Yardım twrp rom yüklemiyor

ayddiyar1

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Diyar
Cihazım
Xiaomi mi 8 se
Konular
19
pixel 10 experince rom yüklemek istiyorum ancak twrp kurmuyor neden

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Pixel android 10 romu hakkında , forumda ki bazı arkadaşlar xda da farklı bir dosyanın daha olduğunu onu yükleyince twrp de error 7 hatası almadığını söylediler de böyle bir durum var mı hocam ? Çünkü aosp romları seviyorum ve android 10 olmasını istiyorken sitede ki Miui android 10 betası haricinde aosp olarak android 10 rom kuramiyorum. Twrp sürümlerini istenilen şekilde yapıyorum bir türlü romun yüzünü göremedim :(

BU eksikliğin forum ile ilgisi nedir acaba ? resmi olarak kendi sitesinden de kaldırıldığından şu an yapacak bir şey malesef bulunmuyor, bunun yanında hangi saf android rom kuracaksanız telefonudao android versiyonuna geçirmeniz gerekli ,

Örneğin android 10 çıktı , siz miui dede android 10 olan bir versiyopna geçip oradan aosp geçmelisiniz ki frimware den kaynaklı sorun yaşamayın ,

Oyla:

softwarexpert

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
14
BU eksikliğin forum ile ilgisi nedir acaba ? resmi olarak kendi sitesinden de kaldırıldığından şu an yapacak bir şey malesef bulunmuyor, bunun yanında hangi saf android rom kuracaksanız telefonudao android versiyonuna geçirmeniz gerekli ,

Örneğin android 10 çıktı , siz miui dede android 10 olan bir versiyopna geçip oradan aosp geçmelisiniz ki frimware den kaynaklı sorun yaşamayın ,
pixel android 10 rom konusunda Mr. Fatih hocamızla denemeye çalıştık bir göz atın efendim ben de böyle yaptım çünkü eğer siz deneyip sorunsuz geçtiyseniz amenna ama miui android 10 romu konusunda mesela adımları uygulayan herkes android 10 a geçebildi. ama ben forum da mi 8 se için aosp android 10 kurabilen duymadım varsa yardımcı olsun :(

Oyla:

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
pixel android 10 rom konusunda Mr. Fatih hocamızla denemeye çalıştık bir göz atın efendim ben de böyle yaptım çünkü eğer siz deneyip sorunsuz geçtiyseniz amenna ama miui android 10 romu konusunda mesela adımları uygulayan herkes android 10 a geçebildi. ama ben forum da mi 8 se için aosp android 10 kurabilen duymadım varsa yardımcı olsun :(

Aosp ven hiç denemedim kurmadımda ancak dediğim gibi frimware and 10 yükseltip denemelisiniz ,

Oyla:

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28

Çok güzel açıkladınız hocam ben böyle açıklayamadım elinize sağlık :)

Oyla:
Üst Alt