Sıcak Fırsat Tidal 4 ay HI-FI ve Master+ abonelik 1.99₺

HaQaN

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
11
2 haftadır kullanıyorum. AirDots ile kullanırken Spotify ile arasındaki farkı pek hissetmedim fakat evde otururken bilgisayar başında Asus Orion Pro 7.1 ile kullanmaya başladığımdan beri Spotify'a girmez oldum :) Psikolojik olarak mıdır bilmem ama ses kalitesi Spotify'dan daha iyi bence.

veli_blod

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
70
Aldım teşekkür ederim peki bunu sonra nasıl iptal edeceğiz

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Aldım teşekkür ederim peki bunu sonra nasıl iptal edeceğiz
Keyifle kullanmanız dileklerimle. Yes~~ Üyelik iptali için profilden aboneliklerimi yönet- abonelik iptali şeklinde kolayca iptal edebilirsiniz. Webden ya da Mobilden iptal bu linkte ayrı ayrı anlatılıyor.

2 haftadır kullanıyorum. AirDots ile kullanırken Spotify ile arasındaki farkı pek hissetmedim fakat evde otururken bilgisayar başında Asus Orion Pro 7.1 ile kullanmaya başladığımdan beri Spotify'a girmez oldum :) Psikolojik olarak mıdır bilmem ama ses kalitesi Spotify'dan daha iyi bence.
Hocam standart bir kulaklıkla yine fark anlaşılıyor ama çokta büyük bir fark oluşmuyor.Airdot özellikle basslara iyi tepki veremiyor. İyi bir kullaklıkla fark çok net.Spotify sönük kalıyor.Psikolojik değil, kulaklar dolayısı ile psikoloji bayram ediyor.dance~~

matillakoc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Atilla
Cihazım
RedmiNote6Pro+4
Konular
28
Sorunun çözümü için yine sorunun kendisini önermişler.Sorunun çözümünü yine Siz bulacakmışsınız gibi görünüyor.Dediğiniz gibi farklı bir hesap açarak denemekte fayda var.
Dün akşam Sayın Tortue da yeni üye oldu, bir sorun yaşamadı.
Bu gün süresi bitmiş. İndirim yok şuan.

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Bu gün süresi bitmiş. İndirim yok şuan.
Sağlık olsun Hocam, eminim bu rekabet olduğu sürece daha çok böyle kampanyalar olacak.Olduğunda yine paylaşırız. Bir aylık ücretsiz devam ediyor isterseniz onu bir deneyip, tecrübe edinin.

Üst Alt