Recovery Tüm Xiaomi Cihazlara Tek Tuşla TWRP Yükleme Aracı - Beta V2 Güncellendi.

BigWolf1299

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hayati
Cihazım
Gionee M5
Konular
2
yok mu bunu istanbul içi ücreti ile yapan birileri, cihazım note 8 pro yapamadım bir türlü anlayan biri yardımcı olsa ne güzel olur
Verileriniz silinir. Bu işlem cihaza sıfırdan rom kurma işlemidir. Alt kısımda clean All seçeneği mutlaka işaretli olmalıdır.

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BigWolf1299

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hayati
Cihazım
Gionee M5
Konular
2
yok mu bunu istanbul içi ücreti ile yapan birileri, cihazım note 8 pro yapamadım bir türlü anlayan biri yardımcı olsa ne güzel olur
Eğer farklı bir cihazdan izleme imkanınız varsa youtube ta videolar mevcut. Dikkatli şekilde izleyin önce, daha sonra adım adım işlemleri uygulayın. İnanın çok zor değil.

moonstar55

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
redmi pro
Konular
15
Benim de cihazım note8 pro ve bildiğim kadarıyla program bu telefonları desteklemiyor.Yani boş yere uğraşma kardeşim!

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Tek twrp yükleme araç konusu bu değil. ARAMA BUTONUnu kullanarak farklı başlıklara ulaşabilir, hiç mi bulamadınız Google'dan yardım alabilirsiniz beyler.

BigWolf1299

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hayati
Cihazım
Gionee M5
Konular
2
Benim de cihazım note8 pro ve bildiğim kadarıyla program bu telefonları desteklemiyor.Yani boş yere uğraşma kardeşim!

Stock Rom kurmada Bi sıkıntı olmayacaktır ama custom rom desteği yok diye biliyorum

moonstar55

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
redmi pro
Konular
15
Doğru ama bunlar deneyimsiz kullanıcıların altından kalkabileceği kadar basit şeyler değil bence.Forumda deneyimlilerin bile ne kadar zorlandığını okudukça daha çekinceli yaklaşıyor insanlar haliyle.

gauss21x

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Rıdvan
Cihazım
mi 8 se
Konular
1

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Ufak tefek hatalarımız olabilir sizlerde geri bildirimler yaparsanız bu sorunları güncelleriz. Ayrıca yeni model isteklerini yorum atarak bildirirseniz onları da ekleriz.

- Bu aracı kullanmak için bootloader kilidiniz açık olmalıdır.

* Araç sizin yerinize tüm yükleme işlemlerini yapıyor. Yapmanız gereken talimatları okumak ve model/sürüm bilgilerinizi doğru olarak seçmektir.

* Eğer bir kez TWRP dosyasını indirdiyseniz indirme işlemini atlayabilirsiniz. Unutmayın ki son indirdiğiniz TWRP her zaman hafızada kalır ve o dosyayı sürekli olarak yükleyebilirsiniz. Tekrar indirmenize gerek kalmaz. Ama farklı bir model için yükleme yapacaksanız yeni indirme yapmayı unutmayınız.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Yapımda Emeği geçenler;

By.TRabZonLu™
- yazılımın yapılmasında bana destek olan kaynak dosyasının sahibi, ayrıca test aşamasını sürdü.
cantara Tüm gerekli TWRP dosyalarının upload edilmesini sağlayan sayın Admin'ime teşekkür ederim.
@Tüm MIUI Türkiye Yönetimine, yazılımın her aşamasını test ettikleri için teşekkür ederim.

Önemli Not: İstenen eyleme geçerli iş durumunda izin verilmiyor. İş salt okunur. İş iptal edilmiş veya aktarımını tamamlamış olabilir gibi indirme hatası alırsanız bu hata değildir işleme devam ediniz.

ÖNEMLİ NOT 2 : Note 8 ve Mi 8 Lite modelleri yazılımdan çıkarılmıştır.

