Ana Başlık Turkcell VoLTE - VoWifi hizmetlerini tüm cihazlara sundu.

MetinS

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Metin
Cihazım
Mi 8 64Gb Siyah
Konular
8
VoWifi için *#*#869434#*#* ve VoLTE için *#*#86583#*#* yapmak gerekiyormuş
Bunları yapmadan ayarlar kısmına seçenekler bile gelmiyor üstat. Bunlar işin en baş ve en basit kısmıdır. Bunları yapınca seçenekler geliyor açıyorsun ama iş görmüyor en azından Mi 8 de. Asıl iş bundan sonra başlıyor.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bykartal07

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi8
Konular
0
Bunları yapmadan ayarlar kısmına seçenekler bile gelmiyor üstat. Bunlar işin en baş ve en basit kısmıdır. Bunları yapınca seçenekler geliyor açıyorsun ama iş görmüyor en azından Mi 8 de. Asıl iş bundan sonra başlıyor.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Burası arkadaşın dediği açık zaten mesele ona rağmen mi8 vowifi simgesi çıkmıyor

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
Mi9T turkcellde sorun yok, vodafone da sadece arama yapmıyor ama arama geliyor. Sadece arama yaparken sunucu hatası diyor

Hocam telefonu hatti cikarip sifirlamistim hatlarin sim slotundaki yeride degismis dogal olarak 2gundur ugrasiyorum bu konuyla
Vowifi icin hatti sim1 e takinca sikinti yok ama sim 2 slotuna takarsam.vowifi calismiyor aktiflesmiyor Bi turlu.

furifuri

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
harun
Cihazım
meizu x8
Konular
0
Meizu X8 Turkcell'de yapabilen var mı? Abonelik başlattım, volte simgesi de çıkıyor. Ama sadece 4g modunda ne arama yapabiliyorum nede arama geliyor.

Üst Alt