Rehber Twrp ile Sorunsuz Rom Kurma Yöntemi (Video)

Paristi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Paristi
Cihazım
Xiaomi mi 9 se
Konular
0
Android 10 dan kaynaklı bir sorun olabilir.
Magisk 19.3/20.3 versiyonu deneyin...

Custom roma geçiş yapılacaksa mevcut fabrika romu önemli olmadığı için twrp nin sorunsuz yüklendiği romu kurup,twrp yüklenmeli. Yok ben son sürüm fabrika romu kurmak istiyorum diyorsanız tavsiyem linkteki programı kullanarak fab.roma geçiş yapın...

hocam son sürüm fabrika yani orjinal rom yüklemek istiyorum. linki inceleyeyim.
bir de az önce Yardım - Twrp de açılıyor cihaz şurdaki bilgileri deneyeyim dedim. sizden farklı olarak önce 4 wipe sonra wipe ve rebot recovery dir. yaptım bu sefer twrp de gitti şuan sadece fastboot var.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam şuan twrp yüklemeye çalışıyorum. sizin, sitenin ve daha önce bahsettim diğer sitenin anlatımları ile deniyorum ama yüklenmiyor. fastboot flash recovery recovery.img deyince öylece bekliyor. ne yükleniyor ne hata veriyor. twrp yükleme aracı da aynı şekilde.

Son düzenleme:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
hocam son sürüm fabrika yani orjinal rom yüklemek istiyorum. linki inceleyeyim.
bir de az önce Yardım - Twrp de açılıyor cihaz şurdaki bilgileri deneyeyim dedim. sizden farklı olarak önce 4 wipe sonra wipe ve rebot recovery dir. yaptım bu sefer twrp de gitti şuan sadece fastboot var.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam şuan twrp yüklemeye çalışıyorum. sizin, sitenin ve daha önce bahsettim diğer sitenin anlatımları ile deniyorum ama yüklenmiyor. fastboot flash recovery recovery.img deyince öylece bekliyor. ne yükleniyor ne hata veriyor. twrp yükleme aracı da aynı şekilde.

Rom kurulumunda MACERA aramamak lazım. Konu başlığından da anlaşılacağı üzere en SORUNSUZ rom kurulumu konuda anlatılan yöntemdir.

Konularım arasında yer alan CMD veya 64 Bit flash ile fabrika rom kurma konularından size kolay geleni seçip rom yükleyin...

Paristi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Paristi
Cihazım
Xiaomi mi 9 se
Konular
0
Rom kurulumunda MACERA aramamak lazım. Konu başlığından da anlaşılacağı üzere en SORUNSUZ rom kurulumu konuda anlatılan yöntemdir.

Konularım arasında yer alan CMD veya 64 Bit flash ile fabrika rom kurma konularından size kolay geleni seçip rom yükleyin...
hocam inanın macera peşinde değilim. ve buna zamanımda yok. cihazım delirmişti. resmen. kendiliğinden işlem yapıyordu ve çok donuyordu. bu yüzden format atmak istedim. normalde daha önce arkadaşın telefonuna bu şekilde rom yükledim.hiç de sorun yaşamadım. ama bunda neden böyle oldu anlamadım. battım ve çıkmak için çırpındım ama çırpındıkça daha battım ve şimdi bu durumdayım. konularınızı inceleyeyim hocam. çok teşekkür ederim.

Gurkan akman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gürkan
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Meslek
Uzman
Konular
4
Redmi note 8 pro 128 aldım kayıtsız.İmei attıkdan sonra güncellemede sıkıntı oluyormu.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Redmi note 8 pro 128 aldım kayıtsız.İmei attıkdan sonra güncellemede sıkıntı oluyormu.

Olmuyor Yes~~

Gurkan akman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gürkan
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Meslek
Uzman
Konular
4
Olmuyor Yes~~

Otomatik güncelleme alıyormu normal kayıtlı cihaz gibi.

Nur47

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nur
Cihazım
Note cc9
Konular
0
Global roma twrp üzerinden değilde linkteki programı kullanarak geçmeniz en sağlıklısı....

Cevabınız için çok teşekkür ediyorum peki burda bana hangi rom tavsiye edersiniz EUR yoksa global mi

MI CC9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt