Recovery Tüm Xiaomi Cihazlara Tek Tuşla TWRP Yükleme Aracı - Beta V2 Güncellendi.

BigWolf1299

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hayati
Cihazım
Gionee M5
Konular
2
hayır çözemedim
Hafıza kartınıza OrangeFox recovery kopyalayın, tabiki custom bir Romda olmalı hafıza kartında. İnstall bölümünden OrangeFox recovery yi bulup flash layın, sonra reboot recovery deyin, Yeni recovery açılınca hafıza kartındaki custom Romu flash layın. Wipe Cache yapın,

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BigWolf1299

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hayati
Cihazım
Gionee M5
Konular
2
hayır çözemedim
Manage partition kısmından sadece data yı işaretleyin ve swipe (Kaydırın) yapın. Bittiğinde Reboot sytem yapın tamamdır. Ancak bütün verileriniz silinir

DarK PaSSenGeR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
0
Manage partition kısmından sadece data yı işaretleyin ve swipe (Kaydırın) yapın. Bittiğinde Reboot sytem yapın tamamdır. Ancak bütün verileriniz silinir

Hocam telefonu bilgisayarın görmesini salayıp global rom yükleyince düzelmesi lazım Yardımcı olabilir misin, nasıl görmesini salarım ve redmi 5 plus için global rom linki paylaşabilir misin

BigWolf1299

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hayati
Cihazım
Gionee M5
Konular
2
Hocam telefonu bilgisayarın görmesini salayıp global rom yükleyince düzelmesi lazım Yardımcı olabilir misin, nasıl görmesini salarım ve redmi 5 plus için global rom linki paylaşabilir misin
Fastboot moda almanız gerekiyor. Güç ve ses kısma tuşlarına aynı anda basarak Fastboot moda alın. Mi Flash Tool V2 ile orijinal rom yükleye bilirsiniz. Daha detaylı anlatımlar için forumda konu mevcuttur

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Hocam mi flash indirip rom kurabilirsiniz uygulamada üstte driver yazan yere tıklayıp driverleri otomatik kuracaktır.

DarK PaSSenGeR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
0
Hocam mi flash indirip rom kurabilirsiniz uygulamada üstte driver yazan yere tıklayıp driverleri otomatik kuracaktır.
İndirdim hocam , programda altta hangisi seçili olmalı, verilerimin silinmemesi için
hata verdi flash dedigim zaman

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
İndirdim hocam , programda altta hangisi seçili olmalı, verilerimin silinmemesi için
hata verdi flash dedigim zaman
Verileriniz silinecektir hocam .
Sıfırdan kurulum yapacaksınız.
Clean All (Temiz Kurulum) İşaretli olacaktır.

furkanyaaa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
note8pro
Konular
0
yok mu bunu istanbul içi ücreti ile yapan birileri, cihazım note 8 pro yapamadım bir türlü anlayan biri yardımcı olsa ne güzel olur

Üst Alt