Anket Tema isteklerinizi yazar mısınız ?

izmirli-35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
Mi 9 Lite
Konular
3
Ana ekrandayken ekrana uzun tıklayıp araçlar menüsüne girin aşağıdaki simgeden ve gelen menüden bir saat seçin. Burada klasik miui tema saatini seçerseniz bundan sonra uygulayacağınız temalarda eğer saat widgeti varsa klasik saat o widgete dönüşür.
Konuyu verdiğin bilgi ile çözdüm ve Öğrenmiş oldum Teşekkür ederim .

Son düzenleme:

Porte

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cenk
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
İşletmeci
Konular
0
Tema işinden anlayan arkadaşlar yardımcı olsun lütfen. XiaomiEu Stable 12.5 kullanıyorum. Gerek çin marketten gerek ise global olandan onlarca tema indirdim. Elimden geldiğince yeni temaları denedim. Temalarda vadedilen kısımların çoğu değişmiyor. Simge, saat duvar kağıdı vs sorunsuz. Lakin Bildirim paneli, ayarlar, arama menüsü gibi yerler aynen kalıyor. Sorun temalarda mı? Ya da bende mi?

kasimtmc

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kasim
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Meslek
Öğretmen
Konular
25
Tema işinden anlayan arkadaşlar yardımcı olsun lütfen. XiaomiEu Stable 12.5 kullanıyorum. Gerek çin marketten gerek ise global olandan onlarca tema indirdim. Elimden geldiğince yeni temaları denedim. Temalarda vadedilen kısımların çoğu değişmiyor. Simge, saat duvar kağıdı vs sorunsuz. Lakin Bildirim paneli, ayarlar, arama menüsü gibi yerler aynen kalıyor. Sorun temalarda mı? Ya da bende mi?
Bu tür sorunların bildiğim kadarıyla iki nedeni var. 1 yazılım sürümüyle tema sürümü farkı. 2 rom farkı. Mesela MIUI12 çin sürümüyle global veya eu sürümlerdeki bazı dosya isimleri farklı. Temayı tasarlayan genellikle kendi sürümüne göre tasarlıyor bu da başka romlarda o kısmın uygulanmamış görünmesine neden oluyor

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
130
Bu tür sorunların bildiğim kadarıyla iki nedeni var. 1 yazılım sürümüyle tema sürümü farkı. 2 rom farkı. Mesela MIUI12 çin sürümüyle global veya eu sürümlerdeki bazı dosya isimleri farklı. Temayı tasarlayan genellikle kendi sürümüne göre tasarlıyor bu da başka romlarda o kısmın uygulanmamış görünmesine neden oluyor

+ temayı uyguladıktan sonra cihazı yeniden başlatmak tüm değişimlerin gerçekleşmesi için zorunluluk olabiliyor bazı Temalarda.

kasimtmc

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kasim
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Meslek
Öğretmen
Konular
25
+ temayı uyguladıktan sonra cihazı yeniden başlatmak tüm değişimlerin gerçekleşmesi için zorunluluk olabiliyor bazı Temalarda.
Özellikle font gibi içeriklerde. Bir de uygulama arayüz değişikliklerinde (örn. arama, mesajlar vb. ) kullandığınız romda kullanılan uygulamalar da etkiliyor durumu. Mesela sizin kullandığınız romda varsayılan arama ve masajlaşma uygulamaları Google uygulamaları olsun. Tema tasarımcılarının çoğu Xiaomi uygulamalarına yönelik özelleştirme sundukları için Google uygulamasını kullanan kişide bu özelleştirmeler görünmüyor.

kaptan-8

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ridvan
Cihazım
Redmi Not 10s
Meslek
Emekli
Konular
3
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Arkadaşlar Daha Önce Bu İconları Kullanıyordum (Galiba Adı stock_7 idi) Şuan Bulamıyorum Bulmama Yardımcı Olabilirmisiniz....Teşekkürler..

mmdmr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Malik Demir
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Mali Müşavir
Konular
0
Merhaba. Kullanmak istediğim bir tema var ama maalesef cihazım rootlu olmadığı ve rom izin vermediği için kullanamıyorum.
Telefona yükleme konusunda yardımcı olursanız sevinirim.
.
Ya da bu temayı tema mağazasına yükleyebilecek biri var mıdır ?

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
KİLİT EKRANI
-Sade renkler
-Adım sayar
-Saat
-Pil göstergesi
-Hafta Gün isimleri
-Kilit ekranının tek hareket ile açılması yerine Soldan sağa kaydırma ile açılması

Xoimi note 8

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Toroman 35
Cihazım
Note 8
Konular
2
Cosmos adlı tema varmı elinizde tasarımcısı ultimate

Üst Alt