Yardım twrp sorunu

yakup1349

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Mi Note 10 lite
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
45
merhaba arkdaşlar önceden cihazımda bu forumda bulduğum cihazıma uygun twrp başarılı şekilde kuruluydu sonra ben başka roma geçtim twrp wipe kısmını biraz kurcaladım sonra cihazı tekrar recivery modda açmak istediğimde açılmadı cihaz sürekli kendini yeniden başlattı sonrasında tekrar yeniden twrp kurmak istedim tekrar bu forumdaki twrp başarılı şekilde kurdum twrp kurarken hiç bir hata almıyorum ama telefondan bir türlü twrp menüsüne giremedim fastboot moduna giriyor ama twrp menüsüne bir türlü giremedim sürekli kendini yeniden başlatıyor sonra xda forumda cihazıma uygun başka geliştiricinin twrp si vardı onu kurdum twrp girebiliyorum fakat bilgisayardan cihazıma dosya gönderemiyoreum ilgisayar telefonu görüyor fakat gitmiyor normalde bilgisayrda telefonın hafızasıda yazar oda yazmıyor ne yapmam lazım

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
merhaba arkdaşlar önceden cihazımda bu forumda bulduğum cihazıma uygun twrp başarılı şekilde kuruluydu sonra ben başka roma geçtim twrp wipe kısmını biraz kurcaladım sonra cihazı tekrar recivery modda açmak istediğimde açılmadı cihaz sürekli kendini yeniden başlattı sonrasında tekrar yeniden twrp kurmak istedim tekrar bu forumdaki twrp başarılı şekilde kurdum twrp kurarken hiç bir hata almıyorum ama telefondan bir türlü twrp menüsüne giremedim fastboot moduna giriyor ama twrp menüsüne bir türlü giremedim sürekli kendini yeniden başlatıyor sonra xda forumda cihazıma uygun başka geliştiricinin twrp si vardı onu kurdum twrp girebiliyorum fakat bilgisayardan cihazıma dosya gönderemiyoreum ilgisayar telefonu görüyor fakat gitmiyor normalde bilgisayrda telefonın hafızasıda yazar oda yazmıyor ne yapmam lazım

Bilgisayar ile telefonun bağlantısını çıkarınız.
Twrp girerek, Wipe / format data - Yes yapınız. Navigasyon tuşları ile geri gelerek Reboot - Recovery yapınız. Twrp de telefonunuz açılacaktır, tekrar bilgisayara cihazınızı bağlayınız.
Dahili hafızaya erişebilirsiniz.

yakup1349

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Mi Note 10 lite
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
45
Bilgisayar ile telefonun bağlantısını çıkarınız.
Twrp girerek, Wipe / format data - Yes yapınız. Navigasyon tuşları ile geri gelerek Reboot - Recovery yapınız. Twrp de telefonunuz açılacaktır, tekrar bilgisayara cihazınızı bağlayınız.
Dahili hafızaya erişebilirsiniz.
denedim hocam kaçdefa olmadı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

fastboot rom dosyası indirdim oda kurulmuyor hata veriyor

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
denedim hocam kaçdefa olmadı

fastboot rom dosyası indirdim oda kurulmuyor hata veriyor

Öncelikle vbmeta yükleyin ve linkte yer alan twrp yi kullanın...

Tavsiye rom ve linkte anlattığım şekilde yükleyin...

yakup1349

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Mi Note 10 lite
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
45
hocam telefona hiçbir dosya atamıyorum
ve belittiğiniz twrp başarılı şekilde cihaza kuruyorum kurulum sırasında herhangi bir hata almıyorum fakat twrp kurulumu bittikten sonra cihaz twrp menüsü ile açılmıyor sürekli kendini yeniden başlatıyor
suan sadece
attıgım linkteki twrp kullabiliyorum ama bu seferde bilgisayardan cihaza dosya atamıyorum cihazın bağlantısı kesilmiş hatası veriyor ama bilgisayarsda görüyor cihazı ama bilgisar kısmında kontrol ettiğimde cihaz hafızası gözükmüyor normalde cihaz bağlandığında cihaz hafızası yazar

hocam vmmeta indirdim ama benden dosya yolu istiyor hangi dosyayı istiyor ?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
hocam telefona hiçbir dosya atamıyorum
ve belittiğiniz twrp başarılı şekilde cihaza kuruyorum kurulum sırasında herhangi bir hata almıyorum fakat twrp kurulumu bittikten sonra cihaz twrp menüsü ile açılmıyor sürekli kendini yeniden başlatıyor
suan sadece
attıgım linkteki twrp kullabiliyorum ama bu seferde bilgisayardan cihaza dosya atamıyorum cihazın bağlantısı kesilmiş hatası veriyor ama bilgisayarsda görüyor cihazı ama bilgisar kısmında kontrol ettiğimde cihaz hafızası gözükmüyor normalde cihaz bağlandığında cihaz hafızası yazar

hocam vmmeta indirdim ama benden dosya yolu istiyor hangi dosyayı istiyor ?

Twrpye girdikten sonra format data yes yapıp işlem bitimi reboot recovery yapın PC görür, görmez ise linkte yer alan adımları uygulayın...

yakup1349

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Mi Note 10 lite
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
45
Twrpye girdikten sonra format data yes yapıp işlem bitimi reboot recovery yapın PC görür, görmez ise linkte yer alan adımları uygulayın...

format data yaptım cihaz gözüküyor bilgisayarda ama dosya transferi yapamıyorum
fastboot rom yükleme şansım varmı acaba

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

yakup1349

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Mi Note 10 lite
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
45
Neden yapmıyorsunuz?

Farklı kablo ve USB port deneyin...
denedim hocam ama olmuyor dosya transferi yapamıyorum bilgisayar hata veriyor cihazım bu şekil gözüküyor
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

şuan sanki tek çözüm yolu fastboot rom yükemek gibi gözüküyor
ama fastboot rom dosyası yükledim internetten oda mi flash ile yazarken hata veriyor direk

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
denedim hocam ama olmuyor dosya transferi yapamıyorum bilgisayar hata veriyor cihazım bu şekil gözüküyor
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Romun zip dosyasına mouse'den sağ klik yapıp seçeneklerden gönder deyip cihaza gönderin zip dosyasını...

Olmuyorsa linkte anlattığım şekilde fastboot rom yükleyin....

Telaş yapmadan, yazılanları ve videomu minimum iki kere okuyup/izleyin/uygulayın...

Gerekli tüm bilgileri verdim,benden bu kadar, kolay gelsin....

Üst Alt