Haber Turk Telekom Faturalida 15GB Tarifesi

gameking

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ridvan
Cihazım
Vodafone 6
Konular
17
Vodafone kullaniyordum ttye geçtim bir ay dayanamadım
Tam kazikci bir firma ucuz diye tarifelere kanmayin.musteri hizmetleri sıfır.
Ek paket olayı çok sıkıntı.
Tarifenizde duran özellik yoksa ya ek paket alacaksınız yada kendileri zorunlu olarak size 9 tele karşılığında 250 MB veriyor ve bunu size sormadan yapıyor üstelik 6 defa yapabilme hakları var.
Yani 6x9 tl.

Şuan turkceldeyim 60 TL'ye hiç yoksa aylık 20-30 GB net artı olarak sınırsız Fizy müzik sınırsız bip
Ve diğer uygulamalarda geçerli 25-30 GB arası hediye İnternet veriyorlar .
Çekim ve kalite üst seviyede

AdeLa

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ender
Cihazım
iPhone 14 Pro
Meslek
Teknik Servis
Konular
22
Tarifenizde duran özellik yoksa ya ek paket alacaksınız yada kendileri zorunlu olarak size 9 tele karşılığında 250 MB veriyor ve bunu size sormadan yapıyor üstelik 6 defa yapabilme hakları var.
Yani 6x9 tl.

Şuan turkceldeyim 60 TL'ye hiç yoksa aylık 20-30 GB net artı olarak sınırsız Fizy müzik sınırsız bip
Hocam turkcelldeki 20-30gb paketini ogrenebilirmiyim acaba ?
Ek 4gb pakete 50 lira diyen firma nasil olurda boyle bir kampanya yapiyor.. :D
Ikinci hattimi turkcell yaparim bilgi verirmisiniz ?

Devadam10

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zafer
Cihazım
Redmi Note 4X
Meslek
Güvenlik Görevlisi
Konular
20
Türk Telekom'un konu da bahsettiğiniz 10GB tarifesindeyim, sakın ola 15GB olduğuna güvenip geçmeyin derim... (Bu tabi ki kendi şahsi fikrim geçmek isteyen geçsin bu onun sorunu ama altta da biraz bilgi vereceğim neden geçilmemesi gerektiği konusunda)

1. Adam gibi çektiğini görmedim, aşadığım yerle de alakalı sonra daha gelişmiş bir ilçeye taşındım ve çekim gücü yerine geldi ama bu kez de ara ara net kesilmeleri vs oluyor.. (Yaşadığım şehir Bandırma şehir merkezi)

2. Arkadaşın dediği gibi aynen belirtilen ücreti ödüyorsunuz artış olmadan, faturaya ekstradan sadece telsiz kullanım ücreti ekleniyor.. (bu sorun değil yanlış anlaşılmasın)

3. "En büyük sorun ise normal faturasıza göre daha fazla kota harcaması.."
Bu durumun ismini hatırlamıyorum ama şöyle bahsetmek istiyorum; mesela kullandığım Faturalı da 10GB tarifesi tanımlı hattan Miui sitesine girdiğimde (sadece girip hiç bir şey yapmamak) 2-3MB kota harcıyor ama başka normal faturasız hattan aynı işlemi yaptığımda en fazla 0.5-0.8 MB kota harcıyor ve bu tüm internet gerektiren işlemler de böyle, videolar da bile (bir çok hat ile karşılaştırılarak denendi)..
Yani size verdiği NET Paketi 10GB veya 15GB değil de 5 veya 6GB..
Bahsettiğim durumu nette araştırıp daha fazla bilgi edinebilirsiniz..
Ya da tekrardan dile getirmek istiyorum bu olayı bilenler bilir ben tam olarak adını hatırlamıyorum şu an, bilen bilgisi olan arkadaşlar konu altında daha detaylı açık ve anlaşılır bir şekilde yazıya alırlarsa memnun olurum..

