Rehber Telefondan Fake rom 'u global stabil rom 'a güncelleme bilgisayarsız [ 8.0.10.0.0 > 8.0.3.0 ]

hidalgo58

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
Poco f5
Meslek
sağlık
Konular
30
yazan yerden V8.1.2.0.MAAMIDI (MIUI8) romu indir.
Peki telefona indirsem bu romu cihaz üzerinden yükleyebilir miyim hocam

umutchatin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9
Meslek
Bilişim
Konular
37
Merhaba arkadaşlar foruma yeni üye oldum. Bende yurtdışından cihaz getiren bir arkadaşın Xiaomi mi 5s aldım. cihazdan çok memnunum ama pili nedense çok çabuk bitiyor gibi gelmeye başladı. Saban 8 de evden %100 ile çıkıyorum Öğlene kadar en fazla 1,30 saat telefonla konuşma internet haberlere bakıyorum telefon %70 iniyor akşam 8 9 u zar zor görüyor telefon. Sizce anormal bir durum varmı sizin telefonlarınızda bu şekildemi ?
telefonumun romu : mıuı global 8.0 - Kararlı 8.0.3.0 (MAGMIDI) olarak gözüküyor. roomu aldığımız arkadaş atmış. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler

Benim telefon sabah 9 gece 12 sorunsuz ve çok aktif kullanıyorum.. başlarda benimde az gidiyordu şuan gece 12 de şarja takıp sabah 9 da şarjdan çıkarıyorum...

umutchatin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9
Meslek
Bilişim
Konular
37
Kusura bakmayın bir sorum daha olacak.
WhatsApp a gelen iletilerin İçeriği telefonun kilit ekranında gözükmüyor. Sadece şu kişi veya şu gruptan ileti geldi şeklinde gözüküyor. Normal mi acaba

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çift parmağınla bildirimi aşağıya doğru kaydırırsan detay açılır.

3mr4hh

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
emrah
Cihazım
mi5s
Konular
0
merhabalar,

yakın bir zamanda hb 'dan mi5s aldım ilk başlarda çok iyiydi sonradan enteresan sıkıntılar yaşamaya başladım neyse ki bu konuyu buldum ve ilk mesajda yapılan işlemler ile orjinal rom'a geçişi sağladım ve kullanıyorum.

Parmak izi okuyucu gerçekten bir iyileşme mevcut oldukça hızlı ve stabil çalışıyor fakat sarj konusunda biraz sıkıntılı gibi geldi bana olması gerekenden çabuk bitiyor gibi geldi ama uzun dönemde tekrar tecrübemi yazıyor olacağım :)

teşekkürler.
sevgiler.

aaronprg

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aaron
Cihazım
mi5s
Konular
0
merhaba cepporttan aldığım mi5s 4gb ram 32gb rom telefonum bugün geldi. Ne yazık ki telefonu açamadım. Mi pc suite chinese ile rom yükledim. telefon sorunsuz şekilde açıldı yalnız 32gb yerine 16 gb hafıza ile sizce bu sorunun nedeni ne olabilir ?

seffah

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit
Cihazım
Mi 5s
Konular
6
Hayırlı olsun bende hb dan almıştım :)
bende hb dan aldım mi5s 32 gb. eve gelmiş cihaz. haftasonu kavuşacaz. ilk işim söylediklerini uygulamak. teşekkürler şimdiden. umarum beceririm.

Chandler Muriel Bing

I'm hopeless and awkward and desperate for love.
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Çok Değişken
Meslek
Cep Teknik
Konular
27
hocam öncelikle elinize sağlık güzel anlatım olmuş bende de fake ROM yüklü ancak güncelleyici uygulamasında sağ üst köşede 3 nokta yok ? .zip i indirdim RECOVERY veya FASTBOOT dan nasıl yükleme yaparım

Chandler Muriel Bing

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Çok Değişken
Meslek
Cep Teknik
Konular
27
hocam öncelikle elinize sağlık güzel anlatım olmuş bende de fake ROM yüklü ancak güncelleyici uygulamasında sağ üst köşede 3 nokta yok ? .zip i indirdim RECOVERY veya FASTBOOT dan nasıl yükleme yaparım

tamamdır hocam bir güncelleme gelmişti onu yükleyince 3 nokta çıktı ROM u PC den indirip telefona attım olmadı şimdi direkt telefondan indiriyorum

Chandler Muriel Bing

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Çok Değişken
Meslek
Cep Teknik
Konular
27
arkadaşlar telefondan da indirdim yine aynı güncelleme paketi doğrulanamadı hatası yardımcı olacak birileri var mı ?

Chandler Muriel Bing

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Çok Değişken
Meslek
Cep Teknik
Konular
27
arkadaşlar yardım edin nasıl orijinal ROM flashlarım bu yöntemle sürekli Couldnt verify update package hatası alıyorum

Üst Alt