Çözüldü TouchPal Klavye

• Konbuyu başlatan racon
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 129
  • Görüntüleme 17K

racon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yarcan
Cihazım
xiaomi
Konular
1
TouchPal Klavye
Xiaomi 12.1.2 güncellendikten sonra artık kullanamıyorum bi çözümü var mı acaba uygulamayı yüklüyorum açılıyor ayarlarını hepsini falan düzeltiyorum klavyeyi açmaya çalışırken hiç hata vermeden uygulamadan çıkılıyor tekrardan örnek veriyorum mesaj yazmaya çalıştığımda KLAVYE hiç bir şekilde açılmıyor mecbur ayarlara gidip manuel seçmek zorunda kalıyorum bi yolunu bilen var mı nasıl yapabilirim şimdiden tşkler

***6 7 yıldır kullanıyorum hiç vaz geçmedim bu klavyeden geçenlerde 12.0.x güncelleme geldi aynı hataylan karşılaştım SIRF klavyeyi kullanmak için eski sürüme döndüm ailece o klavyeyi kullanıyoruz sebebi ise sadece T9 MEVCUT onlarca klavye indirdim denedim ama hiçbiri onun gibi rahat olmadı T9 konusunda sadece GOKLAVYE ona çok yakın oda çok hata veriyor... yardımcı olursanız çok sevinirim tşkler

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çözüm
Merhaba sorunun çözümünü buldum bende note 8 pro kullanıyorum miuı 12.5 güncellemesinden sonra açılmamıştı klavye . Çözüm temalar uygulamasına girin üstteki arama çubuguna font yazın aratın istediğiniz fontu indirin uygula deyin uyguladıktan sonra telefon yeniden başlatılacak açıldıkdan sonra touchpal klavyeyi kurun sorun ortadan kalkacaktır. Sistemin kendi yazı tipinden kaynaklı bir sorun gibi duruyor.

Ismtgnc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İsmet
Cihazım
Redmi
Konular
0
Çalışmıyor sanırım arkadaşım dememişti Android 13 de çalışmıyor
Valla ben Xperya klavye indirdim ve zorda olsa kurdum , inanın yazarken t9 da nokta atışı yapıyor ve çok çok memnunum telefonu satmaktan kurtuldum 12 yıllık touchpal kullanıcısı olarak kendilerinin olsun. 8 aydır ne çektiğimi bir ben bilirim tel kullanmaktan soğudum resmen

kacaksevgilim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Poco F4 pro
Konular
21
Arkadaşlar merakımdan soruyorum bu klavyenin olayı nedir de çok seviliyor? geri sayfalarda arkadaş bu klavye düzgün çalışmıyor diye kaç tane telefon değiştirdiğinden bahsediyor.

google klavye metin tahmini de mükemmeldir.Tası tarağı toplayıp çekip gitmiş firma .Klavye için cihaz değiştiirlmesini mantıksız buluyorum.
Yada kaba bulmazsanız fiziksel klavyeli android'e bakın derim.

Ati04

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hami Atilla
Cihazım
redmi note10 5G
Konular
2
Arkadaşlar merakımdan soruyorum bu klavyenin olayı nedir de çok seviliyor? geri sayfalarda arkadaş bu klavye düzgün çalışmıyor diye kaç tane telefon değiştirdiğinden bahsediyor.

google klavye metin tahmini de mükemmeldir.Tası tarağı toplayıp çekip gitmiş firma .Klavye için cihaz değiştiirlmesini mantıksız buluyorum.
Yada kaba bulmazsanız fiziksel klavyeli android'e bakın derim.
t 9 3X4 tuş dizaynında en rahat olan ve tahmin yeteneği bayağı gelişmiş bi klavye android 13le beraber artık bitti çalışmıyor çoğu uygulama aynı performansı vermiyor verenlerde qwerty klavye sadece.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Valla ben Xperya klavye indirdim ve zorda olsa kurdum , inanın yazarken t9 da nokta atışı yapıyor ve çok çok memnunum telefonu satmaktan kurtuldum 12 yıllık touchpal kullanıcısı olarak kendilerinin olsun. 8 aydır ne çektiğimi bir ben bilirim tel kullanmaktan soğudum resmen
bende xperia kullanıyorum keşke kelime önerileri biraz daha boyut olarak büyütebilsek sadece o sıkıntısı var ama yine de şimdilik en iyisi.

umudunatesi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
UĞUR
Cihazım
mi tv box s 4k
Konular
0
Arkadaşlar merhaba. Xiaomi Redmi Note 12 5G kullanıyorum. Sürümü 14.0.6 TouchPal klavyeyi gayet stabil bir şekilde kullanıyorum. TouchPal sürüm olarak da 7.0.8.1 20190623... Kullanıyorum. Sorun robato fontundan kaynaklanıyor tahminimce. Realiox font kullanıyorum. şimdiye kadar bir problem yaşamadım.

Ati04

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hami Atilla
Cihazım
redmi note10 5G
Konular
2
Arkadaşlar merhaba. Xiaomi Redmi Note 12 5G kullanıyorum. Sürümü 14.0.6 TouchPal klavyeyi gayet stabil bir şekilde kullanıyorum. TouchPal sürüm olarak da 7.0.8.1 20190623... Kullanıyorum. Sorun robato fontundan kaynaklanıyor tahminimce. Realiox font kullanıyorum. şimdiye kadar bir problem yaşamadım.
denedim olmadı touchpal pro apk mı normal mi

bbma

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış mutlu
Cihazım
Mi5x
Konular
5
Mesjai yazdıktan sonra göndermek için gönder tuşu işlevsiz oluyor bence. İlla ki klavyeyi indirip tekrar açınca oluyor.. Sizde bu olmuyor mu, klavyede yazı yazdıktan sonra Enter yada gönder tuşu ile gönderiyor mu direk?

burcu_aksu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burcu
Cihazım
Xiomi
Konular
2
Merhaba. Kullandığınız apk'yı bizimle paylaşır mısınız size zahmet?
Bendeki touchpal de dediğiniz yöntem işe yaramadı. Sizin apk ile deneyeyim bir de.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Merhaba. Kullandığınız apk'yı bizimle paylaşır mısınız size zahmet?
Bendeki touchpal de dediğiniz yöntem işe yaramadı. Sizin apk ile deneyeyim bir de.

burcu_aksu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burcu
Cihazım
Xiomi
Konular
2
Bu yöntemi denedim. Maalesef işe yaramadı.

Ati04

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hami Atilla
Cihazım
redmi note10 5G
Konular
2
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
touchpal klavye sorunu çözüldü .
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

touchpal klavye sorunu çözüldü bilginize.

Üst Alt