Yardım Türk Telekom sosyal medya sınırsız sorunu

Mehmet 90

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Emin
Cihazım
Poco X3 GT
Konular
52
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Mıu 12.5.1
Telefon Modeli
Mi 10 t pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
Türk Telekom sosyal medya sınırsız internetim bitiyor normalde hiç internetim azalmaması gerekirken de takılırken internetim bitiyor.

Mehmet 90

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Emin
Cihazım
Poco X3 GT
Konular
52
Oyla:

garajack

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
redmi note 9s
Konular
6
Ama genelde vanced kullanıyorum
revanced yada orjinal Youtube olması sil süpürden hediye verdiğnde hiç sorun olmuyor bende.
Özgür Prime Limitsiz Sosyal Tarifesi her ay yurt içinde geçerli 40 GB internete ek olarak Instagram, Twitter, YouTube ve Facebook'ta geçerli sınırsız internet
Telekomun düzeltmesi gereken bir problem maalesef

Oyla:

Mehmet 90

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Emin
Cihazım
Poco X3 GT
Konular
52
revanced yada orjinal Youtube olması sil süpürden hediye verdiğnde hiç sorun olmuyor bende.
Özgür Prime Limitsiz Sosyal Tarifesi her ay yurt içinde geçerli 40 GB internete ek olarak Instagram, Twitter, YouTube ve Facebook'ta geçerli sınırsız internet
Telekomun düzeltmesi gereken bir problem maalesef
Aynı tarifeyi kullanıyorum

Oyla:

GökTürk1071

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
OnePlus 8T
Konular
18
Bende Limitsiz Sosyal kullanıyorum Allah bunların belasını versin her ay ekstra internet alıyorum. Belki 50 defa aramışımdır yok resetleme yok servis ayar yok şu yok bu diyerek oyalıyorlar. Beş para etmez dolandırıcı bir firma oldu çıktı bu Türk Telekom.
Mahkemeye vereceğim uğraşma istemiyorum ki vaktimde yok. Sözleşme biter bitmez Turkcell geçeceğim. 10 yıllık kullanıcısıyım bıktım bunlardan...

Oyla:

Ersinasil

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ersin
Cihazım
Mi 9t
Konular
19
Demek ki bu sorunu tek yaşayan ben değil misim. Sınırsız YouTube paketini iptal ettim sırf bu yüzden. Bir da dalga geçer gibi diyorlar ki YouTube da ki reklamdan dolayı olabilir diyorlar. 30 GB İnternet reklam ile biter mi hiç akıl mantık işi değil. 2 ay kaldı sözleşme bitmesine. Bir bitsin de inşallah. Sınırsız sosyal medya paketi aldım. Instagram, Facebook Twitter da geçerli. Fakat palet içeri olan 10 GB Instagram paketi yine de bitiyor.

Oyla:

GökTürk1071

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
OnePlus 8T
Konular
18
Demek ki bu sorunu tek yaşayan ben değil misim. Sınırsız YouTube paketini iptal ettim sırf bu yüzden. Bir da dalga geçer gibi diyorlar ki YouTube da ki reklamdan dolayı olabilir diyorlar. 30 GB İnternet reklam ile biter mi hiç akıl mantık işi değil. 2 ay kaldı sözleşme bitmesine. Bir bitsin de inşallah. Sınırsız sosyal medya paketi aldım. Instagram, Facebook Twitter da geçerli. Fakat palet içeri olan 10 GB Instagram paketi yine de bitiyor.
Banada türlü gazel okuyorlar dediğiniz gibi yok reklamlardan dolayı yok shorts ve canlı yayın pakete dahil değil felan, dedim o zaman YouTube'un ne mantığı var ki? Bana aylık olarak en az 2 hafta sil süpürden 10'ar GB olarak 20 GB İnternette öyle geliyor totalde 50 GB İnternet bitiyor yetmiyor sırf bu sebeplerden dolayı. Hırsız bunlar ya biz uymasak sözleşmeye türlü çirkeflik yaparlar ancak onlar uymuyorlar...

Oyla:

Mehmet 90

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Emin
Cihazım
Poco X3 GT
Konular
52
Bende Limitsiz Sosyal kullanıyorum Allah bunların belasını versin her ay ekstra internet alıyorum. Belki 50 defa aramışımdır yok resetleme yok servis ayar yok şu yok bu diyerek oyalıyorlar. Beş para etmez dolandırıcı bir firma oldu çıktı bu Türk Telekom.
Mahkemeye vereceğim uğraşma istemiyorum ki vaktimde yok. Sözleşme biter bitmez Turkcell geçeceğim. 10 yıllık kullanıcısıyım bıktım bunlardan...
Zaten bunların amacı mahkemeye verilmeden nasıl insan dolandırırım bence zaten çoğu kişi de uğraşmıyor mahkemeyle ama ben de uğraşamam zaten keşke bunlar telefon üzerinden mahkemeye verilebilse

Oyla:

Joingle

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi k60
Konular
0
YouTube ile ilgili olan sorunun nedeni Vodafone gibi YouTubenin her alanında kullanma şansınız yok şu şekilde çalışıyor türk telekomda YouTube açıyorsunuz ve önünüze gelen videoları izleyebiliyorsunuz ancak arama yaptığınız ve izlediğiniz videonun altında çıkan önerilen videolar kendi paketinizden yemekte saçma ama türk telekom bu şekilde yapmış

Oyla:

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
Bunun sebebi şudur. Youtube üzerinden izlediğiniz videoları ücretsiz olarak izlemek için belli bir çözünürlükte izlemeniz gerekiyor. Örnek olarak; 720P de ücretsiz, 1080 olarak izlerseniz ücret alır. Bu benim de başıma gelmişti, vodafone üzerinden sınırsız Youtube almıştım, ay sonunda iyi bir fatura yollamışlardı, sebebini sorduğumda bu açıklama yapıldı ve bu tarife detaylarında küçük harflerle yazılı. Sağlayıcıyı arayıp bunu sorun.

Oyla:

Ersinasil

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ersin
Cihazım
Mi 9t
Konular
19
Hayır sorun çözünürlük ile alakalı değil kesinlikle. Ben hep son çözünürlükte kullandım bugüne kadar.Bunda başka bişey var. Çünkü 2 yıldır kullanıyorum sınırsız YouTube paketini. Son 3-4 aydır bu sorun olmaya başladı. İptal ettim sınırsız YouTube paketini. Şimdi sözleşme bitmek üzere arayıp duruyorlar. Hatta en son konuşmada, önce müşteri ile dalga geçmeyi bırakın dedim.
Bunun sebebi şudur. Youtube üzerinden izlediğiniz videoları ücretsiz olarak izlemek için belli bir çözünürlükte izlemeniz gerekiyor. Örnek olarak; 720P de ücretsiz, 1080 olarak izlerseniz ücret alır. Bu benim de başıma gelmişti, vodafone üzerinden sınırsız Youtube almıştım, ay sonunda iyi bir fatura yollamışlardı, sebebini sorduğumda bu açıklama yapıldı ve bu tarife detaylarında küçük harflerle yazılı. Sağlayıcıyı arayıp bunu sorun.

Oyla:
Üst Alt