Recovery [TWRP] Orangefox Kurulumu Redmi5Plus (No 0mb No format data)

kaanduras

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Kaan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Meslek
Öğrenci
Konular
2
Hocam merhaba, ben bunun 10 sürümünü kurdum. Açıldı ancak tekrar kapatıp açınca geri mi recovery 3.0 çıkıyor. Root yaparsam kesin düzelir mi problem.

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Hocam merhaba, ben bunun 10 sürümünü kurdum. Açıldı ancak tekrar kapatıp açınca geri mi recovery 3.0 çıkıyor. Root yaparsam kesin düzelir mi problem.
Düzelir hocam magisk ile rootlayiniz . 10 sürümü sizde çalıştı mi peki girdiğinizde benim cihazda dokunmatik sorunu yarattı

kaanduras

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Kaan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Meslek
Öğrenci
Konular
2
Düzelir hocam magisk ile rootlayiniz . 10 sürümü sizde çalıştı mi peki girdiğinizde benim cihazda dokunmatik sorunu yarattı
Çalıştı hocam sıkıntı çıkarmadı. Dokunmatik sorunu da yok bende gördüğüm kadarıyla. Sizin paylaştığınız sürümden daha sade, kahve ikonu vs. kaldırmışlar direk dosyalar geliyor karşınıza. Alt bara taşınmış wipe vs. özellikler.

Yargısızcem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Xioami Redmi 6
Konular
26
Ben yükledim magisk 19.3 de kurdum sonra yeniden başlattım fakat kilit ekranında bi şifre istiyor ne yazdıysam olmadı .Sizce sorun nedir
Telefonum redmi 6
0mb no data sorunu bende vardı format data
File system biçiminide değiştiremedim( twrp kurulu iken)

kaanduras

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Kaan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Meslek
Öğrenci
Konular
2
Ben yükledim magisk 19.3 de kurdum sonra yeniden başlattım fakat kilit ekranında bi şifre istiyor ne yazdıysam olmadı .Sizce sorun nedir
Telefonum redmi 6
Hocam siz twrp mi kurdunuz orangefox mu? Şifre istememesi lazım. Twrp ise atlaniyor diyorlar. Geçebilmeniz lazım o adımı.

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Çalıştı hocam sıkıntı çıkarmadı. Dokunmatik sorunu da yok bende gördüğüm kadarıyla. Sizin paylaştığınız sürümden daha sade, kahve ikonu vs. kaldırmışlar direk dosyalar geliyor karşınıza. Alt bara taşınmış wipe vs. özellikler.
Cihazdan cihaza farklılık gösterebiliyor, şaşırtıcı ama gerçek . 10.0 yüklediğim zaman hiçbir yere tiklayamadim , mecburen 8.3 sürümünü fastboot ile flashladim. Evet o sürümün arayüzü de güzel ama yılların verdiği twrp alışkanlığı sebebi ile eski arayüz daha çok hoşuma gidiyor ve kullanışlı geliyor bana angel~~
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Telefonum redmi 6
Hocam bu konudaki orangefoxu redmi6ya kurmadınız inşallah?

kaanduras

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Kaan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Meslek
Öğrenci
Konular
2
Aynen hocam. Açıkçası bende twrp olarak alışmıştım, ilk kurunca garip geldi. angel~~ Belki sizin paylaştığınız sürümü kurarım. İnşallah sıkıntı çıkarmaz.

Blackelectro

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yavuz Orhan
Cihazım
Xiami mi9t pro
Meslek
Bilgisayar Bileşen
Konular
6
Orange fox u mi8 cihazıma, direk twrp den flashlayarak yükledim. Sorunsuz şekilde çalışıyor. Ve twrp den bir türlü yukleyemedigim ms romu, sorunsuz kurabildim.

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Aynen hocam. Açıkçası bende twrp olarak alışmıştım, ilk kurunca garip geldi. angel~~ Belki sizin paylaştığınız sürümü kurarım. İnşallah sıkıntı çıkarmaz.
Siz bilirsiniz hocam , sıkıntı çıkardığını söyleyen kimse olmadı şimdiye kadar , 9.0 sürümünde bir hocamız system has been destroyed hatası ile karşılaştı ben 10.0da dokunmatik sorunu yaşadım , hiç sorun çıkarmayan tek sürüm 8.3 olarak görünüyor şimdilik
Orange fox u mi8 cihazıma, direk twrp den flashlayarak yükledim. Sorunsuz şekilde çalışıyor. Ve twrp den bir türlü yukleyemedigim ms romu, sorunsuz kurabildim.
Güle güle kullanmanız dileğiyle hocam

Yargısızcem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Xioami Redmi 6
Konular
26
Cihazdan cihaza farklılık gösterebiliyor, şaşırtıcı ama gerçek . 10.0 yüklediğim zaman hiçbir yere tiklayamadim , mecburen 8.3 sürümünü fastboot ile flashladim. Evet o sürümün arayüzü de güzel ama yılların verdiği twrp alışkanlığı sebebi ile eski arayüz daha çok hoşuma gidiyor ve kullanışlı geliyor bana angel~~

Hocam bu konudaki orangefoxu redmi6ya kurmadınız inşallah?
Twrp kurdum yeniden başlattım telefonu .Daha sonra twrp den orange Fox u flashlamaya çalıştım fakat olmadı.bende bilgisayar dan orange Fox .img dosyasını kurdum .daha sonra telefonu yeniden başlattım .kilt ekranı gelmesi gerekio du fakat ekran da şifre isteyen bir menü geldi.Ne yaptıysam açılmadı.Altında reset phone yazan yer vardı.

Bende telefonu miflash tool ile yeniden rom attım.

Üst Alt