Gcam [TÜRKÇE] Google Kamera 7.4.104 - NGCAM 2.0 Final

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
Redmi Note 8 eu Beta 21.1.6 sürümünde güzel çekim yapıyor.
Ağır çekime alınca ve videoya alınca otomatik kapanıyor.
Gece görüşü çok iyi.
HDR+ işlemeleri çok fazla bekletmiyor. Hızlı işliyor.
Geri bildirim için teşekkürler hocam. Güle güle kullanın

Mevcetin hocam telefonuma reset attım hangi gcam kullanıyordum bilmiyorum bana en iyi çekim yapann gcam linkini alabilirmiyim CİHAZİM Redmi Note 9s hocam inşallah guzek bir gcam sürümü olur ;)

Redmi Note 9S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bu konudaki sürümü konuda belirttiğim config sitesinden uygun config ile birlikte deneyebilirsiniz hocam.

E.D

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kamera
Cihazım
Mi 9
Konular
94
Bu sürümde resim ve video çektikten sonra gcam klasörüne log ve zip dosyalar oluşuyor normalmidir bu durum.

Kazgangap

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 9T (Davinci)
Konular
44
Bu sürümde resim ve video çektikten sonra gcam klasörüne log ve zip dosyalar oluşuyor normalmidir bu durum.
Mevcetin.xml de degil ve gcam icin verilen sitelenin içinden bir xml denedim 30kb lık log oluşuyor zip halinde ve 3 5 mb açınca zipi.
Ben en azından kendimi rahatlatmak için kamera uygulamasının izinlerini kapattım ful , veri kullanımını kapadım pil için arka plan işlemini kapattım.

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
Mevcetin.xml de degil ve gcam icin verilen sitelenin içinden bir xml denedim 30kb lık log oluşuyor zip halinde ve 3 5 mb açınca zipi.
Ben en azından kendimi rahatlatmak için kamera uygulamasının izinlerini kapattım ful , veri kullanımını kapadım pil için arka plan işlemini kapattım.

Ayarlar/gelişmiş/deneysel bölümünde Loglamayı devre dışı bırak seçeneği mevcut hocam. Bu seçenek ile Log oluşturmayı devre dışı bırakabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: E.D

Kazgangap

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 9T (Davinci)
Konular
44
Ayarlar/gelişmiş/deneysel bölümünde Loglamayı devre dışı bırak seçeneği mevcut hocam. Bu seçenek ile Log oluşturmayı devre dışı bırakabilirsiniz.
Ben işimi garantiye alayım hocam clap~~angel~~

arwen02

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aysun
Cihazım
Mi9t
Konular
0
mevcetin cihazım mi9t sizin ayarladığınız configi uyguladım fotoğraflarımda hep bir kahverengileştirme var ya farketmemiştim, bu fotoğrafımı nasıl orjinal haline getirebilirim nasıl düzeltilir düzeltebilme imkanımız yok sanırım sizin configten dolayı mı böyle oluyor acaba :'(
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Üst Alt