Güncelleme 11.12.19

- Redmi Note 8 Pro için Android Q ve Pie TWRP dosyaları eklendi.

Güncelleme 08.12.19
- İngilizce dil seçeneği eklendi.
- Note 6 pro ve mix2 modellerindeki sorun giderildi

Güncelleme 07.12.19
- V2 versiyonu yayınlandı.
- Her seferinden yeniden dosya indirmenize gerek yok. Araç kendi kendini her açılışta güncelleyecektir.

Güncelleme 06.12.19
Yenilikler
- Redmi Note 8 Ffficial TWRP eklendi.
- Redmi 5 Plus Orange fox ve Official TWRP eklendi
- Mi8se modeli için ayrıntılı TÜM TWRP 'lereklendi.

Güncelleme 05.12.19 07:42
MIUI Türkiye_Twrp_aracı_V1.zip
Mi 8 için twrp dosyası indirdikten sonra yükleme aşamasında başarısız oluyor.. Bakarsanız sevinirim.. Teşekkürler

DarK PaSSenGeR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
0
Verileriniz silinir. Bu işlem cihaza sıfırdan rom kurma işlemidir. Alt kısımda clean All seçeneği mutlaka işaretli olmalıdır.

Sd karta global rom dosyasını atıp, kurulu olan Twrp ile yükleme yaptım. Verilerim silinmeden eski haline dönderdim

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Mi9 Explorer Edition Telefonum var, çin'den geldi, istanbulda global room attırmıştım, şimdi miui12 yi yüklemek istedim, bootloeader kilidi açık görünüyor, miui12 driverini da pc ye indirdim, daha sonra sizin programınızı indiriyorum telefon model seçerken mi9 explorer edition yazmıyor ama türkçe karşılığı olan mi9 pro 5g olanı seçiyorum, tvrp dosyası yüklendi fln diyor, en son aşamada cihaz fastboot olarak başlıyor ve yükleme hatalı diyor. c klasörünün içine girdiğimde ise tvrp diye birşey olmadığını görüyorum hani img olarak değiştirin dediğiniz o uygulama tvrp klasörünün içinde yok, klasörün içinde tvrp-yükleme-bat ve en.bat olarak 2 uygulama var acaba nerede sorun var? benim cihazım ile ilgili bir tvrp yüklenmiyor mu? birde o indirdiğim miui12 yi MiFlash uygulaması ile indirdiğim yerden seçip yüklesem tvrp mantığıyla yüklenir mi ?yardımcı olursanız çok sevinirim iyi geceler.
Mi flash ile yükleyemezsiniz

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Mi9 Explorer Edition Telefonum var, çin'den geldi, istanbulda global room attırmıştım, şimdi miui12 yi yüklemek istedim, bootloeader kilidi açık görünüyor, miui12 driverini da pc ye indirdim, daha sonra sizin programınızı indiriyorum telefon model seçerken mi9 explorer edition yazmıyor ama türkçe karşılığı olan mi9 pro 5g olanı seçiyorum, tvrp dosyası yüklendi fln diyor, en son aşamada cihaz fastboot olarak başlıyor ve yükleme hatalı diyor. c klasörünün içine girdiğimde ise tvrp diye birşey olmadığını görüyorum hani img olarak değiştirin dediğiniz o uygulama tvrp klasörünün içinde yok, klasörün içinde tvrp-yükleme-bat ve en.bat olarak 2 uygulama var acaba nerede sorun var? benim cihazım ile ilgili bir tvrp yüklenmiyor mu? birde o indirdiğim miui12 yi MiFlash uygulaması ile indirdiğim yerden seçip yüklesem tvrp mantığıyla yüklenir mi ?yardımcı olursanız çok sevinirim iyi geceler.

Sizin cihazınız ile yüklemeye çalıştığınız telefon twrp si uyumlu değil ?

Üst Alt