Rehber TWRP Yedekle/Backup Seçenekleri Kullanımı (Görsel Ekli)

Pegasus__

..::FreeDoom::..
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 9T - Davinci
Konular
50
Eu rom kullanıyorum pixel roma geçeceğim data yedeği alsam geri yüklerken problem olur mu

Maalesef bu şekilde olmaz. Romlar aynı tabanda değiller.

bunun yerine verilerinizi yedekleyin ve uygulama yedekleme programlarından faydalanarak geçiş yapın
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam Benim Cihazda Poco F2 Pro TWRP de Sistem gözükmüyor, Cihaz Rootlu bir yerde hata yapiyorum ama bilemedim yardici olursaniz sevinirim.
Cihaza Modifiye edilmiş resmi olmayan sürüm kullanılma ihtimali nedeni ile bu sorun ortaya çıkabilir.
resmi TWRP uygulamasını kullandığınızdan emin olamalısınız.

Son düzenleme:

Justman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
iyi
Cihazım
redmi 4A
Konular
23
Orangefox dan yedek nasıl alınır peki? Yani backup- boot dosyasını yedeklemek istiyorum örneğin..

Yigitkus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yigitkus
Cihazım
Redmi note 4
Konular
0
Maalesef bu şekilde olmaz. Romlar aynı tabanda değiller.

bunun yerine verilerinizi yedekleyin ve uygulama yedekleme programlarından faydalanarak geçiş yapın
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cihaza Modifiye edilmiş resmi olmayan sürüm kullanılma ihtimali nedeni ile bu sorun ortaya çıkabilir.
resmi TWRP uygulamasını kullandığınızdan emin olamalısınız.
Merhabalar, benzer sorun bende de var.System, TWRP de görünmüyor onun yerine "Super" diye bir kısım var.(8192 mb galiba boyutu) bende ki TWRP de; data,super,cust,efs,bluetooth,boot,recovery,firmware yedeklemek için seçtim.Ancak yedekleme başarız oldu.
Ne yapabilirim acaba?güncel twrp nereden ve nasıl yüklenir? Yardımlarınızı bekliyorum

Pegasus__

Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 9T - Davinci
Konular
50
Merhabalar, benzer sorun bende de var.System, TWRP de görünmüyor onun yerine "Super" diye bir kısım var.(8192 mb galiba boyutu) bende ki TWRP de; data,super,cust,efs,bluetooth,boot,recovery,firmware yedeklemek için seçtim.Ancak yedekleme başarız oldu.
Ne yapabilirim acaba?güncel twrp nereden ve nasıl yüklenir? Yardımlarınızı bekliyorum
Merhaba. Buyrun.

yaaplu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Naci
Cihazım
RedmiNote12pro
Meslek
Grafik Tasarım
Konular
14
Merhaba benim twrp ekranında sistem yok yazmıyor.
sebebi ne olabilir?

smkk

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
seyit mehmet
Cihazım
mi band 4
Konular
0
Merhaba benim ekranımda bunlar var hangilerini seçmeliyim. imei de gitmemesi için.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

BurakSahinn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
11
System: Yedekleme için ZORUNLU GEREKLİDİR. Olası olumsuzluklarda geri dönüş için bu kısım zorunludur.
System İmage: Kurulu sistemin fabrika ayarlı halidir. Yedekleme için Gerekli değildir.
Hocam bende system kısmı yok fakat system image bulunuyor (4GB). Nasıl bir yol izlemeliyim?

smugglers

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
oğuzhan
Cihazım
HTC 10
Konular
0
şöyle bir sorunum var; daha once full backup alıp bunu bilgisayara kopyalamıştım. şimdi tekrar bu backup'u telefona atıp geri yükleme yapmak istiyorum; ancak fotoğraflarda belirttiğim dosya kopyalanırken tam kopyalanmıyor. herhangi bir hata vermeden kopyalamayı yarıda bırakıyor. Görünen system_image dosyası normal boyutu 4gb iken, bu dosya telefona tam boyutta kopyalanmıyor ve telefonda 80kb olarak gozukuyor. restore yaptığımda da dosya tam olarak kopyalanmadığı için doğal olarak yarıda kalıyor. Bu almış olduğum backupu tam boyutta tekrar telefona nasıl atabilrim ?

Pegasus__

Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 9T - Davinci
Konular
50
şöyle bir sorunum var; daha once full backup alıp bunu bilgisayara kopyalamıştım. şimdi tekrar bu backup'u telefona atıp geri yükleme yapmak istiyorum; ancak fotoğraflarda belirttiğim dosya kopyalanırken tam kopyalanmıyor. herhangi bir hata vermeden kopyalamayı yarıda bırakıyor. Görünen system_image dosyası normal boyutu 4gb iken, bu dosya telefona tam boyutta kopyalanmıyor ve telefonda 80kb olarak gozukuyor. restore yaptığımda da dosya tam olarak kopyalanmadığı için doğal olarak yarıda kalıyor. Bu almış olduğum backupu tam boyutta tekrar telefona nasıl atabilrim ?

Şu konuya göz gezdirebilirsiniz. işinize yarayacağını düşünüyorum.
Link

Üst Alt