Yardım Telefon kitlendi fastboot gözüküyor sadece hiçbişey yapamıyorum yardım

ahmeetkocabiyik

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi9T
Konular
1
Telefona mi 11 güncellemesini indirdim sistem güncelleyiciden telefonu kapattıktan sonra ekrana sadece fastboot yazısı geldi volume down+power tuşu yaptım ama herhangi bir etki göstermiyor acil yardım ederseniz çok sevinirim

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Telefona mi 11 güncellemesini indirdim sistem güncelleyiciden telefonu kapattıktan sonra ekrana sadece fastboot yazısı geldi volume down+power tuşu yaptım ama herhangi bir etki göstermiyor acil yardım ederseniz çok sevinirim
Telefon modeli nedir . Telefon locked unlocked mi
Kullandığınız sürüm nedir

Oyla:

seraslan77

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
0
Bilgisayara bağlayıp twrp flash yapın
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

2 defa aynı sorunu yaşadım

Oyla:

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Oyla:

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Ana konudaki fastboot romu indiriniz.
Mi flash tool ile Fastboot romu kurunuz.

Forum kurallarımız gereği konu başlığınız içeriğine uygun olarak düzenlenmiştir ve uygun bölüme taşınmıştır.

3.1. Sitemizde sadece açık ve anlaşılır ve anlaşılır başlıklara/mesajlara izin verilmektedir.
3.3. Yardım/Destek/İstek paylaşımlarında konunun özeti olan tek bir cümle başlık olarak kullanılmalıdır

Oyla:

yavuz-2834

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yavuz selim
Cihazım
Xioami 9T
Konular
0
Bu sıkıntı bendede var simdi oluştu FASTBOOT cıkıyor o sekilde kaldı ne yapsam ilerleyemiyorum benimde telefon mi9 t unlock, yeni güncellemeyi (11) yapmaya
çalısıyodum telefon güncellemeyi indiriyor, yeniden baslatmak için dokunun dedi kapanıp açıldı kırmızı ekrana geldi, orda bir kac yere bastım hatırlamıyorum ve telefon suanki haline geldi suanda ekranda FASTBOOT yazısı ve logosu var oyle kaldı kapanmıyoda acılmıyoda tus kombinasyonlarını yaptım olmuyo kapanıp hemen açılıyor aynı ekran kalıyor, anladığım kadarıyla telefon silinmiş ama hiç bişi kalmamıs telefonda, bundan sonra izlemem gereken yolları tarif edirseniz sevinirim, teşekkürler

Oyla:

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Bu sıkıntı bendede var simdi oluştu FASTBOOT cıkıyor o sekilde kaldı ne yapsam ilerleyemiyorum benimde telefon mi9 t unlock, yeni güncellemeyi (11) yapmaya
çalısıyodum telefon güncellemeyi indiriyor, yeniden baslatmak için dokunun dedi kapanıp açıldı kırmızı ekrana geldi, orda bir kac yere bastım hatırlamıyorum ve telefon suanki haline geldi suanda ekranda FASTBOOT yazısı ve logosu var oyle kaldı kapanmıyoda acılmıyoda tus kombinasyonlarını yaptım olmuyo kapanıp hemen açılıyor aynı ekran kalıyor, anladığım kadarıyla telefon silinmiş ama hiç bişi kalmamıs telefonda, bundan sonra izlemem gereken yolları tarif edirseniz sevinirim, teşekkürler
Bir mesaj üstte verilen konudan rom idinirip Fastboot mode alıp pc den telefona kurulum yapınız

Oyla:

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618

Ana konudaki fastboot romu indiriniz.

Mi flash tool ile Fastboot romu kurunuz.

Oyla:
Üst Alt