Mod Turkish-Ad-Hosts Magisk Modülü

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Tamam hocam önceki miui 11 de systemless host aktif yaptığımda reklamlar gitmişti zaten miui 13 kurdum sıkıntı çıkarınca wipe yaptım factory reset yapıp 11 kurdum tekrar aynı romu kurdum aynı magiski kurdum ama şu an 2 tane reklam engelleme modülü var ise yaramiyorlar, rom kurulumunda sıkıntı oldu sanırım dediğim gibi Google'da senkronizasyon yapmadi başta
Adaway kurun hocam sorun düzelir

symbuzzer

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali BEYAZ
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
29
Kurdum hala banamisin demiyor reklamlar, bastan herseyi sifirlayip rom aticam
O zaman yine önce benim modülümü deneyin olur mu? Hatanın nereden kaynaklı olduğunu bilmem gerekiyor. Cihazınızdan kaynaklı ise modüle dokunmayayım.

bekobaba142

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Beko
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
23
Merhaba arkadaşlar. Karşınızda Android cihazlar ve uygulamalar için özel tasarlanmış bir reklam filtresi ve eşi görülmemiş bir magisk modülü:
Release kısmında magisk modülü var. Bu modül ayrıca diğer reklam engelleme modüllerinden farklı olarak güncelleme özelliğine sahip. Modülün detayları ve neden eşsiz olduğu bilgisi şurada:
Modül, githubtaki hosts dosyası her güncellendiğinde otomatik olarak kendiliğinden güncelleniyor. Magisk üzerinden modülü güncelleyerek kendiniz güncelleme yapabiliyorsunuz. Hem modülü hem de hosts dosyasını ben oluşturdum ve güncelliyorum. Türk reklam ağlarını vs kendim tarıyorum. Projeyi desteklemek istiyorsanız github'tan yıldız verebilirsi
O zaman yine önce benim modülümü deneyin olur mu? Hatanın nereden kaynaklı olduğunu bilmem gerekiyor. Cihazınızdan kaynaklı ise modüle dokunmayayım.
Bende çalışıyor sorunsuz. Rn8 pro

Tnrsk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Taner
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
0
Hocam magiskdeki sistemsiz host desteginin tikini deaktif edince duzeldi seninkide diger reklam engelleme modulleride calisiyor su an

symbuzzer

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali BEYAZ
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
29
Hocam magiskdeki sistemsiz host desteginin tikini deaktif edince duzeldi seninkide diger reklam engelleme modulleride calisiyor su an
Teşekkür ederim geri bildirim için. Sayenizde nda gerekli güncellemeleri yaptım.

fulvas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
selim ataş
Cihazım
erkek
Konular
1
Adaway da sıkıntılar var Dı bu şimdilik iyi paylaşım için teşekkürler

Onur198789

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Poco X4 PRO
Meslek
Özel güvenlik
Konular
1
Merhaba arkadaşlar. Karşınızda Android cihazlar ve uygulamalar için özel tasarlanmış bir reklam filtresi ve eşi görülmemiş bir magisk modülü:
Release kısmında magisk modülü var. Bu modül ayrıca diğer reklam engelleme modüllerinden farklı olarak güncelleme özelliğine sahip. Modülün detayları ve neden eşsiz olduğu bilgisi şurada:
Modül, githubtaki hosts dosyası her güncellendiğinde otomatik olarak kendiliğinden güncelleniyor. Magisk üzerinden modülü güncelleyerek kendiniz güncelleme yapabiliyorsunuz. Hem modülü hem de hosts dosyasını ben oluşturdum ve güncelliyorum. Türk reklam ağlarını vs kendim tarıyorum. Projeyi desteklemek istiyorsanız github'tan yıldız verebilirsiniz.
Bende yıldız verdim hocam

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-02-28-10-58-11-582_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-02-28-10-58-11-582_com.android.chrome.jpg
    501,2 KB · Görüntüleme: 28

Sirenia7

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan