İpucu Turkcell'den yeni efsane paketler. (Faturalı-Faturasız)

• Konbuyu başlatan TeAmo
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 44
  • Görüntüleme 6K

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Turkcell'den yeni tavsiye paketlerim var. Öncelikle diğer faturalı hatlardaki gibi farklı operatörden gelmenize gerek yok. Mevcut müşterilerde kampanyadan faydalanıyor.
Öncelikle faturalı hatlar için yorum yapıyorum.
25 yaş altındaysaniz ve hat sizin üzerinizde ise direk müşteri hizmetlerini arayıp alttaki fotoğraflardan paket adını seçip ona geçmek istediğinizi söyleyebilirsiniz. Geçiş yapmanız için faturasız olabilir yada herhangi bir faturalı hatta olabilirsiniz. Bu fark etmiyor. Diğer operatörden geçenler direk geçiş sırasında paketi seçebilir.
25 yaş altında değilseniz. 25 yaş altında herhangi bir yakınınızin Tc numarası doğum tarihi ve baba adını alarak müşteri hizmetlerini arayıp o kişiyi kullanıcı olarak gösterip daha sonra bu paketlerden birine geçebilirsiniz.
Faturasız paket için yine aynı şekilde 25 yaş altı olmalısınız yada 25 yaş altında birini kullanıcı gösterdikten sonra müşteri hizmetlerini arayıp gnc avantaj 6gb faturasız paketine geçmek istiyorum diyeceksiniz. Ve size yıllık abonelik başlatacak. Kontör yüklemesi yaptıkça her ay yenilecektir. Yeterli bakiye olmaması durumunda paket beklemeye alır ve bakiye yüklenince paket devam eder.
-Önemli bir hatırlatma! Bu pakete sadece eski gnc paketlerinden 70 tl ve üzeri kullananlar geçememektedir. Fakat onlar için de güzel bir kampanya var onlarda müşteri hizmetlerini arayıp gece +gündüz şeklinde verilen internet paketlerini ücretsiz olarak sadece gündüz yapabiliyor. Örnek vermek gerekirse 10gb gece(22.00-06-00) +10 gb normal interneti olan bir pakette gece paketi sadece belirli saatlerde kullanılıyordu yeni kampanya ücretsiz olarak hepsini gündüz şeklinde veriyor. Ücretsiz geçebilirsiniz.
Eski bir turkcell çalışanıyim. Paketleri takip ediyorum. Sizlerden ricam ben burda kampanya paylaştıktan sonra çok fazla şekilde özel mesaj geliyor. Sormak istediklerini konu altında sorarsanız diğer arkadaşlarımda burdan cevap bulabilir.
Son edit: paketlerdeki + paketler Facebook Twitter instagram whatsapp ve youtube yönüne geçerlidir. İnternetimizin büyük bölümünü zaten bu uygulamalar yediği için öncelikle + paketler bitiyor buna emin olabilirsiniz. İlk ay hediye seçenekleri değişiyor. Bu hediye size de gelecek. Öncelikle hediye paketini kullanıyor o bitince ana pakete geçiyor.
Herkese iyi forumlar :)

Ekli dosyalar

• IMG_20191007_135217.jpg
    IMG_20191007_135217.jpg
    151,4 KB · Görüntüleme: 365
  • IMG_20191007_135237.jpg
    IMG_20191007_135237.jpg
    152,6 KB · Görüntüleme: 387
  • IMG_20191007_135304.jpg
    IMG_20191007_135304.jpg
    171 KB · Görüntüleme: 374
  • IMG_20191007_135249.jpg
    IMG_20191007_135249.jpg
    151,9 KB · Görüntüleme: 348

