Çözüldü TouchPal Klavye

• Konbuyu başlatan racon
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 129
  • Görüntüleme 17K

racon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yarcan
Cihazım
xiaomi
Konular
1
TouchPal Klavye
Xiaomi 12.1.2 güncellendikten sonra artık kullanamıyorum bi çözümü var mı acaba uygulamayı yüklüyorum açılıyor ayarlarını hepsini falan düzeltiyorum klavyeyi açmaya çalışırken hiç hata vermeden uygulamadan çıkılıyor tekrardan örnek veriyorum mesaj yazmaya çalıştığımda KLAVYE hiç bir şekilde açılmıyor mecbur ayarlara gidip manuel seçmek zorunda kalıyorum bi yolunu bilen var mı nasıl yapabilirim şimdiden tşkler

***6 7 yıldır kullanıyorum hiç vaz geçmedim bu klavyeden geçenlerde 12.0.x güncelleme geldi aynı hataylan karşılaştım SIRF klavyeyi kullanmak için eski sürüme döndüm ailece o klavyeyi kullanıyoruz sebebi ise sadece T9 MEVCUT onlarca klavye indirdim denedim ama hiçbiri onun gibi rahat olmadı T9 konusunda sadece GOKLAVYE ona çok yakın oda çok hata veriyor... yardımcı olursanız çok sevinirim tşkler

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çözüm
Merhaba sorunun çözümünü buldum bende note 8 pro kullanıyorum miuı 12.5 güncellemesinden sonra açılmamıştı klavye . Çözüm temalar uygulamasına girin üstteki arama çubuguna font yazın aratın istediğiniz fontu indirin uygula deyin uyguladıktan sonra telefon yeniden başlatılacak açıldıkdan sonra touchpal klavyeyi kurun sorun ortadan kalkacaktır. Sistemin kendi yazı tipinden kaynaklı bir sorun gibi duruyor.

KayraBey

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayra
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Meslek
Bil.Tek.
Konular
7
geliştirici işi bırakmış galiba. Bende Swiftkey kurdum ite kaka alıştım ve inanılmaz bir klavye. Kelime tahminini bırak cümlü tahmini yapıyor uygulama. İnanın kullanmakta ısrar eden arkadaşların ınadına hayran kaldım giggle~~

Ati04

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hami Atilla
Cihazım
redmi note10 5G
Konular
2
Dediğini yaptım. Ve bende tüm uygulamalarda hala aynı şekilde Enter tuşuyla gönderim yapmıyor.

Dediğini yaptım. Ve bende tüm uygulamalarda hala aynı şekilde Enter tuşuyla gönderim yapmıyor.
TouchPal yeni sürüm yayınlanması lazım fakat oda imkansız gibi

Nemela

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nemela
Cihazım
Xia poco X3 pro
Konular
0
Merhaba sorunun çözümünü buldum bende note 8 pro kullanıyorum miuı 12.5 güncellemesinden sonra açılmamıştı klavye . Çözüm temalar uygulamasına girin üstteki arama çubuguna font yazın aratın istediğiniz fontu indirin uygula deyin uyguladıktan sonra telefon yeniden başlatılacak açıldıkdan sonra touchpal klavyeyi kurun sorun ortadan kalkacaktır. Sistemin kendi yazı tipinden kaynaklı bir sorun gibi duruyor.
Allah rızası için kardeşim mıuı14 güncellemesi ile touchpall t9 klavyeyi kullanamaz oldum. Ne olur bunuda çöz kardeşim...

Ati04

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hami Atilla
Cihazım
redmi note10 5G
Konular
2
Allah rızası için kardeşim mıuı14 güncellemesi ile touchpall t9 klavyeyi kullanamaz oldum. Ne olur bunuda çöz kardeşim...
Miui 14 de de mi sorun çıkıyor aynı şekilde açılmıyor mu klavye nası bi sorun var?

canyash

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
gürkan
Cihazım
mi note 3
Konular
0
Merhaba arkadaşlar TouchPal klavye ararken kendimi burda buldum:$:$:$

