Mod Turkish-Ad-Hosts Magisk Modülü

symbuzzer

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali BEYAZ
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
29
Merhaba arkadaşlar. Karşınızda Android cihazlar ve uygulamalar için özel tasarlanmış bir reklam filtresi ve eşi görülmemiş bir magisk modülü:
Release kısmında magisk modülü var. Bu modül ayrıca diğer reklam engelleme modüllerinden farklı olarak güncelleme özelliğine sahip. Modülün detayları ve neden eşsiz olduğu bilgisi şurada:
Modül, githubtaki hosts dosyası her güncellendiğinde otomatik olarak kendiliğinden güncelleniyor. Magisk üzerinden modülü güncelleyerek kendiniz güncelleme yapabiliyorsunuz. Hem modülü hem de hosts dosyasını ben oluşturdum ve güncelliyorum. Türk reklam ağlarını vs kendim tarıyorum. Projeyi desteklemek istiyorsanız github'tan yıldız verebilirsiniz.

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Konu için ve modül için teşekkürler hocam ellerinize sağlık, bi deneyelim bakalım akşam detaylı incelerim.

lazye

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
OnePlus 6
Konular
30
Elinize sağlık hocam.

erdemturan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem Turan
Cihazım
Xiaomi 11T Pro
Konular
21
Elinize sağlık.

rdvndag

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Rıdvan
Cihazım
Xiaomi Mi 9 T
Konular
6
Yetersiz geldi hocam hala reklamlar çıkıyor. Tam ekran değil ama ortada hala var

lazye

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
OnePlus 6
Konular
30
Hocam bu reklamlar sürekli farklı kaynaklardan geldiği için hepsi için ayrı ayrı eklemesi gerekiyor. Reklamın hangi uygulamada hangi reklamın çıktığını rapor edebilrisiniz bir yolu vardır host dosyasına eklemenin illaki geliştirici arkadaş yardımcı olcaktır.

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Bende kullanıyorum henüz bi reklama denk gelmedim

Joingle

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi k60
Konular
0
Hocam maalesef etc host bölümüne yazılma olmadı bundan kaynaklı reklam gösterimi devam etmekte ne yazık ki jerryn70 host dosyası ile devam edeceğim

symbuzzer

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali BEYAZ
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
29
Yetersiz geldi hocam hala reklamlar çıkıyor. Tam ekran değil ama ortada hala var
Merhaba. Kullandığınız uygulamalar var mı? Varsa görünmemesi gerekiyor. Yoksa şuradan uygulama ismini vererek inceleyip ekleyeyim.
Hocam bu reklamlar sürekli farklı kaynaklardan geldiği için hepsi için ayrı ayrı eklemesi gerekiyor. Reklamın hangi uygulamada hangi reklamın çıktığını rapor edebilrisiniz bir yolu vardır host dosyasına eklemenin illaki geliştirici arkadaş yardımcı olcaktır.
Teşekkür ederim, tam olarak doğrudur. Listeyi günlük güncelliyorum 17 Kasımdan beridir. Reklam gördüğünüz uygulamaları bana iletin. Hemen eklemeye çalışırım.
Hocam maalesef etc host bölümüne yazılma olmadı bundan kaynaklı reklam gösterimi devam etmekte ne yazık ki jerryn70 host dosyası ile devam edeceğim
Cihazınızı yeniden başlattınız mı? Başka hosts modülü veya reklam engelleme uygulaması kullanıyor musunuz?

Bu arada teşekkür eden ve yıldız veren herkese teşekkür ederim. Bu gün hosts dosyası ciddi bir şekilde güncellenecek. Testini tamamladığım bir çok url eklenecek. Bugünkü güncelleme önemli.

Bu arada konunun sabitlenmesi için ne yapabilirim?

Üst Alt