Tema Turkuaz (Tema Markette Yayında) Ottoman

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Bölge Türkiye iken Turkuaz araması yaptığımda sonuç yok. Ottoman araması yaptığımda profil çıkıyor; ama işler arasında bu tema yok. Bölgeyi Hindistan yapıyorum, bu sefer ağa bağlanamıyor hatası alıyorum. Mi5 Global Kararlı 10.2.2.0 sürümü.
Daha Global için onaylanmadı hocam ama konu başındaki linke tıklayın birde öyle deneyin isterseniz.

zlatan_1903

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
10
Merhaba arkadaşlar

Daha önceden de sayın Skorpi hocamın taslak olarak paylaştığı Turkuaz "Temalar Uygulaması" üzerinden yükleme şansı doğmuştur. Aşağıdaki linkten indirebilir veya Temalar uygulamasında arama kısmına "Ottoman / miuiturkiye.net / Turkuaz "
yazarak ulaşabilirsiniz.
MIUI 10 Uyumlu.

Uygulama üzerinden Temayı indirdikten sonra yorum yapmayı ve bol yıldız vermeyi unutmayalım :$

Güle güle kullanmanız temennisi ile :)
Miui Türkiye ailemize sevgiler

Ayrıca sayın Skorpi hocama, test ve fikirleri ile desteği için çok teşekkür ederim :$

Ağ hatası alan arkadaşlar bölgeyi Hindistan yapıp denedikleri taktirde, tema gelecektir.

Bağlantı

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
hocam temayı yüklememe rağmen yorum yapamıyorum önce temayı yükleyin diyor neden acaba.

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Linke tıkladım simdi, ağa bağlanamadı. Global için onaylandığında indiririz artık:)
Aynen hocam, elimden gelen bir şey olsa seve seve, ama maalesef yok :( Teşekkür ederim :)

gelecek3535

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
matematikci
Cihazım
redmi note 6 pr
Konular
2
hocam temayi mtz olarak yukleyebilirmisiniz o sekilde indirip kuralim zahmet olmazsa

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
Linke tıkladım simdi, ağa bağlanamadı. Global için onaylandığında indiririz artık:)
Hocam bölgeyi Hindistan yapın ardından temalarıma girin kendi temalarinizdan Ottoman temasına tıklayın ve desinatör diğer temalarını görmek için ismine tıklayın o şekilde oluyor ama önce telefonunuzda bir adet Ottoman teması olmalı
Selametle

SlmKbr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Selim
Cihazım
Mi5
Konular
2
Hocam bölgeyi Hindistan yapın ardından temalarıma girin kendi temalarinizdan Ottoman temasına tıklayın ve desinatör diğer temalarını görmek için ismine tıklayın o şekilde oluyor ama önce telefonunuzda bir adet Ottoman teması olmalı
Selametle
Teşekkürler. Oldu :)

Üst Alt