Turkcell Turkcell Rezaleti

İbrahim BAŞ

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
xiaomi not10
Konular
10
Ben bil turkcell calisaniyim cayma bedelim suan 400 tl araba taksidii gibi

sese61

Security
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
18
Müşteri temsilcisi hatasi ise temsilci SGS yemiştir bununla ilgili. Peki sizdrn alınan fazla ücret geri iadr edilmedi mi ?

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Hocam benim başıma gelen olay şudur:

Turkcell e numara taşıdım, 2 ay kaldım, sonra başka operatöre geçtim.

Ne kadar cayma bedeli ödemem gerekir?

2 ay için toplam 20 lira, değil mi?

Ama aylık cayma bedeli 50 lira imiş.

2 ay için 100 lira cayma bedeli ödedim.

Konu bu.
Bende 50 verdım. Ama benım tarıfedekı zaten 50 idi. Hatta ben bılerek hat degıstırdım bı bakıma vodafone tarıfesını hat tasımadan ucuza almak ıcın :D turkcell cekımı iyi olsa kalacaktım oda ayrı tabi. İnternet hızı iyi ama cekım düşüktü vodafone a göre

mi 9 lite

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi 9 lite
Konular
28
Müşteri temsilcisi hatasi ise temsilci SGS yemiştir bununla ilgili. Peki sizdrn alınan fazla ücret geri iadr edilmedi mi ?
Yok hocam iade edilmedi. Dediğiniz gibi, Turkcell kendi personelini cezalandırmıştır ama bana karşı hatalarını kabul etmediler.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Valla helal olsun , açıkçası benden cayma bedeli 100 lira isteseler arastirmadan verirdim. ( Doğru bir hareket değil ) :(
Hocam, ben 100 lira da cayma bedeli öderim, 200 lira da. Ama ortada yanlış bilgilendirme var. Benim itirazım ona.

KadoReyz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kado
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
24
Yok hocam iade edilmedi. Dediğiniz gibi, Turkcell kendi personelini cezalandırmıştır ama bana karşı hatalarını kabul etmediler.

Hocam, ben 100 lira da cayma bedeli öderim, 200 lira da. Ama ortada yanlış bilgilendirme var. Benim itirazım ona.
1₺ dahi olsa hakkımızı aramak lazım. En doğrusu da bu.
Bennde geçenlerde Türk Telekom için THH başvurdum ve kazandım. 17.49₺ bana ödedi 20 küsür de vergi dairesine. Meblağ bir şey değil ama tüketiciyi de bilsinler

softwarexpert

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
14

İşte bu yüzden helal olsun diyorum :) herkes sizin gibi olsa kurumlar bizi yolamaz

mi 9 lite

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi 9 lite
Konular
28
1₺ dahi olsa hakkımızı aramak lazım. En doğrusu da bu.
Bennde geçenlerde Türk Telekom için THH başvurdum ve kazandım. 17.49₺ bana ödedi 20 küsür de vergi dairesine. Meblağ bir şey değil ama tüketiciyi de bilsinler
Hocam, işte sizin hakkınız olan şeyi vermiyorlar. Gitsin uğraşsın, diyorlar. Sadece mobil operatörler değil, Türkiye'deki pek çok firma için geçerli. Çoğu kişi de uğraşmıyor.

İşte bu yüzden helal olsun diyorum :) herkes sizin gibi olsa kurumlar bizi yolamaz
Teşekkür ederim :)

Bir husus daha var. Büyük konuşmuyorum. "Asla Turkcell'e geçmem" demiyorum. Hayatın ne getireceği belli olmaz. Kin gütmüyorum. Zaten topu topu 3 tane operatör var. Lanet okumuyorum. Hayırlısı olsun.

Son düzenleme:
Üst Alt