Rehber TheRealShop ile ucuza güvenilir oyun oynama

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
79
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Öncelikle uygulama Rus arkadaşlar tarafından yapılmış.
Uygun fiyatlara offline ya da online (Xbox Gamepass) oyun oynayabileceğimiz bir plartform.
Güvenilir dememin nedeni de Gpay kullanmaları, faturalı ve garantili yani hizmet.
Kendilerine ait uygulamaları üzerinden çok kolay iş görülüyor satın alım sonrası.
Fiyatlar 5-10 lira gibi cüzi bir değer taşıyor.
Crack oyunlardan virüs gelecek mi diye bir korkuya girmezsiniz en azından.
Ayrıca bir sponsorluğum yok, amacım malum oyun fiyatları nedeniyle ucuza oyun oynatmaya teşvik etmek.

1) Öncelikle satım alımı yaptıktan sonra mail adresinize bir key gelecek, onu alttaki ekrandan etkinleştiriyoruz.

2) Kod onaylandıktan sonra sol 2. satırdaki gamepade basıyoruz ve karşımıza aldığımız oyunlar gelecek.
Oyuna erişim sağlamak için öncelikle yetki tuşuna basıyoruz ve sistem kendi içinde hesaba giriş yapacak.
Daha sonrasında çevrimiçi olunca da oyunu indireceksiniz. Güncellemeleri yaparken çevrimiçi olabilirsiniz ama oynarken çevrimdışıya basıp giriş yapmalısınız.
Aksi halde hesabınız kapatılabilir, kesinlik veremem maalesef.

Oyun havuzunu da sürekli çeşitlendiriyorlar, crack oynamak için virüs riskine girmektense
3-5 lira gibi 2 çikolata parasına oyun oynamak çok daha mantıklı şahsen, emek hırsızlığı da ortadan kalkıyor.
Sorun çıkması halinde de satıcı gayet ilgili, öneririm. Mail adresinize kod anında geliyor zaten.
Gpay ile de dolandırılma da ortadan kalkıyor.
FIFA 21 ile 40 saate yakındır bir sorun yaşamadım. Satın alırken de satıcıyla iletişime geçebiliyorsunuz.
Papara gibi ön ödemeli kartlarlarda sıkıntı yaşamadım, Turkish Bank Card'ı seçmelisiniz.
Steam skin ile de ödeme oluyor ama tavsiye etmem.
Başınıza gelebilecek herhangi bir sorundan şahsım ve MIUI Türkiye sitesi sorumlu değildir.

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
geforce now gibi illa oyuna sahip mi olmak gerek yoksa uygulama kendisi sağlıyor mu

Kazgangap

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 9T (Davinci)
Konular
44
10 liraya fifa 21 satıyorlar.Hadi crack değil diyelim ama kesinlikle emek hırsızlığı var.Steam key'i kendi steam hesabımıza mı giriyoruz anlamadım.Birde genelde böyle şeyler çalıntı kartla oluyor chargeback olunca steam hesabının başına iş geliyor eğer böyleyse.

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
79
geforce now gibi illa oyuna sahip mi olmak gerek yoksa uygulama kendisi sağlıyor mu
Hayır, uygulama üzerinden kendisi bağlanıyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

10 liraya fifa 21 satıyorlar.Hadi crack değil diyelim ama kesinlikle emek hırsızlığı var.Steam key'i kendi steam hesabımıza mı giriyoruz anlamadım.Birde genelde böyle şeyler çalıntı kartla oluyor chargeback olunca steam hesabının başına iş geliyor eğer böyleyse.
Hiçbir alakası yok hocam çalıntıyla. Verdikleri hesapta sadece bir oyun oluyor, kod mail adresinize verdikleri uygulama içinden giriliyor. Kod sadece bir defa veriliyor, amaç PC'yi tanıması için.

Kazgangap

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 9T (Davinci)
Konular
44
Hayır, uygulama üzerinden kendisi bağlanıyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hiçbir alakası yok hocam çalıntıyla. Verdikleri hesapta sadece bir oyun oluyor, kod mail adresinize verdikleri uygulama içinden giriliyor. Kod sadece bir defa veriliyor, amaç PC'yi tanıması için.
Hocam 60 dolarlık oyunu 1 dolara nasıl alıyorlar? Onu da açıklayın isterseniz.

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
79
Hocam 60 dolarlık oyunu 1 dolara nasıl alıyorlar? Onu da açıklayın isterseniz.
1 dolara almıyorlar, 60 dolara alıp offline modda artık kaç kişiye dağıtıyorlarsa üründen daha çok kar ediyorlar. Zaten sisteme yetki butonuna girdiğiniz zaman bayağı onay kodlu hesap giriş yapıyor sisteme.

Kazgangap

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 9T (Davinci)
Konular
44
1 dolara almıyorlar, 60 dolara alıp offline modda artık kaç kişiye dağıtıyorlarsa üründen daha çok kar ediyorlar. Zaten sisteme yetki butonuna girdiğiniz zaman bayağı onay kodlu hesap giriş yapıyor sisteme.
Değişikmiş dediğiniz gibiyse denerim bende bir ara.

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
İlginç bir sistem gerçekten. Çevrim içi oyunlarda satın alım yapıldığında hazır hesap veriyorlarmış. Yani bir nevi hesap satıyor fakat bu nasıl hesap, neden ucuz, kim açmış belli değil. Bazılarında ise aktivasyon kodu veriliyor steam hesabınıza gidip bu kodu giriyorsunuz ve oyun ekleniyor. Garip ama faydalı gibi görünüyor. Umarım aynı şekilde sağlamdırda.

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
79
İlginç bir sistem gerçekten. Çevrim içi oyunlarda satın alım yapıldığında hazır hesap veriyorlarmış. Yani bir nevi hesap satıyor fakat bu nasıl hesap, neden ucuz, kim açmış belli değil. Bazılarında ise aktivasyon kodu veriliyor steam hesabınıza gidip bu kodu giriyorsunuz ve oyun ekleniyor. Garip ama faydalı gibi görünüyor. Umarım aynı şekilde sağlamdırda.
Hocam tahmin ettiğinizden epey farklı. İlk baş ben de sizin gibi düşünüyordum ama adamlar çok sağlam yapmışlar. Gpay desteklemeleri de bana güven verdi. 6 aydır kullanıp zararı olmayan çok tanıdığım var.

Üst Alt