Haber Turkcell Süper Box taşınabilir İnternet

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Herkese iyi forumlar. Arkadaşlar superbox almak isteyenler cumartesi gününe kadar almasın. Cumartesi günü yeni kampanyalar gelecek.

sunqfu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sunqfu
Cihazım
Mi 8
Konular
11
Herkese iyi forumlar. Arkadaşlar superbox almak isteyenler cumartesi gününe kadar almasın. Cumartesi günü yeni kampanyalar gelecek.
Eski kullanıcılar geçebilecek mi 10 mbit sınırsız kullanıyordum otomatik 20 mbite geçiş yapmıştı. 10 mbit paketini kaldırmışlar.

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Eski kullanıcılar geçebilecek mi 10 mbit sınırsız kullanıyordum otomatik 20 mbite geçiş yapmıştı. 10 mbit paketini kaldırmışlar.
Kesin bir bilgi yok hocam. Bayi de çalıştığım için bölge sorumlusu bilgi verdi. Cumartesi günü yeni kampanya gelecek diye. Bu kampanya fiyat da mi gelecek yoksa hızda mi gelecek bilmiyorum. Tek bildiğim şey inanılmaz bir yüklenme, inanılmaz bir satış var. Altyapı fazla dayanmaz gibime geliyor böyle giderse.

hdurmaz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
1
Merhabalar bugün Turkcell süper box İnterneti ile tanıştım hatta satın aldım şuan kampanya varmış. Arkadaşlar modem tarzında bir aparat geliyor tak çalıştır özelliği var. Turkcell çeken her yerde İnternet çekiyor. Wlan olarak kablolu şekilde yada WiFi olarak bağlanabiliyorsunuz.
Aracın çakmaklığına bile bağlanıyor. Uzun yola giderken İnternet bağlanma şansı var.
Fiyatı şuan kampanya varmış ben 10 mbit Sınırsız aldım 99 TL düşmüş. Hat ücreti bazılarından alıyorlarmis o zaman 109 geliyor. 20 mbit olanı 159 liraymış. İstediğin yere götür tak çalıştır bana çok iyi geldi fiyatı da çok güzel. Hani telefonunuzda sınırsız İnternet var gibi düşünün ve bunu paylaşabiliyorsuniz aynı mantık aslında
Taahhütlü fiyatı mı?

Mr.Fatih

Best Of MİUİ
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
RedmiNote13Pro
Meslek
Sağlıkçı
Konular
77
Ben 70 liraya kullanıyorum :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar fiyatlar uygun ama bilmeniz gereken bir kaç detay var onları da ben yazayım.
-Bu güzel olan yönü indirme hızınız neyse yükleme yani upload hızınızda aynı. Günümüz dsl netlerinde upload çok düşük malesef..
- Aylık 1 tb indirme limiti var. Bu limit aşılırsa iptal ediliyor. Bence aşmak zor değil aşılabilir :)
- Aynı zamanda bu cihaza 4 cihazdan fazla cihaz bağlanamıyor. Buda yeterli.
-Son maddemiz bu cihaz sadece 2 farklı adreste kullanılabiliyor. Öyle kafanıza göre yolda kullanayım yanımda gezdireyim olmuyor malesef. Lokasyonlari kontrol ediliyor.

1. Husus Yanlış bilgi verdiniz galiba öncelikle 1t limit var diyorsunuz doğru 999 gb sınırlı bunu sordum ben müşteri temsilcisine iptal durumu gibi vs bir şeyin söz konusu dahi olacağını belirttiler.

2. Husus şuanda modeme 5 den fazla kişi bağlanıyor sınır yok

3.husus bu cihazi evimde, bağımda ve bir kac evde kullandim hatta il dışına dahi götürdüm yani buda demek oluyorki 5 6 adres hic bir sorun olmadı

Son düzenleme:

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
2 yıl taahhüt yapıyorlar
1 yıl taahhüt yapılıyor

Ben 70 liraya kullanıyorum :)

1. Husus Yanlış bilgi verdiniz galiba öncelikle 1t limit var diyorsunuz doğru 999 gb sınırlı bunu sordum ben müşteri temsilcisine iptal durumu gibi vs bir şeyin söz konusu dahi olacağını belirttiler.

2. Husus şuanda modeme 5 den fazla kişi bağlanıyor sınır yok

3.husus bu cihazi evimde, bağımda ve bir kac evde kullandim hatta il dışına dahi götürdüm yani buda demek oluyorki 5 6 adres hic bir sorun olmadı
Hocam o yazdıklarım taahhüt maddesinde var. Btk tarafından belirlenmis. Şu an için maddeler devreye girmedi. Ama btk onayladığı durumda eski kullanıcılarda o maddelere dahil olacak çünkü imzalanan sözleşmede o maddeler var. Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim

SmashTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
----
Konular
68
Turkcell gidip bunlardan satana kadar telefon paketlerine eklese daha mantıklı ikiside şebekeden geliyor.

Sim kartı telefona takma olayı olsaydı çok güzel olurdu.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Bu videoda sim kartı takıp kullanıyor 3G ile rahat kullanıyor adam deneyebilecek var mi?

Son düzenleme:
Üst Alt