Tema Turkuaz by Ottoman

• Konbuyu başlatan Skorpi
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 126
  • Görüntüleme 8K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
193
Global Rom kullananlarında Grid seçeneklerine erişebilmesine müdahele edemiyorsunuz değilmi?
6x7 7x8 gibi seçenekleri kullanabilmeyi çok istiyorum. malesef farklı temaları dışardan yükleyip yapabiliyorum, onlarda da en fazla 6x7 oluyor bende.
Neden Global Rom olup tema marketten inenlerde böyle bir seçenek bende çıkmıyor anlamıyorum.

EMUi her ne kadar iOS a benzesede bu aralar baya hoş gelmeye başladı gözüme

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Global Rom kullananlarında Grid seçeneklerine erişebilmesine müdahele edemiyorsunuz değilmi?
6x7 7x8 gibi seçenekleri kullanabilmeyi çok istiyorum. malesef farklı temaları dışardan yükleyip yapabiliyorum, onlarda da en fazla 6x7 oluyor bende.
Neden Global Rom olup tema marketten inenlerde böyle bir seçenek bende çıkmıyor anlamıyorum.

EMUi her ne kadar iOS a benzesede bu aralar baya hoş gelmeye başladı gözüme

Hocam modu yaptığımız zaman artık Red veriyorlar maalesef. :(

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126

Ahmet kumru

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Resmi Note 9s
Konular
22
Ottoman hocam kolay kolay eleştiri yapmam. Söyleyeceklerim tavsiye niyetinde.
1.Durum çubuğu çok başarılı uygulama simgeleri kendi orjinal renklerinde olacaksa muhteşem. (mıuı9 da olup mıuı10 da giden özellik)
2.Tuş takımına biraz daha çalışılması gerekiyor.
3.Ekranı kilitlediğimiz zaman Samsung ve Huwei de olan dijital saat varya arka plan tamamen siyah saat dijital onu da ekleyebilirseniz(parlak turkuaz) harika olur.
4.Turkuaz renk çok güzel
Sonuç olarak İdda ediyorum bu tema Mi tema marketi sallar. Zirveye çıkar. Mi Editörü n seçimi ve tavsiyesi olur.
Şimdiden başarılar diliyorum. Elinize sağlık

Ekli dosyalar

• maxresdefault.jpg
    maxresdefault.jpg
    55,5 KB · Görüntüleme: 44

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36
Evet değerli arkadaşlar, Red Dawn sonrası Sayın Ottoman hocam yeni Tema çalışmalarına başlamadan önce beni onurlandırarak bana tema ana duvar kağıdını sordu ve ne renk çalışalım diye.

Bende kendisine 1 tane sundum ve adını da benim önermem sonucunda Turkuaz koyduk....kendisine teşekkür ederim...
Şu ana kadar kendisi tema taslağı üzerinde çok ince detaylarla uğraşıyor ve sağolsun, benimle devamlı fikir alış verişinde bulunuyor, bana devamlı taslağın son halini gönderiyor....

Çalışmamızdan bir kaç örnek göstermek istiyorum...umarım sizde benim gibi yeni temamızı çok beğeneceksiniz...
Dehşet güzel bir Tema oluyor....

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Arkadaşlar, Tema hazırlamak, herkesin sandığı gibi, o kadar basit bir olay değil....
Sayın Ottoman hocam tema tasarladığında, çoğunluğun beğenmesini istiyor doğal olarak, daha doğrusu, çok kişiye hitap etmesini...
Esasında Eser sahibi olarak kafasındakini tasarlayıp, son halini aldıktan sonra, yayınlayabilirde....benim fikrimi hiç sormayabilirdi de...
Sky v10 da forumda herkese sordu, fikir aldı ve bu hepimizin eseri oldu ama sonradan yine beğenmeyen, orasını burasını eleştirenler oldu...olacak tabiki de...herkesin beğenmesini zaten beklemek olmaz...
Mesela ben çok aykırı, değişik bir tema olsun isterim, şimdiye kadar kimsenin yapmadığı, oldukça değişik ve dehşet güzellikte...ama yine de fikirlerinizi alıp, değerlendireceğiz....emeğe saygı her zaman ön planda olsun, yeter...

Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk

Ben Ottoman hocamın kullanmamız için bizlere yine nasıl muhteşem bir tema sunacağını aşağı yukarı tahmin edebildiğim için olumlu yada olumsuz bir yorum yapmayacağım üstadım. Kaldı ki paylaştığınız görseller renk konusunda bizlere zaten bir fikir veriyor. Bu defa sabırla bekleyip göreceğiz.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yaptığınız her temada kendinizi biraz daha aşıyorsunuz Ottoman hocam. Ne diyebilirim ki? Elinize emeğinize sağlık.

Rasit03

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RAŞİT
Cihazım
POCO X5 PRO 5 G
Meslek
emekli teknisyen
Konular
5
Evet değerli arkadaşlar, Red Dawn sonrası Sayın Ottoman hocam yeni Tema çalışmalarına başlamadan önce beni onurlandırarak bana tema ana duvar kağıdını sordu ve ne renk çalışalım diye.

Bende kendisine 1 tane sundum ve adını da benim önermem sonucunda Turkuaz koyduk....kendisine teşekkür ederim...
Şu ana kadar kendisi tema taslağı üzerinde çok ince detaylarla uğraşıyor ve sağolsun, benimle devamlı fikir alış verişinde bulunuyor, bana devamlı taslağın son halini gönderiyor....

Çalışmamızdan bir kaç örnek göstermek istiyorum...umarım sizde benim gibi yeni temamızı çok beğeneceksiniz...
Dehşet güzel bir Tema oluyor....

on numara olur sabırsızlıkla bekliyoruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt