Yardım twrp rom yüklemiyor

ayddiyar1

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Diyar
Cihazım
Xiaomi mi 8 se
Konular
19
pixel 10 experince rom yüklemek istiyorum ancak twrp kurmuyor neden

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
ayddiyar1

Aşağıdaki uygulama ile doğru TWRP yükleyebilirsiniz.
Yükleme bitince de Magisk yüklemeniz gerekiyor.

Yalnız proğrama girişte ilk yapacağınız şey, sağ üst köşede yer alan LOGIN ile Mi Cloud şifresiyle giriş yapmanız.
Böyle olduğunda yüklenecek olan TWRP yi bizzat proğram seçiyor ve yanlış TWRP yüklenmesini engelliyor.

Xiaomitool2 İle Rom ve Twrp Kurma Kılavuzu

Oyla:

zeus67

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdi
Cihazım
poco x3 GT
Meslek
Memur
Konular
23
Twrp'yi android son surumune guncelleyin, ardindan twrp/mount icerisinde en altta partitaoin system read only seceneginin tikini kaldirin, format data yapip kurmayi deneyin. Ben o sekilde cozmustum 1 ay kadar once.

Oyla:

Mr.Fatih

Best Of MİUİ
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
RedmiNote13Pro
Meslek
Sağlıkçı
Konular
77
Hocam konuyu ne kadar iyi okuduğunuz gercekten anlaşılıyor Pitchblack twrp ile kurulum yapabilirsiniz ancak. Lütfen konuyu dikkatli okuyunuz

Oyla:

ayddiyar1

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Diyar
Cihazım
Xiaomi mi 8 se
Konular
19
Twrp'yi android son surumune guncelleyin, ardindan twrp/mount icerisinde en altta partitaoin system read only seceneginin tikini kaldirin, format data yapip kurmayi deneyin. Ben o sekilde cozmustum 1 ay kadar once.
şuan denicem

Oyla:

softwarexpert

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
14
Ben de yüklemeye çalıştım , Pb recovery 2.9.0 da kullandım. Twrp 1227 de kullandım. Twrp 3.3.0 1024 de kullandım . Hepsinde error 7 hatası verdi. Normalde bu hata twrp sürümün yanlış olmasından dolayı verilir ama hangi sürüm doğrusu bilmiyorum

Oyla:

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
Ben de yüklemeye çalıştım , Pb recovery 2.9.0 da kullandım. Twrp 1227 de kullandım. Twrp 3.3.0 1024 de kullandım . Hepsinde error 7 hatası verdi. Normalde bu hata twrp sürümün yanlış olmasından dolayı verilir ama hangi sürüm doğrusu bilmiyorum
Telefonunuzun modeline göre TWRP sürümleri

Oyla:

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Error 7 hatası romun içinde üstüne yüklenecek romun belirtili olmasından kaynaklı oluyor yani şöyle açıklayabilirim romun xda forum konusuna gidin ve bu romu yüklemek için olmanız gereken miui sürümünü öğrenin yükleyin ya da küçük bir dosyası vs oluyor kesinlikle belirtilmiştir onu yükleyip onun üstüne kurmanız gerekiyor ilk pixel experience kurduğum zamanda vs ben de bu hatayı almıştım ama dikkatli okuyunca kurmadan önce yüklemem gereken bir zipin olduğunu belirtmişler diyeceğim o ki xda forumdan kurulum basamaklarını tek tek uygulayın

Oyla:
Üst Alt