Haber Turkcell Süper Box taşınabilir İnternet

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Turkcell gidip bunlardan satana kadar telefon paketlerine eklese daha mantıklı ikiside şebekeden geliyor.

Sim kartı telefona takma olayı olsaydı çok güzel olurdu.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Bu videoda sim kartı takıp kullanıyor 3G ile rahat kullanıyor adam deneyebilecek var mi?
3g ile kullanabilirsiniz bizzat denedim çalışıyor. Ama bence cok fazla kopma oldu.

Telefonlara vermez. Turkcell de biliyor ki bu paketler telefonda olsa daha çok yüklenme olur. Eskisi gibi gündüzleri evde net fazla kullanılmıyor. Sadece gece kullanım yapılıyor. Zaten superbox böyle çok devam etmez yeterli abone gelince fiyatlar yükselir bence

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
196
iyiymiş
Turkcell 99 liraya satıyorsa yakında Vodafone -Turktelekom da çıkarır ve 59 liraya satar ))
Önce telekomun hattı çeksinde :D
böyle bişey çıkarırsa kendi ayağına sıkar. ADSL ve VDSL den çok para kazanıyorlar :D 6mbit hızı kaça veriyorlar. :D

6mbit hıza fiber demeleri beni benden alıyor asdaşşldlakkdffdasd :D

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
aktif kullanıyorum 20 mb simetrik hat 159 veriyorum , ancak 10 mb aldım , memnunum açıkçası

Yeni sıfır bina diye alt yapı yok mecburiyetten aldık , hızı da arttırdılar şimdi dandik adsl 8 mb kadar 60 80 arası fiyat vermekten se bu daha iyi , fibere bağımlılık da yok ,

gezici de çalışıyor müşteri hizmetlerine özellikle konuyu okuduk dan sonra sordum bir düzenleme yok kullana bilirsiniz bilgisini verdiler ,

99 tl lik paketide gayet iyiydi , hemen bitmiş ,

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Önce telekomun hattı çeksinde :D
böyle bişey çıkarırsa kendi ayağına sıkar. ADSL ve VDSL den çok para kazanıyorlar :D 6mbit hızı kaça veriyorlar. :D

6mbit hıza fiber demeleri beni benden alıyor asdaşşldlakkdffdasd :D

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Bulunduğum ilçe de 4g de turkcell 200 megabit, Türk Telekom 20 megabit, Vodafone 5 megabit çekiyor. Bayramlarda filan Türk Telekom yoğunluktan 1 megabitin altına düşüyor

joker80

Why so seriously?
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Red mi note 8
Konular
6
Turkcell gidip bunlardan satana kadar telefon paketlerine eklese daha mantıklı ikiside şebekeden geliyor.

Sim kartı telefona takma olayı olsaydı çok güzel olurdu.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Bu videoda sim kartı takıp kullanıyor 3G ile rahat kullanıyor adam deneyebilecek var mi?
Ben telefonda kullandım hem farklı telefondan wifi paylaşım ile hemde kendi telefonum da ikinci hat olarak kullandım sıkıntı olmadı
Şuan hatta cihazı yaylaya getirdim sıkıntı yok

Ben 70 liraya kullanıyorum :)

1. Husus Yanlış bilgi verdiniz galiba öncelikle 1t limit var diyorsunuz doğru 999 gb sınırlı bunu sordum ben müşteri temsilcisine iptal durumu gibi vs bir şeyin söz konusu dahi olacağını belirttiler.

2. Husus şuanda modeme 5 den fazla kişi bağlanıyor sınır yok

3.husus bu cihazi evimde, bağımda ve bir kac evde kullandim hatta il dışına dahi götürdüm yani buda demek oluyorki 5 6 adres hic bir sorun olmadı
Modeme 30 cihaza kadar sıkıntı yok.

hakanarslan30

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
hakan
Cihazım
mi 8
Konular
17
Turkcell platinium 20 GB internet kullanıyorum 129 TL bu telefon faturası ve evde ADSL var 50 TL ikisi 180 TL sizce mantıklı mı ?

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Turkcell platinium 20 GB internet kullanıyorum 129 TL bu telefon faturası ve evde ADSL var 50 TL ikisi 180 TL sizce mantıklı mı ?
Para sizin cebinizden çıktığına göre bence hiç bir sakıncası yok...demekki sizin de bildiğiniz bir şey var8=)haha--

Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk

hakanarslan30

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
hakan
Cihazım
mi 8
Konular
17
Para sizin cebinizden çıktığına göre bence hiç bir sakıncası yok...demekki sizin de bildiğiniz bir şey var8=)haha--

Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk
20 GB telefon kullandığım müddet yeterli evde vifi yeterli sanırım evde internet altyapısı olmayanlar için uydu internetler var kurulum 250 TL aylık 30 TL sınırsız. Daha önce altyapı olmayan evimde kullanmıştım daha uygun olduğunu düşünüyorum.

Heisenberg45

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ferzan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
Yeni fiyatları 10 mbps için 200, 20 mbps için 300₺ olmuş. Düpedüz fırsatçılık olmuş bu dönem için.

Üst Alt