Mod Turkish-Ad-Hosts Magisk Modülü

MXKM

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi9
Meslek
Emekli
Konular
6
Merhaba arkadaşlar. Karşınızda Android cihazlar ve uygulamalar için özel tasarlanmış bir reklam filtresi ve eşi görülmemiş bir magisk modülü:
Release kısmında magisk modülü var. Bu modül ayrıca diğer reklam engelleme modüllerinden farklı olarak güncelleme özelliğine sahip. Modülün detayları ve neden eşsiz olduğu bilgisi şurada:
Modül, githubtaki hosts dosyası her güncellendiğinde otomatik olarak kendiliğinden güncelleniyor. Magisk üzerinden modülü güncelleyerek kendiniz güncelleme yapabiliyorsunuz. Hem modülü hem de hosts dosyasını ben oluşturdum ve güncelliyorum. Türk reklam ağlarını vs kendim tarıyorum. Projeyi desteklemek istiyorsanız github'tan yıldız verebilirsiniz.
Github'dan yıldız verdim; magisk için indirmek istiyorum ama github'dan indirmeyi bulamadım! Nasıl indirebilirim acaba?

symbuzzer

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali BEYAZ
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
29
Github'dan yıldız verdim; magisk için indirmek istiyorum ama github'dan indirmeyi bulamadım! Nasıl indirebilirim acaba?
sayfasında Assets içerisinde olarak geçiyor. Yıldız için teşekkür ederim

MXKM

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi9
Meslek
Emekli
Konular
6
sayfasında Assets içerisinde olarak geçiyor. Yıldız için teşekkür ederim
Teşekkür ederim.

Tnrsk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Taner
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
0
Ben miui 13 den miui 11 geçtim daha önce çalışan reklam engelleyiciler şu anda çalışmıyor, bu modülü kurayım dedim ama hala çayır çayır reklam çıkıyor her yerden neyi yanlış yaptım acaba

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Ben miui 13 den miui 11 geçtim daha önce çalışan reklam engelleyiciler şu anda çalışmıyor, bu modülü kurayım dedim ama hala çayır çayır reklam çıkıyor her yerden neyi yanlış yaptım acaba
Root atip adaway açarsanız sorununuz kökten çözülmüş olur hocam

symbuzzer

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali BEYAZ
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
29
Android 10da magisk sıkıntılı. Test konusunda yardımcı olursanız destek sağlamaya çalışayım?

Tnrsk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Taner
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
0
Root atip adaway açarsanız sorununuz kökten çözülmüş olur hocam
Cihazım mi 6 android 9 magisk yüklü olunca root olmuyor mu?
Bi kaç rom arasında geçiş yaptım her kurduğumda önce Google önceden yüklü olan uygulamalarimi otomatik kendi kendine yukluyordu bu sefer yüklenmedi, magiski ve modülleri kurdum ama hiç birşey değişmiyor magisk içinde uyarı hata yok hersey eskisi gibi görünüyor

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Cihazım mi 6 android 9 magisk yüklü olunca root olmuyor mu?
Bi kaç rom arasında geçiş yaptım her kurduğumda önce Google önceden yüklü olan uygulamalarimi otomatik kendi kendine yukluyordu bu sefer yüklenmedi, magiski ve modülleri kurdum ama hiç birşey değişmiyor magisk içinde uyarı hata yok hersey eskisi gibi görünüyor
Root atıp magisk ixinxe istemsiz host açıp adaway.apk indirip kurup aktif bu kadar kolay reklamlardan kurtulmak hocam

symbuzzer

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali BEYAZ
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
29
Adaway ile de Turkish-Ad-Hosts'u kullanabilirsiniz. Github linkinden wiki ye bakın. Orada Türkçe kılavuz hazırlamıştım

Tnrsk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Taner
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
0
Root atıp magisk ixinxe istemsiz host açıp adaway.apk indirip kurup aktif bu kadar kolay reklamlardan kurtulmak hocam
Tamam hocam önceki miui 11 de systemless host aktif yaptığımda reklamlar gitmişti zaten miui 13 kurdum sıkıntı çıkarınca wipe yaptım factory reset yapıp 11 kurdum tekrar aynı romu kurdum aynı magiski kurdum ama şu an 2 tane reklam engelleme modülü var ise yaramiyorlar, rom kurulumunda sıkıntı oldu sanırım dediğim gibi Google'da senkronizasyon yapmadi başta

Üst Alt