Diğer TürkNet'ten Millenicom'a geçtim. (Speedtest.net sonuçları)

BugategAyas

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ahmet
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Makale Yazarı
Konular
67
Türknetteyim ve 75 mbps'lik paketi kullanıyorum gördüğünüz gibi ping sürem indirme hızım ve yükleme hızım bu şekilde, akşamları yükleme hızım 10'a kadar çıkabiliyor :) Oldukça'da memnunum çok nadir kesinti yaşadım ama çooook nadir yani tek sorunu müşteri hizmetlerinin olmayışı teknik destek ekibinin olmayışı bir sorun olduğunda nasıl olur bilmiyorum. Dediğim gibi hız konusunda vs. hiçbir sorun yaşamıyorum :)

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Büyük ihtimal yapa ve santrale çok yakınsınız. Benim ping 44'den aşağı inmiyordu testte. Ama oyunda 80-90 oluyordu en az. Genelde 150'lerde geziyordu. Sırf bu sorun için modem satın aldım ama hiçbir şey değişmedi. Ben de dayanamayıp Millenicom'a geçtim :D

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79
Büyük ihtimal yapa ve santrale çok yakınsınız. Benim ping 44'den aşağı inmiyordu testte. Ama oyunda 80-90 oluyordu en az. Genelde 150'lerde geziyordu. Sırf bu sorun için modem satın aldım ama hiçbir şey değişmedi. Ben de dayanamayıp Millenicom'a geçtim :D
Yapa yok sadece ttnet'in santrali ile aramızda 50-100 metre bir fark var ondan sanırım böyle :D Zaten geleli de 6 ay falan olmuştur.

BugategAyas

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ahmet
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Makale Yazarı
Konular
67
Bizde de santrale uzaklık 200 metre falandı. Hattım 79 Mbit'i desteklerken bana 35 Mbit veriyordu TürkNet. Resmen dolandırılıyordum. Millenicom'da 50 Mbit alıyorum. İstedim ki 75 falan alayım ama 75'lik paKet taahhütsüz tarifede yokmuş.

BugategAyas

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ahmet
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Makale Yazarı
Konular
67

Bu zamana kadar Turkcell,Turk Telekom,Vodafone kullandım isteklerimi en çok karşılayan Millenicom oldu
Bu da benden olsun hocam. Yan odadan sonuç böyle :)

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Türknet Yapa altyapısı burada var, upload konusunda herhangi bir limit yok, desteklenen hızı veriyor.. Açıklamaları bu yönde..Acaba geçsem mi :D biraz düşüneyim :) sonuçta tahattüt olmadığı için, istediğim zaman çıkarım ancak türknet hakkında müşterilerin bazıları portlarını kaybetmişler, internet tamamen gitmiş yani, buda korkutuyor.. Eğer doğruysa helal olsun, nasıl başarmışlar bilmem :)

xenom0rphe

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tuğberk
Cihazım
iPhone 6
Konular
1
Ben de dün 100 Mbps pakete geçtim Superonline'da fakat Superonline yine 2x hız artışı yapmış sanırım. Değerler şu şekilde çıkıyor:

MithrilVI

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Lütfü
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
11
Davet kodunuzu kullanacağım bende Türknetliyim şunu sormak istiyorum millenicomu arasak direk kendileri otomatik geçiş yapıyolar mı ? Türknet ile kapattırmak için uğraşmasam.

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Davet kodunuzu kullanacağım bende Türknetliyim şunu sormak istiyorum millenicomu arasak direk kendileri otomatik geçiş yapıyolar mı ? Türknet ile kapattırmak için uğraşmasam.
Kapattırmayın zaten hocam, direk transfer en iyisi.. Millenicom yada artık hangisine geçmek isterseniz onlarla konuşun, onlar sizi yönlendirir..

BugategAyas

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ahmet
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Makale Yazarı
Konular
67
Evet, yapıyorlar

Üst Alt