Yardım Telefon Fastboot Moda Bile Girmiyor!

ugur_akd

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Galaxy S3
Konular
3
Arkadaşlar merhaba herhalde telefon hard brick oldu. Twrp yükleyip üstüne miui pro yüklemeye çalıştım, işlem bittikten sonra telefonu açmaya çalıştığımda hiçbir tepki vermedi hala da öyle. 2 saattir şarjda ama telefon ne açılıyor ne fastboot moda alınıyor ne de download moda alınıyor öylece siyah bir ekran var. Donanımsal bir arıza olmayıp hard brick olduğunu da bilgisayara bağladığımda usb bağlantı sesinden anlayabiliyorum. Yine aygıt yöneticisinden Qualcomm HS-USB QDLoader 9008 (COM10) şeklinde bağlantı noktası da kuruluyor ama fastboot moda geçemediğimden kurulum yapamıyorum miflash üzerinden

Anti rollback gibi bir olay yok çünkü miui9'dan miui10'a geçerken oldu dediğim olay ve bootloader kilidi açıktı cihazın

Ne yapmam lazım acaba bilgili arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

ugur_kahriman

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Uğur
Cihazım
Şu anlık Yok
Konular
7
Hocam bunlara bir bakın derim ,

Oyla:

ugur_akd

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Galaxy S3
Konular
3
Arkadaşlar üstte yazdığımı okuyun lütfen. Şu anlık o cihaza rom atamazsınız.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bu dertten muzdarip kişi sayısı anladığım kadarıyla az değil. Sorunun çözümünü beklemekten başka bir şey yapamayız galiba. O kadar sıkıntılı cihaz varsa yakın zamanda çıkar diye umuyorum.

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Bu dertten muzdarip kişi sayısı anladığım kadarıyla az değil. Sorunun çözümünü beklemekten başka bir şey yapamayız galiba. O kadar sıkıntılı cihaz varsa yakın zamanda çıkar diye umuyorum.
Evet, pek çok kullanıcı cihazlarını brick etti. Çözüm için uğraşıyorum.

Oyla:

ugur_akd

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Galaxy S3
Konular
3
Evet, pek çok kullanıcı cihazlarını brick etti. Çözüm için uğraşıyorum.

Anladım hocam sizden güzel haberler bekliyoruz

Oyla:

Gurkann73

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Gürkan
Cihazım
Xiaomi
Konular
3
o haber gelınce yuzlerce kısının yuzu gulecek :D herkese ıyı bayramlar dılıyorum. umarım kısa zaman alır...

Oyla:

bbcbbc06

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
bora
Cihazım
redmi note 5
Konular
0
Merhabalar arkadaslar. Yurt disindan bir servis calisanina 25 euro karsiligi onayli mi hesabi ile rom attirabiliyorum. Ilgilenen arkadaslar ozelden veya buradan yazabilir. Iyi forumlar

Oyla:

Gurkann73

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Gürkan
Cihazım
Xiaomi
Konular
3
Merhabalar arkadaslar. Yurt disindan bir servis calisanina 25 euro karsiligi onayli mi hesabi ile rom attirabiliyorum. Ilgilenen arkadaslar ozelden veya buradan yazabilir. Iyi forumlar
bu ıs ya mı tarafından el atılmayacak da tıcaretı oluyor yoksa yakında mı gelıyor tam olarak anlayamadım.

Oyla:

bbcbbc06

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
bora
Cihazım
redmi note 5
Konular
0
bu ıs ya mı tarafından el atılmayacak da tıcaretı oluyor yoksa yakında mı gelıyor tam olarak anlayamadım.
Hocam mi global service ile tam 2 hafta yazistim. Adamlar yardim etcez dediler sonra hem telefonla ilgili (fatura imei vb) hem de benimle ilgili (kimlik bilgileri mi hesabim vb) her bilgiyi aldilar. Sonra da dalga gecer gibi mi servise getirin diye mesaj attılar. Burda olsa servis zaten goturecem adres verin kargolayim deyince de global garanti vermiyoruz diye cevapladilar. Bu isin yakın zamanda cozulecegini sanmıyorum. Bizi böyle adamlara mecbur bıraktılar. Muhtemelen bu adam da mi servis çalışanı yoksa nereden bulacak onaylı hesabı.

Oyla:
Üst Alt