Anket Tema isteklerinizi yazar mısınız ?

izmirli-35

Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
Mi 9 Lite
Konular
3
Ana ekrandayken ekrana uzun tıklayıp araçlar menüsüne girin aşağıdaki simgeden ve gelen menüden bir saat seçin. Burada klasik miui tema saatini seçerseniz bundan sonra uygulayacağınız temalarda eğer saat widgeti varsa klasik saat o widgete dönüşür.
Konuyu verdiğin bilgi ile çözdüm ve Öğrenmiş oldum Teşekkür ederim .

Son düzenleme:

Porte

Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
SMS Onaylı
Adım
Cenk
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
İşletmeci
Konular
0
Tema işinden anlayan arkadaşlar yardımcı olsun lütfen. XiaomiEu Stable 12.5 kullanıyorum. Gerek çin marketten gerek ise global olandan onlarca tema indirdim. Elimden geldiğince yeni temaları denedim. Temalarda vadedilen kısımların çoğu değişmiyor. Simge, saat duvar kağıdı vs sorunsuz. Lakin Bildirim paneli, ayarlar, arama menüsü gibi yerler aynen kalıyor. Sorun temalarda mı? Ya da bende mi?

kasimtmc

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
kasim
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
10
Tema işinden anlayan arkadaşlar yardımcı olsun lütfen. XiaomiEu Stable 12.5 kullanıyorum. Gerek çin marketten gerek ise global olandan onlarca tema indirdim. Elimden geldiğince yeni temaları denedim. Temalarda vadedilen kısımların çoğu değişmiyor. Simge, saat duvar kağıdı vs sorunsuz. Lakin Bildirim paneli, ayarlar, arama menüsü gibi yerler aynen kalıyor. Sorun temalarda mı? Ya da bende mi?
Bu tür sorunların bildiğim kadarıyla iki nedeni var. 1 yazılım sürümüyle tema sürümü farkı. 2 rom farkı. Mesela MIUI12 çin sürümüyle global veya eu sürümlerdeki bazı dosya isimleri farklı. Temayı tasarlayan genellikle kendi sürümüne göre tasarlıyor bu da başka romlarda o kısmın uygulanmamış görünmesine neden oluyor

Üst Alt