıma geldi. ve 3 gün yataktan çıkmadan uğraştım yardımcı olurum zamanın, internetin ve bilgisayarın varsa.

eğer telefon fullbrick olduysa edl rom gerekir. onda da telefonun içini açmak gerekir o da seni aşar. garanti varsa garantiye, garantisi yoksa bilen bir tamirciye. half brick olduysa rom ile çözebilirsin

çok zamanım yok gece yola çıkacağım yanımda sadece laptop var

twden bağlanıp yardımcı olursan çok sevinirim

denedin hata mı verdi ne oldu da yapamadın?

evet hata alıyorum

Son düzenleme:
Oyla:

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129

Yanlış twrp sürümünü yada başka telefon için olan twrp yüklemiş olabilir misin? Dokunmatik sorunu varsa başka twrp sürümleri ile dene belki açılır

Oyla:

xburakatli

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
mi a2 lite
Meslek
ATT
Konular
3
Yanlış twrp sürümünü yada başka telefon için olan twrp yüklemiş olabilir misin? Dokunmatik sorunu varsa başka twrp sürümleri ile dene belki açılır

denedim daha önceden çalışıyordu brick olduktan sonra twrpyi boot edince bu sorunla karşılaştım

Oyla:
Üst Alt