AdeLa

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ender
Cihazım
iPhone 14 Pro
Meslek
Teknik Servis
Konular
22
Efsane dediğimiz paketlerde 3-5 gb a 40 tl para ödüyoruz hocam içine sms bile koymaya zahmet etmemişler.. zaten 4g de 200mbps çalışan bir internette o paket taş çatlasın 15 günde biter.
Turkcellin fiyat politikası inanılmaz derecede kötü. Fiyatları düşürmüyor. düşürse bile yeni birşey çıkarıp hız kısıtlaması koyuyor. Kullanıcıları ''ti'' ye alıyor.
Bahanesi de altyapı bu kadar oluyor. e yanımdaki adam turkcellden a paketi ile 200mbps alırken ben b paketi ile 15mbps alıyorum.. Altyapıyı ben etkilediğim için hızım düşüyor. Turkcell için inanılmaz bir durum. son zamanlarda altyapı geliştirememeleri, Şebeke çekme sorunları derken Türk Telekom ve Vodafone nin arkasına düştü çekme konusunda. hızı konusunda diyeceğim yok, gerçekten hızlı ama Turkcell parayı veren Hızı alır politikasına devam ettiği sürece çok müşteri kaybeder.
Kendim Türk telekomda 15 gb 1000dk 1000sms e 38 tl ödüyorum ve bu pakete alım hala var. hızı da 100mbps civarında. Yetiyor..

ErbeDesWind

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi8
Meslek
Turist Rehberi
Konular
5
Böyle sağlam bir pakete sahip olmak için 25 yaş altında olmaya gerek yok, ama bunlar da çok iyi olmuşlar. Mevcut paketimi ekte paylaşıyorum hat taşımakla uğraşmayan faydalanabilsin diye :)

Paket ismi Lifecell Sarı Günler+
Fiyat: 65TL
İnternet: 20GB
Dakika: 1000
SMS: 100
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Efsane dediğimiz paketlerde 3-5 gb a 40 tl para ödüyoruz hocam içine sms bile koymaya zahmet etmemişler.. zaten 4g de 200mbps çalışan bir internette o paket taş çatlasın 15 günde biter.
Turkcellin fiyat politikası inanılmaz derecede kötü. Fiyatları düşürmüyor. düşürse bile yeni birşey çıkarıp hız kısıtlaması koyuyor. Kullanıcıları ''ti'' ye alıyor.
Bahanesi de altyapı bu kadar oluyor. e yanımdaki adam turkcellden a paketi ile 200mbps alırken ben b paketi ile 15mbps alıyorum.. Altyapıyı ben etkilediğim için hızım düşüyor. Turkcell için inanılmaz bir durum. son zamanlarda altyapı geliştirememeleri, Şebeke çekme sorunları derken Türk Telekom ve Vodafone nin arkasına düştü çekme konusunda. hızı konusunda diyeceğim yok, gerçekten hızlı ama Turkcell parayı veren Hızı alır politikasına devam ettiği sürece çok müşteri kaybeder.
Kendim Türk telekomda 15 gb 1000dk 1000sms e 38 tl ödüyorum ve bu pakete alım hala var. hızı da 100mbps civarında. Yetiyor..
Turk telekom mu çekim gücünde turkcellin önüne geçmiş hocam? Kırsal alanlarda rezillikten öteye gidemez turktelekom. Ben yıllardır kullanıyorum turkcelle geçtikten sonra internet kullandığımı farkettim. Ayrıca paketler de devasa pahalı değil. Telekom kadar kampanyası yok, ama olduğunda gördüğünüz üzere uygun rakamlara iyi paketler var.

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Hocam öncelikle bulduğum şehir de filan çekim konusunda rakibi yok. Hiç 150 megabitin aşağısına düşen görmedim. Diğer iki operatör 15 in üstüne çıkmıyor. Xiaomi eu bir rom yayınlıyor. Acıyorum turkcellden 2 dakika da iniyor. Bu hız benim işime yarıyor. Efsane paket derken turkcelli sadece turkcell ile kıyas ederek yazdım. Turkcell in eski paketlerine göre yorum yaptım. Diğer operatör ile fiyatını kıyas edemem. Diğerleri daha iyidir. Ben burda eski turkcell çalışanıyim dedim. Siz turkcell e geçsenizde geçmesenizde benim için bir fayda yada zarar yok. Ben forumda turkcellden vazgecemeyen arkadaşlar için öneride bulundum. Amacım reklam yapmak turkcell i övmek değil. Zevkler ve operatörler tartışılamaz :) iyi forumlar
Son edit: bir stadyumda bir otogarda Türk Telekom ile turkcell hızlarını karşılaştırın. Benim bir hattım turkcell diğeri Türk Telekom çift hat kullanıyorum :) otogarda özellikle Konya otogar da Türk Telekom kilit.

