Sıcak Fırsat Tidal 4 ay HI-FI ve Master+ abonelik 1.99₺

samster

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
14
Ses kalitesi her türlü Tidal alır. kusura bakmayın da yüksek model bir kulaklık kullanmıyorsanız tabi fark göremezsiniz. Ama içerik olarak, kütüphane genişliği olarak spotify bir kaç tık önde. Master kalitede keşfettiğim şarkıları tidal'den dinliyorum çok iyi.

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Teşekkürler hocam, kayıt oldum deneme başladı bakalım. Eğer böyle ise bu deneme süresi, aydan aya yeni kart siparişi veriyorum Spotify ve Netflix için. Spotify'ı eleme vakti geldi mi dersiniz? :D

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Ses kalitesi her türlü Tidal alır. kusura bakmayın da yüksek model bir kulaklık kullanmıyorsanız tabi fark göremezsiniz. Ama içerik olarak, kütüphane genişliği olarak spotify bir kaç tık önde. Master kalitede keşfettiğim şarkıları tidal'den dinliyorum çok iyi.
Kaliteli bir ses alabilmek için iyi bir donanım olmazsa olmaz, tabi ki, bir de iyi bir çift kulak gerekiyor.Bazıları için bu konular detay, lüks ve çokta gerekli görünmeyebilir, elbette tercihtir.
Kütüphane (özellikle lokalde) ve kullanıcıya ulaşma konusunda bir spotify olmasalar da, fena sayılmaz.Asıl iddiaları zaten ses kalitesinde Sizin de, belirtiğiniz gibi. Yes~~
Teşekkürler hocam, kayıt oldum deneme başladı bakalım. Eğer böyle ise bu deneme süresi, aydan aya yeni kart siparişi veriyorum Spotify ve Netflix için. Spotify'ı eleme vakti geldi mi dersiniz? :D
Keyifle kullanın Hocam :) Deneme süreleri verildiği sürece, Spotify stepne olarak, en azından yerliler için bir köşede elaltında durur :)

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Kaliteli bir ses alabilmek için iyi bir donanım olmazsa olmaz, tabi ki, bir de iyi bir çift kulak gerekiyor.Bazıları için bu konular detay, lüks ve çokta gerekli görünmeyebilir, elbette tercihtir.
Kütüphane (özellikle lokalde) ve kullanıcıya ulaşma konusunda bir spotify olmasalar da, fena sayılmaz.Asıl iddiaları zaten ses kalitesinde Sizin de, belirtiğiniz gibi. Yes~~

Keyifle kullanın Hocam :) Deneme süreleri verildiği sürece, Spotify stepne olarak, en azından yerliler için bir köşede elaltında durur :)
Spotify'da genellikle %90 oranında rock dinliyorum, ama bu bam başka bir şeymiş harbiden Spotify'ı boşuyorum artık. Daha mobilde bile test etmedim, o kadar muhteşem :D

MarcoPasha

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Spotify'da genellikle %90 oranında rock dinliyorum, ama bu bam başka bir şeymiş harbiden Spotify'ı boşuyorum artık. Daha mobilde bile test etmedim, o kadar muhteşem :D
Siz yine de, şimdilik boşamayın da yatakları ayırın giggle~~ Mobilde tek eksisi; hali ile, veri tüketimi daha yüksek. Değer mi? kesinlikle değer. Ben günümün olmazsa olmazlarını indirip dinliyorum.

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Siz yine de, şimdilik boşamayın da yatakları ayırın giggle~~ Mobilde tek eksisi; hali ile, veri tüketimi daha yüksek. Değer mi? kesinlikle değer. Ben günümün olmazsa olmazlarını indirip dinliyorum.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Master seçtim (Sanırım maksimum olanı.), yapıştırıyorum cihaza şarkıları isterse 30GB yesin. :D Depolama alanı olmayanlar düşünsün artık. 8=)

matillakoc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Atilla
Cihazım
RedmiNote6Pro+4
Konular
28
Kartın birinde sorun olur da, hepsinde de mi sorun olur.Neden böyle bir şey oluyor hiç bir fikrim yok.Kaç kişi üye olduk hiç bir sorun yaşamadık.
Bilgisayardan ve telefondan denedim olmadı. Mail attım kartınızı kaydesin dediler kayıt olmuyor ki zaten kart. Yüksek ihtinalle yeni hesap açmak lazım. Mail attım adam akıllı ilgilenmediler.

MarcoPasha

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Bilgisayardan ve telefondan denedim olmadı. Mail attım kartınızı kaydesin dediler kayıt olmuyor ki zaten kart. Yüksek ihtinalle yeni hesap açmak lazım. Mail attım adam akıllı ilgilenmediler.
Sorunun çözümü için yine sorunun kendisini önermişler.Sorunun çözümünü yine Siz bulacakmışsınız gibi görünüyor.Dediğiniz gibi farklı bir hesap açarak denemekte fayda var.
Dün akşam Sayın Tortue da yeni üye oldu, bir sorun yaşamadı.

Üst Alt