O yüzden geçmeden önce düşünün derim..

skalaytr

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
süleyman
Cihazım
note 10 Pro
Konular
20
türk Telekom a 7 gün katlanabildim 8. gün Turkcell i arayıp hattımı taşımak istediğimi söyledim o günden beridir isterse bedava versin kullanmam. şehrin en merkezi yerinde çekmez mi bir hat? kafayı yedirdi bir haftada . O yüzden zaten bol keseden veriyor nasıl olsa kullanamıyor insanlar 30 GB verse nolacakki

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Ne acayip bi durumdur ki en iyi hizmeti bimcellden aldım. Hepsini denedim sırf meraktan :D bu arada Türk Telekoma mı ait bimcell?
Bu arada adalar / eskişehir burda sonuç benim açımdan böyle başka yerde nasıl bilmem :)

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bekobaba142

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Beko
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
23
Yani 6x9 tl.

Hocam hangi tarife o Turkcell'de

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Türk Telekom'un konu da bahsettiğiniz 10GB tarifesindeyim, sakın ola 15GB olduğuna güvenip geçmeyin derim... (Bu tabi ki kendi şahsi fikrim geçmek isteyen geçsin bu onun sorunu ama altta da biraz bilgi vereceğim neden geçilmemesi gerektiği konusunda)

1. Adam gibi çektiğini görmedim, aşadığım yerle de alakalı sonra daha gelişmiş bir ilçeye taşındım ve çekim gücü yerine geldi ama bu kez de ara ara net kesilmeleri vs oluyor.. (Yaşadığım şehir Bandırma şehir merkezi)

2. Arkadaşın dediği gibi aynen belirtilen ücreti ödüyorsunuz artış olmadan, faturaya ekstradan sadece telsiz kullanım ücreti ekleniyor.. (bu sorun değil yanlış anlaşılmasın)

3. "En büyük sorun ise normal faturasıza göre daha fazla kota harcaması.."
Bu durumun ismini hatırlamıyorum ama şöyle bahsetmek istiyorum; mesela kullandığım Faturalı da 10GB tarifesi tanımlı hattan Miui sitesine girdiğimde (sadece girip hiç bir şey yapmamak) 2-3MB kota harcıyor ama başka normal faturasız hattan aynı işlemi yaptığımda en fazla 0.5-0.8 MB kota harcıyor ve bu tüm internet gerektiren işlemler de böyle, videolar da bile (bir çok hat ile karşılaştırılarak denendi)..
Yani size verdiği NET Paketi 10GB veya 15GB değil de 5 veya 6GB..
Bahsettiğim durumu nette araştırıp daha fazla bilgi edinebilirsiniz..
Ya da tekrardan dile getirmek istiyorum bu olayı bilenler bilir ben tam olarak adını hatırlamıyorum şu an, bilen bilgisi olan arkadaşlar konu altında daha detaylı açık ve anlaşılır bir şekilde yazıya alırlarsa memnun olurum..

O yüzden geçmeden önce düşünün derim..
3. Şıkkı kesinlikle onaylıyorum

skalaytr

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
süleyman
Cihazım
note 10 Pro
Konular
20
Ne acayip bi durumdur ki en iyi hizmeti bimcellden aldım. Hepsini denedim sırf meraktan :D bu arada Türk Telekoma mı ait bimcell?
Bu arada adalar / eskişehir burda sonuç benim açımdan böyle başka yerde nasıl bilmem :)

turkcell in altyapısını kullanıyor

OrcunGurpinar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orçun
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
17
Aaaah ah TürkTelekom. Kardeşimle benim paketlerimin aynı olduğu halde 10-15tl fark vardı aramızda faturada :) Düşürtmeye çalıştım yüksek olanı olmadı Vodafone'a geçtim :) Ama fiyat baya iyimiş

zlatan_1903

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
10
12 Yıllık tt mobil kullanımından sonra turkcell e TERFİ ettim hayat varmış resmen takılmadan net kullanımı çok süper bir duyguymuş. Bu saatten sonra bedava sınırsız net verse almam alana hayırlı olsun.haha--

Üst Alt