Yardım Türk Telekom sosyal medya sınırsız sorunu

Mehmet 90

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Emin
Cihazım
Poco X3 GT
Konular
51
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Mıu 12.5.1
Telefon Modeli
Mi 10 t pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
Türk Telekom sosyal medya sınırsız internetim bitiyor normalde hiç internetim azalmaması gerekirken de takılırken internetim bitiyor.

Mehmet 90

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Emin
Cihazım
Poco X3 GT
Konular
51
sosyal medya paketinin detaylarına bakın ya da müşteri hizmetlerini ara.
Aradım hat resetleme yaptılar hiçbir işe yaramadı ayrıca sorunun sadece YouTube'da oluyor ama ben paketi YouTube için almıştım

Oyla:

mbyl82

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi note10pro
Konular
6
Bende sınırsız YouTube geçmeyi düşünüyorum tavsiye edermisin

Oyla:

eraycay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eray
Cihazım
13t pro
Konular
1
Sen orjinal youtube den mi izliyosun vanced den mi, bide icerigine bakarmisin uygulamadan mi izlemelerde gecerli yoksa tarayici uzerindenmi

Oyla:

Mehmet 90

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Emin
Cihazım
Poco X3 GT
Konular
51
Sen orjinal youtube den mi izliyosun vanced den mi, bide icerigine bakarmisin uygulamadan mi izlemelerde gecerli yoksa tarayici uzerindenmi
Dediklerinin üçünden de yapıyorum ama hiçbir işe yaramıyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bende sınırsız YouTube geçmeyi düşünüyorum tavsiye edermisin
Eğer gece gündüz benim gibi YouTube izliyorsan dizi vesaire geçme çünkü YouTube şu anda normal internet yiyor

Oyla:

garajack

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
redmi note 9s
Konular
6
sizinle aynı sorunu yaşayan çok fazla kişi var maalesef, tarifenizde her yöne 1000 dakika, 250 SMS, 30GB cepten internet ve Facebook, Instagram, Twitter ve Youtube yönüne geçerli SINIRSIZ internet içerir şeklinde ise burada haklı olan sizsiniz ancak firmalar araya başka şeyler yazabiliyor, örnek: Whatsapp uygulamasının mesajlaşma, fotoğraf, video, ses dosyası, sesli mesaj uygulamaları ve Whatsapp uygulamasının desteklediği bütün dosya gönderimlerini kapsar. WhatsApp uygulamasının konuşma hizmetini kapsamaz.
Sınırsız wp diyor ama wp den arama dahil değil, tarife detayına bir bakın eğer haklı iseniz, sonuna kadar bastırın ebelerini laciverte boyayın.

Oyla:

Mehmet 90

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Emin
Cihazım
Poco X3 GT
Konular
51
sizinle aynı sorunu yaşayan çok fazla kişi var maalesef, tarifenizde her yöne 1000 dakika, 250 SMS, 30GB cepten internet ve Facebook, Instagram, Twitter ve Youtube yönüne geçerli SINIRSIZ internet içerir şeklinde ise burada haklı olan sizsiniz ancak firmalar araya başka şeyler yazabiliyor, örnek: Whatsapp uygulamasının mesajlaşma, fotoğraf, video, ses dosyası, sesli mesaj uygulamaları ve Whatsapp uygulamasının desteklediği bütün dosya gönderimlerini kapsar. WhatsApp uygulamasının konuşma hizmetini kapsamaz.
Sınırsız wp diyor ama wp den arama dahil değil, tarife detayına bir bakın eğer haklı iseniz, sonuna kadar bastırın ebelerini laciverte boyayın.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Her şey sınırsız gözüküyor

Oyla:
Üst Alt