Böyle sağlam bir pakete sahip olmak için 25 yaş altında olmaya gerek yok, ama bunlar da çok iyi olmuşlar. Mevcut paketimi ekte paylaşıyorum hat taşımakla uğraşmayan faydalanabilsin diye :)

Paket ismi Lifecell Sarı Günler+
Fiyat: 65TL
İnternet: 20GB
Dakika: 1000
SMS: 100

Turk telekom mu çekim gücünde turkcellin önüne geçmiş hocam? Kırsal alanlarda rezillikten öteye gidemez turktelekom. Ben yıllardır kullanıyorum turkcelle geçtikten sonra internet kullandığımı farkettim. Ayrıca paketler de devasa pahalı değil. Telekom kadar kampanyası yok, ama olduğunda gördüğünüz üzere uygun rakamlara iyi paketler var.
İle özel fırsat kampanyası ve haydi gel paketi artık kaldırıldı hocam.

ErbeDesWind

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi8
Meslek
Turist Rehberi
Konular
5
Hocam öncelikle bulduğum şehir de filan çekim konusunda rakibi yok. Hiç 150 megabitin aşağısına düşen görmedim. Diğer iki operatör 15 in üstüne çıkmıyor. Xiaomi eu bir rom yayınlıyor. Acıyorum turkcellden 2 dakika da iniyor. Bu hız benim işime yarıyor. Efsane paket derken turkcelli sadece turkcell ile kıyas ederek yazdım. Turkcell in eski paketlerine göre yorum yaptım. Diğer operatör ile fiyatını kıyas edemem. Diğerleri daha iyidir. Ben burda eski turkcell çalışanıyim dedim. Siz turkcell e geçsenizde geçmesenizde benim için bir fayda yada zarar yok. Ben forumda turkcellden vazgecemeyen arkadaşlar için öneride bulundum. Amacım reklam yapmak turkcell i övmek değil. Zevkler ve operatörler tartışılamaz :) iyi forumlar

İle özel fırsat kampanyası ve haydi gel paketi artık kaldırıldı hocam.
Hocam göz var nizam var. Aynı paket 20 lira daha ucuz sadece. Değil 20, 50 lira daha ucuz olsun aradaki hizmet farkını kapatmaya yetmez. Hizmet/Fiyat oranına bakılırsa en iyisi Turkcell bunu inkâr eden telekom çalışanı falandır. İstanbulda deprem olduğu gün gördük telekomun başarısını. 20gb yi de 38 liraya veriyor da, kullanamadıktan sonra ne yapalım 20gb yi? Bi yola çıkıyoruz, otobanda bile 480p film izlemek mümkün değil.

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Hocam göz var nizam var. Aynı paket 20 lira daha ucuz sadece. Değil 20, 50 lira daha ucuz olsun aradaki hizmet farkını kapatmaya yetmez. Hizmet/Fiyat oranına bakılırsa en iyisi Turkcell bunu inkâr eden telekom çalışanı falandır. İstanbulda deprem olduğu gün gördük telekomun başarısını. 20gb yi de 38 liraya veriyor da, kullanamadıktan sonra ne yapalım 20gb yi? Bi yola çıkıyoruz, otobanda bile 480p film izlemek mümkün değil.
Bende bunu anlatmaya çalıştım hocam. Asıl konu ulaşılan hız değildir. Asıl mevzu bir şebeke direğinin 10 kişi bağlandığında ve 1000 kişi bağlandığında aynı hızı verebilmesidir. Turkcell stadyum otogar demeden en fazla 50 megabite düşürüyor bizzat kendim denedim. Telekom deseniz whatsappa girmiyor kabalık ortamda.
Ping konusuda cabası. Bir Türk telekom ile Pubg oynayın birde turkcell ile. Turkcellde gecikme sifir denecek kadar az

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
müşteri hizmetlerini arayıp gnc avantaj 6gb faturasız paketine geçmek istiyorum diyeceksiniz. :)
Bu paket için Müşteri hizmetlerini aradığım da bu tarifenin faturalı olduğunu söylüyor?

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Bu paket için Müşteri hizmetlerini aradığım da bu tarifenin faturalı olduğunu söylüyor?
Bu faturalı 34 tl olan faturasız

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Hocam özel numarada ayarlayabiliyor musunuz ?

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular