Haber Turkcell Süper Box taşınabilir İnternet

ibrahimsa94

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
xiaomi
Konular
69
Merhabalar bugün Turkcell süper box İnterneti ile tanıştım hatta satın aldım şuan kampanya varmış. Arkadaşlar modem tarzında bir aparat geliyor tak çalıştır özelliği var. Turkcell çeken her yerde İnternet çekiyor. Wlan olarak kablolu şekilde yada WiFi olarak bağlanabiliyorsunuz.
Aracın çakmaklığına bile bağlanıyor. Uzun yola giderken İnternet bağlanma şansı var.
Fiyatı şuan kampanya varmış ben 10 mbit Sınırsız aldım 99 TL düşmüş. Hat ücreti bazılarından alıyorlarmis o zaman 109 geliyor. 20 mbit olanı 159 liraymış. İstediğin yere götür tak çalıştır bana çok iyi geldi fiyatı da çok güzel. Hani telefonunuzda sınırsız İnternet var gibi düşünün ve bunu paylaşabiliyorsuniz aynı mantık aslında

Mesutkeles65

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut
Cihazım
Mi9
Konular
9
Ben 159 dan aldım sınırsız 10 megabit 3 ay kullandım sonra kapattım eve İnternet çektim evde altyapı yoktu ilaç gibi gelmişti şimdi ucuzlamis bu fiyata alınır

A.BayramKorkmaz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
MI 9 Lite
Meslek
Elektrik Teknikeri
Konular
36
Merhabalar bugün Turkcell süper box İnterneti ile tanıştım hatta satın aldım şuan kampanya varmış. Arkadaşlar modem tarzında bir aparat geliyor tak çalıştır özelliği var. Turkcell çeken her yerde İnternet çekiyor. Wlan olarak kablolu şekilde yada WiFi olarak bağlanabiliyorsunuz.
Aracın çakmaklığına bile bağlanıyor. Uzun yola giderken İnternet bağlanma şansı var.
Fiyatı şuan kampanya varmış ben 10 mbit Sınırsız aldım 99 TL düşmüş. Hat ücreti bazılarından alıyorlarmis o zaman 109 geliyor. 20 mbit olanı 159 liraymış. İstediğin yere götür tak çalıştır bana çok iyi geldi fiyatı da çok güzel. Hani telefonunuzda sınırsız İnternet var gibi düşünün ve bunu paylaşabiliyorsuniz aynı mantık aslında
iyiymiş
Turkcell 99 liraya satıyorsa yakında Vodafone -Turktelekom da çıkarır ve 59 liraya satar ))

ibrahimsa94

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
xiaomi
Konular
69
iyiymiş
Turkcell 99 liraya satıyorsa yakında Vodafone -Turktelekom da çıkarır ve 59 liraya satar ))
Aynen kesin :) ama çok güzel sistem misafirliğe gittiğinde götür
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Pikniğe yada yazlığa tatile falan gittiğinde. Misafir gereksiz olur tabi :))

rcep80

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
mi4c
Konular
0
internet sitesinde hala 159 tl diyor.Siz nereden aldınız 10mb 99 tl ye

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Arkadaşlar fiyatlar uygun ama bilmeniz gereken bir kaç detay var onları da ben yazayım.
-Bu güzel olan yönü indirme hızınız neyse yükleme yani upload hızınızda aynı. Günümüz dsl netlerinde upload çok düşük malesef..
- Aylık 1 tb indirme limiti var. Bu limit aşılırsa iptal ediliyor. Bence aşmak zor değil aşılabilir :)
- Aynı zamanda bu cihaza 4 cihazdan fazla cihaz bağlanamıyor. Buda yeterli.
-Son maddemiz bu cihaz sadece 2 farklı adreste kullanılabiliyor. Öyle kafanıza göre yolda kullanayım yanımda gezdireyim olmuyor malesef. Lokasyonlari kontrol ediliyor.

A.BayramKorkmaz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
MI 9 Lite
Meslek
Elektrik Teknikeri
Konular
36
Arkadaşlar fiyatlar uygun ama bilmeniz gereken bir kaç detay var onları da ben yazayım.
-Bu güzel olan yönü indirme hızınız neyse yükleme yani upload hızınızda aynı. Günümüz dsl netlerinde upload çok düşük malesef..
- Aylık 1 tb indirme limiti var. Bu limit aşılırsa iptal ediliyor. Bence aşmak zor değil aşılabilir :)
- Aynı zamanda bu cihaza 4 cihazdan fazla cihaz bağlanamıyor. Buda yeterli.
-Son maddemiz bu cihaz sadece 2 farklı adreste kullanılabiliyor. Öyle kafanıza göre yolda kullanayım yanımda gezdireyim olmuyor malesef. Lokasyonlari kontrol ediliyor.
son madde olmadı sevgili turkcell müşteri temsilcisi)

SmashTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
----
Konular
68
O kutular sim kartla geliyor diye biliyorum onu telefona takmayi deneyen var mi?

Üst Alt