Bende yılların nokia tuşlu telefon kullanıcısı olarak alıştığım t9 klavye için akıllı telefonlara geçince çok zorlandım böyle bir klavye olmadığına..sonra TouchPal i buldum çünkü meizu telefonları çok kullandım ve onda önyüklü geliyordu.. Tabi zamanla meizu ortadan kalktı ve TouchPal de google dan çarpıyı yiyince bizler ortada kaldık.. Ben TouchPal premium satın almıştım kullanıyordum..şimdi red mi note 10Pro kullanıyorum ve yaşanılan bütün sorunları yaşadım ve hâlâ da yaşarken yine aramada buraya geldim.. Öncelikle şu klavye açıkken yazılanı seçmeme veya yazıyı göndermeme sorunu rakamlarla ilgili.. Yazıda sayı rakam varsa göndermiyor klavyeyi açıp kapamadan rakam tuşuna basıp tekrar harf tuşuna başın gönderiyor.. Yükleyip 3-5 gün kullanınca olmadık anda klavye çıkmıyor ayarlara bile girsem klavye yok oluyor sanki.. Tekrar silip yükleyince sorun gidiyor.. Şimdi buna çare arıyorum.. TouchPal in mailine mail filan da gönderdim ama ses yok.. Google reklam veriyor diye savaş açtı ve mağazadan kaldırdı diye bütün firma mı battı herşeyi kapatıp gitmişler.. Geliştirmeye devam edip yine çalışmaya devam edebilirler.. Bende eski sürümlerden en son sürüme kadar bütün versiyonların modlu apk sı var.. Deniyorum ama randıman yok..

Nemela

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nemela
Cihazım
Xia poco X3 pro
Konular
0
Miui 14 de de mi sorun çıkıyor aynı şekilde açılmıyor mu klavye nası bi sorun var?
Kurban olayım sorun aynı. Senin Temalardan esiden verdiğin tavsiyeler ile font değiştirince düzelmişti. Yine yeni bir güncelleme Mıuı14 geldi güncelledik yine TouchPall sorunu çıktı eskisi gibi.klavye çıkmıyor. Eski taktiği denedim font yazı tipini değiştirdim tekrar kurdum ne yaptıysam olmadı.

Nemela

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nemela
Cihazım
Xia poco X3 pro
Konular
0
Android 11 miui 12.0.1 kurdum sorunsuz çalışıyordu, ama miui 12.5.1 güncellemesi gelince çalışmaz oldu. Global sürüm var telefonda.
T9 dışında klavye kullanmak bana çok zor geliyor. Bu yüzden Go klavye denedim ama kullanışlı gelmedi bana. En son Tamo klavyeyi denedim. Touchpal klavyeye en yakını bu görünüyor. Touchpal çalışana kadar böyle devam edeceğiz mecburen.
Mıuı 14 ile aynı sorun tekrar çıktı. Vallahi bunu çözse çözse bir tek sen çözersin. Tek umudumuz sensin...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mıuı 14 ile yine aynı sorun çıktı. Klavye TouchPall tekrar çıkmıyor görünmüyor. Bunu çözse çözse bir tek sen çözersin. Tek umudumuz sensin.

ayzen....

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
abdullah
Cihazım
Xiami
Konular
0
Klavye hiç açılmıyor, telefona kuruluyor, ayarlar bölümü falan açılıyor ama mesaj yazmak isteyince açılmıyor..

AbduLSameD0738

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
AbduLSameD
Cihazım
Note 8 pro
Konular
0
Sırf Klavye nedeniyle güncellemeleri yüklemiyor dum. Telefonu güncelleyip Yeniden deneyeceğim. TouchPal ı kullanan bir tek benim zannediyordum. Formda konuyu görünce çok şaşırdım 💞💞

Ati04

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hami Atilla
Cihazım
redmi note10 5G
Konular
2
Sırf Klavye nedeniyle güncellemeleri yüklemiyor dum. Telefonu güncelleyip Yeniden deneyeceğim. TouchPal ı kullanan bir tek benim zannediyordum. Formda konuyu görünce çok şaşırdım 💞💞
Maalesef çalışmıyor yeni sürüm lazım
. Xpreia klavye öneririm belki ilerde touchpal yeni bir sürüm çıkar.

Üst Alt